اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونگی دانلود بازی های انلاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چگونگی دانلود بازی های انلاین

با سلام .

چه جوری میشه بازی هایی که انلاین اجرا می شن رو دانلود کرد ؟

یه چیزی مثل لینک های توی این صفحه :

http://pbskids.org/games/math.html
    مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

پاسخ : چگونگی دانلود بازی های انلاین

با درود . . .
    هر چند بازیهاش زیاد جالب نبودند :biggrin: اما اگر مرورگرتون فایر فاکسه به منوی tools و بعد page info برید
    در تب media همه موارد در دسترس هستند و میتونید به دلخواه ذخیره شون کنید (پسوند این نوع بازی ها اغلب SWF هست)

موفق باشید
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
      با درود . . .
      هر چند بازیهاش زیاد جالب نبودند :biggrin: اما اگر مرورگرتون فایر فاکسه به منوی tools و بعد page info برید
      در تب media همه موارد در دسترس هستند و میتونید به دلخواه ذخیره شون کنید (پسوند این نوع بازی ها اغلب SWF هست)

موفق باشید
      با سلام .

با تشکر از پاسخ شما .

بازی هاش که در سطح من و شما و یا سایر افراد این انجمن نیست که بخواد براتون جالب باشه . بازی برای بچه هاست . هر چند اگه فارسی اش بود بهتر بود . یه جورایی اموزش ریاضی به زبان بازی هست .

بعد این که این روشی هم که گفتید در تب مدیا مربوط به پیج اینفو فقط ادرس عکس های اون صفحه هست . نه فیل های swf
      اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

:biggrin:

چرا شدنی هست
        البته بعضی از بازیهاش مثل اینکه مرحله به مرحله از سرور لود میشه و نمیشه یکجا داشتش

البته من یکیشو گرفتم و کار کرد
        اینم یه نمونه که ناقص کار کرد:

در صورت نیاز به add ons برید و flash and video download رو روی مرور گر نصب کنید. با استفاده از این ابزار هم میتونید قالب های فلش رو ذخیره کنید و هم فایلهای ویدوئی موجود روی فیسبوک یا یو تیوب یا ...

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
        بدرود . . .

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : چگونگی دانلود بازی های انلاین

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
          :biggrin:

چرا شدنی هست
          البته بعضی از بازیهاش مثل اینکه مرحله به مرحله از سرور لود میشه و نمیشه یکجا داشتش

البته من یکیشو گرفتم و کار کرد
          اینم یه نمونه که ناقص کار کرد:

در صورت نیاز به add ons برید و flash and video download رو روی مرور گر نصب کنید. با استفاده از این ابزار هم میتونید قالب های فلش رو ذخیره کنید و هم فایلهای ویدوئی موجود روی فیسبوک یا یو تیوب یا ...

سلام .

خیلی ممنون . درست شد . همون هایی هم که می گید نمیشه کافی لینک دانلودش رو به یه نرم افزار دانلود داد مثلا دانلود منجر . باز هم ممنون خیلی برام مفید بود .
          اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X