ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    2011/12/27
    293
    3

فيوز جريان بالا

سلام من نياز به فيوز 30 يا 40 آمپري دارم که بشه سيمو با کابل شو بهش پيچ کرد مثل فيوز عکس زير:
    http://uploadax.com/images/91352251438954154361.jpg
    بياموز و بي آموز
    2007/03/15
    تبريز
    2,689
    133

پاسخ : فيوز جريان بالا

یک فیوز فشنگی با پایه مخصوصش خیلی استاندارد و باکلاسه
    به فکر تعوض راحت فیوز و تکیه گاه فیوز هم باش . نمی خوای که عین تاب بچه تو هوا معلق بمونه
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است
    2008/12/29
    1,660
    249

سلام
    در فروشگاه های برق صنعتی جست و جو کنید اگر پیدا نکردید فیوزهایی همون برق صنعتی ها دارند مثل همین فیوز شیشه های کوچیک اما با ساز بزرگتر و سفید رنگه در آمپرهای مختلفش هم هست دوتا کابلشو هم سر وتهش بزنید میشه مثل همین خودش نمیشه چون فکر کنم این فیوز شما مال یک جای خاص یا دستگاه های صنعتی گرون قیمت باشه که فیوزهاش به سختی گیر میاد(این حدس را از اینجا زدم که روی فیوز حتی مقاومت هم ذکر شده)
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2011/12/27
    293
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط aliila
    يک فيوز فشنگي با پايه مخصوصش خيلي استاندارد و باکلاسه
    به فکر تعوض راحت فيوز و تکيه گاه فيوز هم باش . نمي خواي که عين تاب بچه تو هوا معلق بمونه
    مرسي.دوست عزيز فيوز فشنگي با جاش وزن زيادي داره من نيازه به اين نوع فيوز دارم که با کابلشو بشه کابلو بهش وصل کرد و جايي که ميزارم جاش طراحي شده و به هيچ وجه تاب نميخوره..
    بياموز و بي آموز
    2011/12/27
    293
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط deremel400
    سلام
    در فروشگاه هاي برق صنعتي جست و جو کنيد اگر پيدا نکرديد فيوزهايي همون برق صنعتي ها دارند مثل همين فيوز شيشه هاي کوچيک اما با ساز بزرگتر و سفيد رنگه در آمپرهاي مختلفش هم هست دوتا کابلشو هم سر وتهش بزنيد ميشه مثل همين خودش نميشه چون فکر کنم اين فيوز شما مال يک جاي خاص يا دستگاه هاي صنعتي گرون قيمت باشه که فيوزهاش به سختي گير مياد(اين حدس را از اينجا زدم که روي فيوز حتي مقاومت هم ذکر شده)
    باسپاس..فيوزهاي شيشه اي فکر کنم در جريان 30 يا 40 آمپر پيدا نشه.. اگه هست ممنون ميشم عکسشو بزاريد و اينکه ميشه با کابلشو سيمو بهش وصل کرد؟
    بياموز و بي آموز
    2008/12/29
    1,660
    249

نقل قول نوشته اصلی توسط booster
    باسپاس..فيوزهاي شيشه اي فکر کنم در جريان 30 يا 40 آمپر پيدا نشه.. اگه هست ممنون ميشم عکسشو بزاريد و اينکه ميشه با کابلشو سيمو بهش وصل کرد؟
    همین طور که عرض کردم مثل فیوز شیشه است اما سایزش بزرگتره من تا 32آمپرشو دیدم می دونم بیشتر هم تا 80آمپر هم داره

شبیه این میشه :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

فقط موقع اتصال کابلشو باید مواطب باشید نشکنه که البته می تونید از لحیم کاری هم استفاده کنید
    ولتر
    2011/12/27
    293
    3

همين طور که عرض کردم مثل فيوز شيشه است اما سايزش بزرگتره من تا 32آمپرشو ديدم مي دونم بيشتر هم تا 80آمپر هم داره

شبيه اين ميشه :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

فقط موقع اتصال کابلشو بايد مواطب باشيد نشکنه که البته مي تونيد از لحيم کاري هم استفاده کنيد
    ممنون.يعني کابلشو بهش پيچ نميشه لحيم ميشه درسته؟چون من جاي پيچ خور توش نمي بينم
    و سوال ديگه اينکه اين فيوزا به چه اسمي معروفند؟ جايي رو به اسم نميشناسيد که از اينا داشته باشه؟
    بياموز و بي آموز
    2008/12/29
    1,660
    249

نقل قول نوشته اصلی توسط booster
    ممنون.يعني کابلشو بهش پيچ نميشه لحيم ميشه درسته؟چون من جاي پيچ خور توش نمي بينم
    و سوال ديگه اينکه اين فيوزا به چه اسمي معروفند؟ جايي رو به اسم نميشناسيد که از اينا داشته باشه؟
    خواهش می کنم

شما اصلا کلا از فکر کابل بروید بیرون این فیوز که لینک دادم را تصور کنید که سرش خودتون دوتا کابلشو بزنید

من تو تمام عمرم یدونه نقاشی به درد بخور که از 20- 5نمره هم داشته باشه نکشیدم اگر بخندید :twisted:

اون قرمزه فیوزه و اون دوتا سیاه کابلشو که چون ممکنه فشار زیاد پرس فیوز را بشکنه میشه مقداری که پرس کردید با لحیم تقویتش کنید یک تکه شرینک هم دورش بکشید میشه شیک و مجلسی :biggrin:

من خودم اصفهان از بزق صنعتی ها خریدم .نمونه بردم خریدم اما فکر کنم فیوز گچی بهش بگویند یدونه از همین فیوز شیشه ای های خودم را ببرید بگویید سایز بزرگ از همین با آمپر مثلا 32 لازم دارم اگه تو شهرتون هم پیدا نمیشه یک موقع برم برق صنعتی ها می تونم براتون بخرم
    ولتر
    2011/12/27
    293
    3

خواهش مي کنم

شما اصلا کلا از فکر کابل برويد بيرون اين فيوز که لينک دادم را تصور کنيد که سرش خودتون دوتا کابلشو بزنيد

من تو تمام عمرم يدونه نقاشي به درد بخور که از 20- 5نمره هم داشته باشه نکشيدم اگر بخنديد :twisted:

اون قرمزه فيوزه و اون دوتا سياه کابلشو که چون ممکنه فشار زياد پرس فيوز را بشکنه ميشه مقداري که پرس کرديد با لحيم تقويتش کنيد يک تکه شرينک هم دورش بکشيد ميشه شيک و مجلسي :biggrin:

من خودم اصفهان از بزق صنعتي ها خريدم .نمونه بردم خريدم اما فکر کنم فيوز گچي بهش بگويند يدونه از همين فيوز شيشه اي هاي خودم را ببريد بگوييد سايز بزرگ از همين با آمپر مثلا 32 لازم دارم اگه تو شهرتون هم پيدا نميشه يک موقع برم برق صنعتي ها مي تونم براتون بخرم
    دوست عزيز دمت گرم نقاشيت که بيسته. راستش من رفتم کابلشوهارو ديدم يه سوال واسم مطرح شد اينکه کدوم کابلشورو ميتونيم به فيوز پرس کنيم؟يعني بايد حلقشو بندازيم دور فيوز که اينجور کابل شو که حلقش اونقدر گشاد باشه که فيوز بره توش نديدم
    بياموز و بي آموز
    2008/12/29
    1,660
    249

اون قسمت از کابلشو که قراره توش کابل پرس بشو جا کابل دوسر فیوز را داخلش قرار دهید
    ولتر
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18