اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

sram بسکام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

sram بسکام

سلام.
    دوستان sram در اینجا چه فایده ایی داره که نوشت؟
    Dim A As sram Word , B As Word
    یعنی اینجا چیکار میکنه ننویسیم مشکلش چیه؟
    سرچ کردم جوابمو پیدا نکردم.ممنون
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : sram بسکام

SRAM وضعیت پیش فرض برای متغیرهای تعریف شده توسط DIM است و در صورتی که نوشته نشود، متغیر در همان SRAM داخلی تعریف می شود.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

سلام،چه تکنیکی تو برنامه نویسی هست که sram کم نیاد،الان کم آوردم خیلیم زیاد :angry: :angry:
      انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
      فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

تا اونجایی که من میدونم اینطور بگم که :
        ببینید سی پی یو با توجه به برنامه ای که نوشتی مقادیر رو محاسبه میکنه و تو sram میریزه و شما باید دقت کنید حجم علکی به sram ندین ،یعنی اینکه اگه متغییر هات اگه میخان تا 100 بشمارن ،خوب باید برای این متغییرت dim a as byte یعنی از بایت استفاده کنی و اگه در اینجا از word استفاده کنی خوب فضای بیشتری تو sram درخاست میکنه که باعث افزایش استفاده میشه.یا مثلا معرفی کردن برای کاراکتر اگه 5 حرفه خوب تو براش 5 حرف انتخاب کن(dim a as string*5 )
        با انجام دادن این کارها و مثل این کارها شما میتونید فضای sram رو خالی کنید و از حافظش استفاده کنید.
        به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

یه سری متغیرای اضافی داشتم پاک کردم فعلا کارم راه افتاده،چیزایی که ثابتن رو احتمالا بریزم رو mmc مدارم یا eeprom
          انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
          فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X