اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاربااسمبلی...به طورحرفه ایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاربااسمبلی...به طورحرفه ایی

سلام بچه ها...کسی اینجا برنامه نویسی اسمبلی رو به طور حرفه ایی بلده ؟ میخوام یه برنامه بدم تجزیه تحلیل کنه....مرسی
    خیلی مهمه برام ...سه سال دنبال این برنامه ام الان اون با زبان اسمبلی رسیده دستم...
    اینم برنامه
    http://s4.picofile.com/file/7803610428/040398.asm.html
    اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...

پاسخ : کاربااسمبلی...به طورحرفه ایی

سلام دوست عزیز
    تو این سه سال اگه میرفتی اسمبلی یاد میگرفتی که خودت یکی نوشته بودی :nerd:
    من اسمبلی بلدم، کسی بخواد اینو تحلیل کنه که موهاش میشه مثل دندوناش رفیق هزار خطه ، من برنامه پروژه فاینالم دو هزار و خورده ای خط بود دوماه طول کشید نوشتمش، این بنده خدا اگه دو هفته هم نوشته باشه اینو، حداقعل شما باید یک هفته بست بشینی پاش تا بفهمی چی به چیه. بیشتر شماتیکش معلومه اما کاملشو داری؟ و چیز دیگه اینکه برای خوندنش که نیازی به حرفه ای بودن نیست، همین که انگلیسی دستوراتشو بفهمی و یه دنیا صبر داشته باشی میتونی بخونیش

Good Luck

دیدگاه

نوشته اصلی توسط scienceaddict
      سلام دوست عزیز
      تو این سه سال اگه میرفتی اسمبلی یاد میگرفتی که خودت یکی نوشته بودی :nerd:
      من اسمبلی بلدم، کسی بخواد اینو تحلیل کنه که موهاش میشه مثل دندوناش رفیق هزار خطه ، من برنامه پروژه فاینالم دو هزار و خورده ای خط بود دوماه طول کشید نوشتمش، این بنده خدا اگه دو هفته هم نوشته باشه اینو، حداقعل شما باید یک هفته بست بشینی پاش تا بفهمی چی به چیه. بیشتر شماتیکش معلومه اما کاملشو داری؟ و چیز دیگه اینکه برای خوندنش که نیازی به حرفه ای بودن نیست، همین که انگلیسی دستوراتشو بفهمی و یه دنیا صبر داشته باشی میتونی بخونیش

Good Luck
      راست میگی خیلی طول میکشه.خب داداش من فقط اینو میخوام از این برنامه بدونم"پین a.1ورودی هستش در طول برنامه این پین به یه خروجی یه مدار دیگه وصله اون مداروقتی تو خروجش فرکانس 22کیلوهرتزمیده پین a.1متوجه میشه وال یه ال ای دی روشن میشه
      حالا در طول برنامه شما چک کن این پینa.1چجوری فرکانس و رو تشخیص میده
      خودم چند روش بلدم که چک کنم فرکاس ور ولی روش این برنامه برام مهمه......
      مرسی داش
      راستی این برنامه اسمبلی پریشب رسید دستم برا همین فزصت نشده برم اسمبلی یاد بگیرم
      اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...

دیدگاه

سلام دوست عزیز
        فکر کنم حق داشتی بگردی دنبالش چند سال، احتمالا باید برنامه یه فاینر باشه؟
        اما اونو که گفتی دیدم، تو برنامه ببینی هیچ جا پورت آ.1 رو چک نکرده و لچ آ رو هم نخونده، پس چیکار کرده؟ اومده از مقایسه گر انالوگ داخلی استفاده کرده با توجه به مقادیری که به رجیستراش داده شکل زیر هست

که اون دوتا خروجی ها تو رجیستر CMCON ظاهر میشن بیت 6و7

ولتاژ رفرنسش هم همونطور که خودش نوشته برابر
        Vdd*12/24 reference-voltage

قرار داده ، ولی اینکه چه جوری میفهمه 22 کیلوهرتزه هیچ نظری ندارم، اما گفتم طبیعتا باید بیاد بیت 6و7 رجیستر CMCON رو چک کنه که کی صفر و یک میشن و تایمری رو روشن کنه و بفهمه 22 کیلوهه، که دیدم این دو بیت رو هم چک نمیکرده
        برنامه اش خیلی حرفه ایه اما تابع ال سی دی ش خوب نیست

Good Luck

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X