ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2008/10/10
    اصفهان
    67
    1

کرک يا fix براي کامپايلر هاي xc8-xc16-xc32

با عرض سلام به همه ي دوستان عيدتون مبارک باشه.

حدود هفت -هشت ماه پيش که شروع به کار با کامپايلر xc8 و xc16 کردم يه برنامه ي خيلي ساده با ميکروي 18f4550 نوشتم که A/D رو از يکي از
    ورودي هاش ميخوند و روي LCD نمايش ميداد (در حالتي که از وقفه ي A/D استفاده نشده بود) بعدش يکم برنامه رو پيشرفته کردم و از وقفه ي A/D
    استفاده کردم واولويت وقفه رو هم روي HIGH قرار دادم ولي متصفانه برنامه به درستي اجرانشد .يعني چه درست اجرا نشد الان براتون توضيح ميدم:

توي حلقه اصلي برنامه (WHILE) يه پين رو تاگل ميکردم و توي اينتراپت A/D يه پين ديگه رو اما پيني که توي وايل بود تاگل نميشد ولي پيني که توي وقفه
    بود به درستي و با همون فرکانسي که براي A/D تنظيم شده بود تغيير ميکرد با کلي مکافات والبته يکم شانس فهميدم که اشکال از فعال بودن وقفه A/D

يعني زماني که بيت فعال ساز A/D غير فعال ميشد ميکرو توي حلقه ي while ميرفت وزماني که فعال ميشد فقط توي وقفه A/D ميرفت البته اينو بگم که از حالت
    FREE استفاده ميکردم .بعدش کامپيلر رو توي حالت 60 روزه PRO نصب کردم وبا کمال تعجب ديدم که کد به درستي داره کار ميکنه واينجا بود که فهميدم حالت FREE
    ممکن کد رو درست کامپايل نکنه.

توي همين سايت چند وقت پيش من در خواست کرک رو کردم (چون توي سايت SONSIVRI يه چيزايي در مورد FIX براي کامپيالر مي گفتند ولي من نتونستم چيزي
    رو از اين سايت دانلود کنم) ويکي از کاربران لطف کردن ولينک دانلود رو گذاشتند من هم اين فايلو براتون توي 4SHARE ميزارم تا راحت تر دانلود کنيد.

ومن الان نزديک يک سالي هست که فعلا باگي از اين کامپالر ها نديدم(FIX کامپايلر رو ميبره به حالت پرو با تمام اوپتيمايز هاش)

http://www.4shared.com/archive/NjqMHsSX/MXCF11011.html

پسورد :SONSIVRI

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=72957.0

در زندگيت به کسي اعتــــماد کن که به او ايمــــان داري نه احســاس . . .

چه بسيار انسان ها ديدم تنشان لباس نبود؛و چه بسيار لباس ها ديدم که انساني درونش نبود ...!
    2007/11/22
    104
    0

پاسخ : کرک يا fix براي کامپايلر هاي xc8-xc16-xc32

سلام دوست گرامی
    :wow:
    واقعا از زحمتی که کشیدی خیلی ممنون، خیلیها دعات میکنن
    فقط دو تا سوال کوچیک
    1- این کار برای کامپایلرهای با ورژن بالاتر از 1.10 هم جواب میدهد؟
    2- بعد از کپی کردن فایل xlcm و به قول شما fix کردن چطور میشه فهمید نرم افزار از حالت free خارج شده و در حالت pro قرار گرفته؟
    2008/10/10
    اصفهان
    67
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yadegari
    سلام دوست گرامي
    :wow:
    واقعا از زحمتي که کشيدي خيلي ممنون، خيليها دعات ميکنن
    فقط دو تا سوال کوچيک
    1- اين کار براي کامپايلرهاي با ورژن بالاتر از 1.10 هم جواب ميدهد؟
    2- بعد از کپي کردن فايل xlcm و به قول شما fix کردن چطور ميشه فهميد نرم افزار از حالت free خارج شده و در حالت pro قرار گرفته؟
    با سلام دوست عزيز خواهش ميکنم کار خاصي نکرديم.بله من هم که اولين بار ديدم کامپايلر رفته تو حالت پرو خيلي خوشحال شدم اينجوري =)) يک بار هم
    اينجوري کردم :angry:

اما در مورد سوالي که کرديد:
    1-من الان دارم از کامپايلر 1.12 xc8 v استفاده ميکنم و تا حالا هم خدارو شکر به مشکلي بر نخوردم .براي ميکرو هاي 16 بيتي هم فعلا براي اينکه راه بيفتم دارم
    تازه با mikroc کار مي کنم که اونم خدارو شکر هنوز باگي ازش نديدم :smile:
    2-دوست عزيز اگر دقت کرده باشيد وقتي که توي حالت free برنامه کامپايل ميشه توي پنجره ي out put يه وارنينگ ميده که کامپايلر توي حالت free ران شده
    واينکه کد خروجي توي حالت pro ميتونه چندين درصد کمتر باشه وسرعت اجراي برنامه حدود 4 برابر سريع تر .ولي وقتي که fix شه پيغام برداشته ميشه.
    يه برنامه توي حالت free با ميکروي 16f873 داشتم رم وفلش زيادي گرفته بود بعد از fix حجم فوق العاده کم شد. :biggrin:

از کاربرا خواهش ميکنم که توي اينترنت يه سرچي بکنند تا اگه ورزني جديد از اين کرک اومده در اختيار ديگران هم قرار بدن مخصوصا سايت sonsivri

باتشکر :biggrin:
    در زندگيت به کسي اعتــــماد کن که به او ايمــــان داري نه احســاس . . .

چه بسيار انسان ها ديدم تنشان لباس نبود؛و چه بسيار لباس ها ديدم که انساني درونش نبود ...!
    2007/03/12
    68
    1

سلام
    از دوستان کسی میتونه آخرین نسخه کرک مربوط به کامپایلر xc8 رو از سایت sonsiviri بگیره؟
    فک میکنم فقط کسانی که عضو اون سایت هستن دسترسی دارن.
    اینم لینکشه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

ویرایش توسط کاو اندیش : 2018/01/21 در ساعت 08:45
    2013/04/06
    yazd
    993
    88

نقل قول نوشته اصلی توسط AVRPIC8

با عرض سلام به همه ي دوستان عيدتون مبارک باشه.

حدود هفت -هشت ماه پيش که شروع به کار با کامپايلر xc8 و xc16 کردم يه برنامه ي خيلي ساده با ميکروي 18f4550 نوشتم که A/D رو از يکي از
    ورودي هاش ميخوند و روي LCD نمايش ميداد (در حالتي که از وقفه ي A/D استفاده نشده بود) بعدش يکم برنامه رو پيشرفته کردم و از وقفه ي A/D
    استفاده کردم واولويت وقفه رو هم روي HIGH قرار دادم ولي متصفانه برنامه به درستي اجرانشد .يعني چه درست اجرا نشد الان براتون توضيح ميدم:

توي حلقه اصلي برنامه (WHILE) يه پين رو تاگل ميکردم و توي اينتراپت A/D يه پين ديگه رو اما پيني که توي وايل بود تاگل نميشد ولي پيني که توي وقفه
    بود به درستي و با همون فرکانسي که براي A/D تنظيم شده بود تغيير ميکرد با کلي مکافات والبته يکم شانس فهميدم که اشکال از فعال بودن وقفه A/D

يعني زماني که بيت فعال ساز A/D غير فعال ميشد ميکرو توي حلقه ي while ميرفت وزماني که فعال ميشد فقط توي وقفه A/D ميرفت البته اينو بگم که از حالت
    FREE استفاده ميکردم .بعدش کامپيلر رو توي حالت 60 روزه PRO نصب کردم وبا کمال تعجب ديدم که کد به درستي داره کار ميکنه واينجا بود که فهميدم حالت FREE
    ممکن کد رو درست کامپايل نکنه.

توي همين سايت چند وقت پيش من در خواست کرک رو کردم (چون توي سايت SONSIVRI يه چيزايي در مورد FIX براي کامپيالر مي گفتند ولي من نتونستم چيزي
    رو از اين سايت دانلود کنم) ويکي از کاربران لطف کردن ولينک دانلود رو گذاشتند من هم اين فايلو براتون توي 4SHARE ميزارم تا راحت تر دانلود کنيد.

ومن الان نزديک يک سالي هست که فعلا باگي از اين کامپالر ها نديدم(FIX کامپايلر رو ميبره به حالت پرو با تمام اوپتيمايز هاش)

پسورد :SONSIVRI

سلام دوست عزيز لينكي كه گذاشتين نشد كرك را بگيرم ميشه راهنمايي كنيد.
    ممنونم
    س
    2018/05/26
    7
    1

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز
    میشه لطفا بفرمایید از چه ورژنی از کامپایلر و چه ورژنی از IDE استفده میکنید؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز
    میشه لطفا بفرمایید از چه ورژنی از کامپایلر و چه ورژنی از IDE استفده میکنید؟
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6