اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هارمونیک در ترانسفورماتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هارمونیک در ترانسفورماتور

سلام دوستان
    موضوع پروژه کارشناسی من تاثیر بار هارمونیکی در انواع سربندی ترانس هستش، واسه شبیه سازی از باری که یک سو کننده ی پل هستش استفاده کردم در انواع سربندی ترانس،حالا تو تحلیل نتیجه ی شبیه سازیام مشکل دارم :sad:
    مثلادر اتصال "مثلث - ستاره ی زمین شده" هر فازی که بار آن نا متعادل است یا به عبارت دیگر بار ندارد ( در اینجا فاز B )، فاز قبل از آن ( در اینجا فاز C )، درصد اعوجاج کلی هارمونیک آن %THD برای جریان سمت اولیه آن به طور قابل ملاحظه ای کمتر از دو فاز دیگر است،اما تو اتصالات دیگه اینطوری نیس،بلکه خود فازB هست که %THD ان صفر است، چرا آخه؟ :sad:
    خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه بهم بگه تا سوال های دیگم رو هم ازش بپرسم...
    من فرصت کمی دارم، ممنون میشم اگه کمکم کنید.

پاسخ : هارمونیک در ترانسفورماتور

نوشته اصلی توسط LED DIOD نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موضوع پروژه کارشناسی من تاثیر بار هارمونیکی در انواع سربندی ترانس هستش، واسه شبیه سازی از باری که یک سو کننده ی پل هستش استفاده کردم در انواع سربندی ترانس،حالا تو تحلیل نتیجه ی شبیه سازیام مشکل دارم :sad:
    مثلادر اتصال "مثلث - ستاره ی زمین شده" هر فازی که بار آن نا متعادل است یا به عبارت دیگر بار ندارد ( در اینجا فاز B )، فاز قبل از آن ( در اینجا فاز C )، درصد اعوجاج کلی هارمونیک آن %THD برای جریان سمت اولیه آن به طور قابل ملاحظه ای کمتر از دو فاز دیگر است،اما تو اتصالات دیگه اینطوری نیس،بلکه خود فازB هست که %THD ان صفر است، چرا آخه؟ :sad:
    خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه بهم بگه تا سوال های دیگم رو هم ازش بپرسم...
    من فرصت کمی دارم، ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    سلام مهندس. وقت شما بخیر. عذرخواهی میکنم بنده هم یه تمرین با همین عنوان پروژه کارشناسی شما دارم. ازتون خواهش میکنم اگه جوابی گرفتید و موفق به انجامش شدید به من پیام بدید ممنونم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X