ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2013/05/24
    تهران
    154
    30

راهنمايي در مورد خرابي گوشي

سلام

ببخشيد من يه گوشي اچ تي سي اميز خريدم که وقتي باهاش کار ميکنم خيلي خيلي داغ ميکنه و باطريش زود تر از بقيه تموم ميشه بايد چه کار کنم؟ :sad:

لطفا سريع راهنماييم کنيد همين امروز گرفتمش و 24 مهلت تست داره که البته فکر نکنم پسش بگيره. :sad:
    هر کس مرتکب اشتباهي نشده، اکتشافي هم نکرده است.
    آدم پرحرف تخم مي پاشد و آدم خاموش درو مي کند.
    2012/12/30
    بوشهر
    3,211
    1,137

پاسخ : راهنمايي در مورد خرابي گوشي

کجاش داغ میکنه؟
    2013/05/24
    تهران
    154
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط rozeh
    کجاش داغ ميکنه؟
    داغ ميکرد پسش دادم.
    باطري و پشتش کنار دوربين و منتقل ميشد به ال سي ديش. فکر کنم تو اين مدل همشون خرابه روش زده بود 6 ساعت مکالمه درحاليکه 4 ساعت ازش با نور صفحه خيلي کم کار ميکشيدي باطريش خالي ميشد چند نفر گفتن تمام گوشي هاي الائدين همينطوريه به نظرتون چيکار کنم از کجا اين مدل رو بگيرم ؟ با گارانتي هم کلا نداره!!. به نظرتون از سخت افزار بوده يا نرم افزاريه؟
    2012/12/30
    بوشهر
    3,211
    1,137

نقل قول نوشته اصلی توسط m.damirloo
    داغ ميکرد پسش دادم.
    باطري و پشتش کنار دوربين و منتقل ميشد به ال سي ديش. فکر کنم تو اين مدل همشون خرابه روش زده بود 6 ساعت مکالمه درحاليکه 4 ساعت ازش با نور صفحه خيلي کم کار ميکشيدي باطريش خالي ميشد چند نفر گفتن تمام گوشي هاي الائدين همينطوريه به نظرتون چيکار کنم از کجا اين مدل رو بگيرم ؟ با گارانتي هم کلا نداره!!. به نظرتون از سخت افزار بوده يا نرم افزاريه؟
    گوشی رو فقط از بیرون دیدم(باید شماتیکش رو میگرفتم و نگاه میکردم که اون قطعه ای که کنار دوبین هستش چیه ولی فعلا وقتشو نداشتم). به نظر میرسه توازن بین جریان کشی قطعاتش وجود نداره(احتمالا زیاد جریان میده). یکی از دلایل فکر کنم نقص چیپ پاور باشه. به نظر میرسه این چیپ کار خودش رو به درستی انجام نمیده. در مورد گارانتی هم عارضم به خدمت شما، ما بوشهری ها تقریبا تمام چیزامون گارانتی نداره. اصلا ما گارانتی قبول نداریم. گارانتی که میگه تو آب نیفته، توی آتیش نیفته، زمین نخوره و... بدرد لای جرز دیوار می خوره. اینطوری الکی پول توی جیب شرکت های گارانتی نمی ریزیم. به نظر من یه گوشی بگیر بدون گارانتی ولی به فروشنده بگو بعد از 24 ساعت اگه عیبی نداشت ورش می داری. ولی اگه عیب داشت پسش بده. در کل از HTC خوشم نمی یاد.
    2013/05/24
    تهران
    154
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط rozeh
    گوشي رو فقط از بيرون ديدم(بايد شماتيکش رو ميگرفتم و نگاه ميکردم که اون قطعه اي که کنار دوبين هستش چيه ولي فعلا وقتشو نداشتم). به نظر ميرسه توازن بين جريان کشي قطعاتش وجود نداره(احتمالا زياد جريان ميده). يکي از دلايل فکر کنم نقص چيپ پاور باشه. به نظر ميرسه اين چيپ کار خودش رو به درستي انجام نميده. در مورد گارانتي هم عارضم به خدمت شما، ما بوشهري ها تقريبا تمام چيزامون گارانتي نداره. اصلا ما گارانتي قبول نداريم. گارانتي که ميگه تو آب نيفته، توي آتيش نيفته، زمين نخوره و... بدرد لاي جرز ديوار مي خوره. اينطوري الکي پول توي جيب شرکت هاي گارانتي نمي ريزيم. به نظر من يه گوشي بگير بدون گارانتي ولي به فروشنده بگو بعد از 24 ساعت اگه عيبي نداشت ورش مي داري. ولي اگه عيب داشت پسش بده. در کل از HTC خوشم نمي ياد.
    ممنون.
    2014/06/18
    675
    59

بيشتر مدل هاي htc داغ مي کنه ، مال پسر خالم هم همينجوريه.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6