ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2012/07/03
    89
    8

مشکل با کامپایلر microc pro for dspic

سلام به همه دوستان
    دوستان من چند وقتی هست روی یک پروژه که در اون از یک dspic استفاده شده بود با کامپایلر microC کار میکردم. از اول که کار رو با این کامپایلر شروع کردم با یک مشکل برخورد کردم :
    هر بار که میخواستم توی سورس برنامه تغییر ایجاد کنم و دوباره برنامه را کامپایل کنم ، میبایست یک پروژه جدید ایجاد کنم و برنامه را درآن کپی کنم و نهایتاً کامپایل کنم . برای تغییرات بعدی برنامه هم به همین صورت باید عمل میکردم.
    اما اخیراً به یک مشکل جدید علاوه بر مشکل قبلی برخورد کردم اون اینه که کامپایلر برنامه را درست کامپایل نمیکنه !!! :eek:
    یعنی همون برنامه ای که قبلاً برای میکرو نوشته بودم و جواب گرفته بودم ، الآن همون برنامه را به صورت اشتباه کامپایل میکند. به طور مثال من یک متن را روی LCD نمایش میدم و همون متن را وقتی از طریق RS232 ارسال میکنم به تعداد بایت های ارسالی ، فقط (0x00)صفر ارسال میکند.
    من فکر کردم که کرک یا حتی ویندوز مشکل دارد و برای همین هم از یک کرک دیگه که توی یک تاپیک که چند روز پیش بچه ها پیشنهاد کردند استفاده کردم و همینطور ویندوز رو هم عوض کردم اما هنوز همون مشکلات قبلی وجود دارد و من نمیدونم که مشکل از کجاست . :sad:
    کد:
    windows 7
    microc pro for dspic v 5.8
    هر وقت خواستید کاری بکنید، چهل سال عقب و چهل سال جلو را در نظر بگیرید. "بابابزرگ"
    2007/11/22
    104
    0

پاسخ : مشکل با کامپايلر microc pro for dspic

سلام دوست عزيز، من نرم افزار mikroc رو از اينجا دانلود کردم و دارم باهاش کار ميکنم، خيلي خوب هم داره کار ميکنه
    اينم لينکش:
    http://www.pakdelforum.ir/thread26823.html
    2012/07/03
    89
    8

پاسخ : مشکل با کامپایلر microc pro for dspic

[size=12pt]سلام
    دوست بزرگوار اين كامپايلر ديگه داره رو اعصاب ما راه ميره . :angry: :cry2:
    ورإ¾ژن نرم افزاري كه شما معرفي كرديد v5.4 بود اما اين ورژن ميكرو من رو نداره و من بايد از ورژن v5.8 استفاده كنم . هر كاري كردم درست نشد . حتي يك برنامه اي كه قبلاً كامپايل كرده بودم و جواب گرفته بودم رو دوباره كامپايل كردم دقيقاً به همين مشكل rs232 برخورد كردم . :eek:
    مشكل من فقط rs232 نيست بلكه من مي ترسم به غير از rs232 تو بقيه جاهاي برنامه bug به جا بذاره و من متوجه نشم. من خواهش مي كنم دوستاني كه با اين كامپايلر كار كردند و به همچين مشكلاتي برخورد كردند راهنمايي كنند . در ضمن من ويندوز سيستم رو به xp تغيير دادم چراكه برخي از كرك ها رو xp بهتر عمل ميكنند.
    يا حق
    [/size]
    هر وقت خواستید کاری بکنید، چهل سال عقب و چهل سال جلو را در نظر بگیرید. "بابابزرگ"
    2007/11/22
    104
    0

مگه شما با چه میکرویی کار میکنی؟!
    2012/07/03
    89
    8

dspic33ep256mu806
    2012/07/03
    89
    8

سلام به همگي :biggrin:
    يه چيز ديگه اي فهميدم.
    مشكل از كتابخونه rs232 نيست چراكه من به صورت دستي برنامه rs232 رو نوشتم اما بازم فقط 0x00 رو ميفرسته .
    الآن مشخصه كه ايراد فقط و فقط از كامپايلره.
    حالا من بايد چه كار كنم؟؟؟ :cry2:
    2007/11/22
    104
    0

سلام،اگه مشکل کامپایلرتون حل نشد خوب نرم افزار رو عوض کنید
    میتوانید با mplabx و کامپایلر xc16 استفاده کنید،فقط کرکش موجود نیست و در حالت free هم استفاده اون رو پیشنهاد نمیکنم، یک امکان 60 روزه نرم افزار به صورت pro میده که فکر کنم کار شما رو به راحتی حل میکنه
    اگه بتونید براش کرک گیر بیارید که نور علی نوره
    اینم لینک نرم فزار که یکی از دوستان گذاشته:
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=77705.0
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7