اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روش انتقال فایل از کورل به فتوشاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روش انتقال فایل از کورل به فتوشاپ

سلام :bye

توضحات:
    لوگویی برای شرکت در نرم افزار کورل دراو طراحی کردم
    همونطور که میدانید کار در این نرم افزار به این جهت انجام میگیره که طراحی به صورت برداری هست و بدون کاهش کیفیت در بزرگنمایی ها طرح رو میشه ساخت

ولی متاسفانه نرم افزار کورل اینقدر حرفه ای نیست که بشه روی طراح های ساخته شده در آن مانور داد و گرافیکی و چند بعدیش کرد :cry:

به همین دلیل مجبوریم طرح یک بعدی ساخته شده در کورل رو به فتوشاپ انتقال بدیم تا در آنجا ویرایش های گرافیکی روش انجام بدیم

البته لازم به ذکر است که این طرح باید در سایت و هم در بنر و هم در برگه های شرکت قابلیت چاپ و استفاده رو داشته باشه :read:

سوال این است :

چطوری فایل طراحی شده در کورل را به فتوشاپ انتقال بدیم به صورتی که پس از انتقال شاهد کاهش کیفیت طرح در فتوشاپ نباشیم ؟
    و بتوان پس از طراحی کامل ؛مانند قبل هرچه قدر طرح در سایز های مختلف و بزرگ چاپ شود کاهش کیفیتی نداشته باشد.

یک نمونه طرح تو یک سایت دیدم که خیلی نظرم رو جلب کرد
    واقعا کارش عالی بوده و برای مثال تصویر اون رو گرفتم و همچنین بدیل اینکه تیلیغی نباشه تصویر کاملش رو نمیزارم

این هم بخشی از لوگویی که در کورل دارم روش کار میکنم:

من هم میخوام با انتقال اون به فتوشاپ ،همچین حالت 3D رو روی لوگوی شرکت اعمال کنم :agree:
    به نظرتون شدنی هست اینکار ؟
    میشه توضیح بدین چطوری و با چه پسوندی ؟
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

پاسخ : روش انتقال فایل از کورل به فتوشاپ

از منوی فایل روی exporrt بزن و export پلات بگیر موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط yasinzihayat
      از منوی فایل روی exporrt بزن و export پلات بگیر موفق باشی
      ممنون
      ولی همچین چیزی رو در exporrt پیدا نکردم !

لطفا کامل تر توضیح بدین
      و همچنین آیا با انتقال اون از کورل به فتوشاپ کیفیت لوگو کاهش پیدا نمیکنه ؟
      کدام روش رو بهم پیشنهاد مکنید ؟
      هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

ببین توی منو فایل گزینه export هست اگه پیداش نکردی از ctrl+e استفاده کن بعد فرمت خروجی تو plt انتخاب کن dpi اونم تا ته زیاد کن با کیفیت خوب برات خروجی میگیره موفق باشی

دیدگاه

نمیدونم میخواین تو فتو شاپ از چه ابزار هایی استفاده کنید ولی همونطور که میدونید فتوشاپ کلا کارش رو بیت مپه .. جسارتا چرا از adobe illustrator استفاده نمیکنید؟ من خودم باهاش کار نکردم ولی تا اونجایی که شنیدم مثل کورل برداری هست .. تو لیست export کورل هم فرمتش هست(ai)

ضمنا اگه به هر دلیل خواستید تو فتو شاپ کار کنید dxf هم فرمت خوبیه (فرمت اتوکده)
          plt بعضی مواقع در طرح های پیچیده اذیت میکنه ..wmf هم هست
          زندگی پر ز وجود است ولی ..
          ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013
            نمیدونم میخواین تو فتو شاپ از چه ابزار هایی استفاده کنید ولی همونطور که میدونید فتوشاپ کلا کارش رو بیت مپه .. جسارتا چرا از adobe illustrator استفاده نمیکنید؟ من خودم باهاش کار نکردم ولی تا اونجایی که شنیدم مثل کورل برداری هست .. تو لیست export کورل هم فرمتش هست(ai)

ضمنا اگه به هر دلیل خواستید تو فتو شاپ کار کنید dxf هم فرمت خوبیه (فرمت اتوکده)
            plt بعضی مواقع در طرح های پیچیده اذیت میکنه ..wmf هم هست
            بله تشکر میکنم از پیشنهادتون

راستش میخوام که این هلوگرام به حالت ژله ای و تقریبا شفاف در بیاد
            یا به نظرم یکم قطر بیشتر و رنگ استیل یا فولادی خاکستری بهش سنگینی و رسمیت بیشتری بده
            نظر شما چیه ؟

\|/_\/_

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X