اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با usart

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با usart

با سلام
    من یه مشکل اساسی با راه اندازی usart دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

دوتاatmega8 که از طریق بخش usart با هم ارتباط دارن یکی اطلاعاتو به یکی دیگه انتقال میده(همین) مشکل اینجاست که وقتی از دوتا منبع تغدیه مجزا استفاده میکنم(میخوام به صورت رادیویی ارتباط داشتن فعلا با سیم وصل کردم) اطلاعات روی میکروکنتر گیرنده اجرا نمیشه (یعنی باید منفی مدارها مشترک باشه اشکال از چی میتونه باشه؟)مقداری حدوا 2.5 ولت برق داره که سیستمو بهم زده خواهشا کمکم کنید
    با تشکر

پاسخ : مشکل با usart

شما داری از دو تا منبع تغذیه جدا استفاده میکنی که زمینش یکی نیست. حالا میای یه سیگنال رو میفرستی از این به اون :eek: بدوووووووووووون زمیییییییییییین !!!!
    مرد مومن خودت باشی کار میکنی؟

دیدگاه

ممنون
      حالا باید چیکار کنم من میخام فقط از یک سیم استفاده کنم چون میخام به ماژول فرستنده وگیرنده مجزا وصل کنم
      ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HA.FN68
        ممنون
        حالا باید چیکار کنم من میخام فقط از یک سیم استفاده کنم چون میخام به ماژول فرستنده وگیرنده مجزا وصل کنم
        ممنون
        خواهشا یکی یه راهنمایی بکنه خیلی مهمه
        ممنون

دیدگاه

دوست عزیز وقتی از ماژول های مخابراتی استفاده کردی که هیچ. کل تغذیه و اینا جدا از همه.
          ولی وقتی دوتا میکرو رو با سیم بهم وصل کردی باید زمین 2تا مدار با هم مشترک باشه.
          امیدوارم مفهوم رو رسونده باشم
          موفق باشید
          چرا ناراحتی پاتریک!
          + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
          ------------------------------------------------------------------------------------------------------
          تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
          ------------------------------------------------------------------------------------------------------
          محصولات

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مشکل با usart

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
            دوست عزیز وقتی از ماژول های مخابراتی استفاده کردی که هیچ. کل تغذیه و اینا جدا از همه.
            ولی وقتی دوتا میکرو رو با سیم بهم وصل کردی باید زمین 2تا مدار با هم مشترک باشه.
            امیدوارم مفهوم رو رسونده باشم
            موفق باشید
            خیلی ممنون
            با این حساب اگه از ماژول ها استفاده بشه مشکل حل میشه درسته؟

دیدگاه

نمی دونم شما سخت افزار رو دقیقا چطور بستین ولی طبق گفته های بالا باید با اتصال ماژول ها و جدا بودن تغذیه، مدار عملکرد مناسبی داشته باشه.
              چرا ناراحتی پاتریک!
              + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
              - از دیدنش ناراحت شدی؟
              + نه
              پس چی ناراحتت کرده
              + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
              تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
              محصولات

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مشکل با usart

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
                نمی دونم شما سخت افزار رو دقیقا چطور بستین ولی طبق گفته های بالا باید با اتصال ماژول ها و جدا بودن تغذیه، مدار عملکرد مناسبی داشته باشه.
                خیلی ممنون فک کنم کار بکنه چون تمام مشکل من فقط سیم منفی بود طبق گفته های شما حل میشه
                امیدوارم منم روزی کاربلد بشم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X