اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تجربه هاتون با تبلت-ویندوزی و اندرویدی (اگر دارید)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تجربه هاتون با تبلت-ویندوزی و اندرویدی (اگر دارید)

سلام -
    از دوستانی که تبلت دارن خواهشمندم بیان و در مورد تجربیاتشون با تبلت و مارک تبلتشون اینجا راهنمایی کنن تا کسایی که میخوان خریداری کنن با اطلاعات بهتری بتونن مارک مورد نظرشون رو بخرن!
    در ابتدا ایا کسی تجربه کار با تبلت ویندوزی داره؟! امکان کار با محیط ویندوز 8 در تبلت چطوره ؟ سایز ایکون ها مشکلی ایجاد نمیکنه؟ مهمترین مشکلاتش چی هست ؟

پاسخ : تجربه هاتون با تبلت-ویندوزی و اندرویدی (اگر دارید)

سلام
    والا این مدل ویندوزیشو ندارم و ندیدم
    من آیپد 2 دارم که کار باهاش خیلی راحته ولی مدلهای دیگه رو ندیدم که بخوام باهاش مقایسه کنم
    اما اگه آیپد بخری باید خودتو با پدیده ای به اسن جیلبریک آشنا کنی تا بتونی سیستمتو هک کنی و برنامه مفتی روش بنصبی والا نمی صرفه کلی پول نرم افزار بدی
    کلا تبلت بیشتر به درد وبگردی و مولتی مدیا (فیلم-عکس-صدا) می خوره و بیشتر برنامه هاش جنبه سرگرمی داره
    اگه همه چی داری مثل لپ تاپ و گوشی هوشمند و ... و پولت زیادی کرد برو و تبلت بخر
    اساسا بنا بوده تبلت یک کامپیوتر لوحی باشه ولی به علت پردازنده ی ضعیفش به نصبت سیستم های دیگه مثل لپ تاپ (مساله فضا و خنک کردن) بیشتر جنبه فانتزی پیدا کرده
    از من میشنوی پولتو بردار برو سینما فبلم ببین حالشو ببر
    مردم شهري که همه در آن مي لنگند/ به کسي که راه راست ميرود مي خندند

دیدگاه

ایپد و جیلبریک و ... خوب میدونم چی میگی-خوب بیشتر منتظر کسایی هستم که تبلت ویندوزی گرفتن -خیلی مشتاقم بدونم ویندوز رو تبلت 10 اینچی چطور جواب میده و لمسی البته چون باید ایکون ها خیلی کوچک شده باشن- و بعید میدونم براحتی با انگشت بشه باهاش کار کرد-
      دوستانی که نوت 8000 دارن هم نظر بدن-در مورد کیفیت و سرعت تبلت اندرویدی
      ---
      خیلی اهل سینما نیستم

دیدگاه

پیشنهاد من فقط تبلت سارفیس پرو
        من تب اندرویدی دارم ولی باید بگم که تبلت اندرویدی گوشی کشیده شدست
        اصلا نخری
        الان 24 ساعت فقط از سارفیس پرو استفاده می کنم این پست هم داره با اون ارسال میشه
        خلاصه اصلا دنبال تب اندرویدی نرو
        اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

سلام
          تبلت ویندوز به نظرم بهتره. مشکل سایز آیکن هم نداره(البته منظورت رو خوب نفهمیدم). اندروید تجربه لازم رو هنوز کسب نکرده، روی تبلت خوب و آن طور که انتظار می رفت جواب نداده. درضمن خیلی ها هم هستند گوشی ویندوز رو بهتر می دونند. اندروید مصرف باتری بیشتری داره، دستگاه زودتر داغ میشه و ...
          به نظر من هم تبلت و هم گوشی ویندوز بهتره.
          با نظر دوستان هم موافق ام اگه همه چیت تکمیله (یا می دونی چه کار خاصی از تبلت می خواهی) برو دنبال تبلت.
          مدل هم معرفی نمی کنم چون رابطه ای قوی با جیبت داره :icon_razz:

دیدگاه

کلا کانفیگ خوبی داره و تمام نرم افزار ها روش میاد
            ولی گرافیکش ضعیفه intel hd4000
            کلا با cpu corei5 , ram 4 ارزشش رو داره 4.200.000
            کاملا راضی ام ولی یکم پشتش داغ میشه و منافذ هوا قسمت بالا سمت راست هوا ی گرم رو خارج می کنه

در کل لپتاپ و pc رو فراموش می کنی!

موفق باشی
            اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X