اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

sample and hold circuit

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

sample and hold circuit

با سلام من می خوام موضوع پایان نامم رودر رابطه با طراحی آی سی بردارم وروی مدرات سمپل وهلد در قسمت سوییچهای بوتسترپ کارکنم
    به نظرتون آیا برایادامه تحصیل درمقطع دکترا برای خارج ازکشورموضوع خوبی هست؟

پاسخ : sample and hold circuit

سلام.یه این سایت خوش اومدین. اینجا افراد کمی میتونن درباره این چیزا نظر بدن.بهتره سوالاتتون رو فروم های مربوطه بپرسید.اگر خواستین پیام خصوصی بدین
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام.
      ببینید روی سخت افزار به هیچ وجه کار نکنید برای پایان نامه چون امکانات لازمه رو دانشگاه های ایران نمیدند و کارتون سطح پایین از آب در میاد و دیگه اینکه مقاله دادن در سخت افزار بسیار بسیار سخته من 3سال رباتیک کار میکنم به صورت حرفه ای و چند تا شرکت دیگه هم کار میکنم اما مقاله نتونستم بدم چون تو سخت افزار هستم. پیشنهاد میکنم نرم افزاری بردارید و ترجیحا چیزی بردارید که استاد آیندتون توی اون دانشگاه خارج از کشور داره روش کار میکنه.
      در پناه حق.

دیدگاه

سلام
        خانم سپیده اصلا این طور نیست. آدم وقتی می خواد یکاری رو شروع کنه ممکنه اول سطح پایین از آب در بیاد ولی دفعات بعد موفق می شه.شک نکنید.مدار s/h مدار بسیار خوبیه.من پیشنهاد می کنم روش کار کنید.

http://*********.com
        -----
        تبلیغ سایت و وبلاگ ممنوع میآ‌باشد.

دیدگاه

سلام سپیده خانم
          اگر کار شما ساخت داشته باشه کمی با مشکل مواجه می شوید البته شاید
          اتفاقأ دوستان من توی شریف امکانات خوبی از دانشگاه گرفتند و موفق هم بودند ولی در دادن مقاله اون قدر خوب پیش نرفت

اما اگر دارید شبیه سازی کار می کنید و نرم افزاری آن چیزی که خیلی مهمه جدیت شماست
          چون هر ایده نو می تونه مقاله بشه
          البته به شرطی که شرایط را فقط کمی بهتر کرده باشه.
          و اصولأ یکی از این شرایط که مد نظر طراحه کافیه.
          برات یه مثال می زنم مدارهای تمام جمع کننده مد جریان از نظر توان مصرفی خوب نیستند
          ولی نو بودن ایده + سرعت فوق العاده نتیجه اش شده مقاله های خوب.
          پس اصلأ نگران نباش و با جدیت ادامه بده
          وقتي مشغوليات زياد بشه براي همه کارها وقت کم داري.
          اگر جواب پيام ندادم، ايميل بزنيد که شرمنده نشم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X