اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی-دستکاری نرم افزار نمایشگر توزین بر پایه ی Labview

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی-دستکاری نرم افزار نمایشگر توزین بر پایه ی Labview

سلام به دوستان گرامی
    CAMOS یه نرم افزار کوچک بر پایه ی LABVIEW هست که برای ارتباط کامپیوتر با نمایشگر توزین "شرکت کاموس" و لودسل از طریق پورت سریال استفاده میشه،
    حالا، :
    برای شخصی که زمینه ای از کار با لب ویو نداشته است، ایجاد تغییرات در برنامه ممکن هست؟ حتی تغییرات سطحی مثل تغییر Caption ها و... ؟ و یا تغییرات اساسی و افزودن امکانات.
    هدف اصلی استفاده از 2 تا عدد هست که داخل نرم افزار نمایش داده میشن و با نرخ 4بار در ثانیه مثلآ این اعداد رو میخوایم به یکی از پورت های PC بفرستیم تا روی نمایشگر خارجی نشون داده بشه.

فایل برنامه رو تو این لینک پلود کردم،
    http://sunled.ir/M1/CAMOS-ver1.1.rar

اگر دوستی بتونه ی مقدار اندک هم راهنمایی کنه، خیلی متشکر میشم.

پاسخ : درخواست راهنمایی-دستکاری نرم افزار نمایشگر توزین بر پایه ی Labview

اول اینکه اگه بچه فلکه شهربانی باشی شاید بتونم کمکت کنم :eek:
    بعدشم اینکه اصولا دستکاری در فایل اجرایی EXE و اضافه کردن کد به اون عملا غیر ممکنه اما میشه بعضی از resource ها رو مثل عکسها ؛ عناوین دکمه ها یا پنجره ها و نوشته های ثابت رو عوض کرد
    راه حلی که من پیشنهاد میکنم اینه که پورت سریال رو شنود کنید با یه برنامه دیگه یا سخت افزار خارجی که این دومی راه بهتری هست

دیدگاه

نه دوست عزیز، بچه خیابون سینمام. :biggrin:

در مورد دست بردن توی فایل های اجرایی، من با لب ویو کار نکردم و حدس زدم شاید تو محیط نرم افزار قابل بازیابی یا تغییرات باشه.

بخش setup نرم افزار داخلشش بود و حجم بالا میرفت، الان فقط 190 کیلوبایت شده، اگه امکانش هست، لطف کن، اینو دانلود کن و ی بررسی اجمالی انجام بده.
      http://sunled.ir/M1/Camos.zip

به عنوان حداقل باید به هر صورتی بتونیم 2 عدد پایین برنامه رو بدست بیاریم که در حال پدیت شدن هستند.

دیدگاه

دوست عزیز این فایل exe هست و بدون برنامه نصب کنندش ران نمیشه
        یه عکس از پنجره اصلی برنامت بذار

دیدگاه

این برنامه ی Camos _ه:

خواستم دیتای ارسالی LCD به PC رو شنود کنم بعبارتی و از اون استفاده کنم، ولی ی سری رشته ی عددی یه و کاملن نامفهوم.

اینم LCD:

الان اگه LCD رو، یعنی عمین پنل رو بتونیم باز کنیم، باز میشه ی کارایی کرد و از نمایشگرای این یکی انشعاب گرفت و روش هملیات دلخواه و انجام داد.

دیدگاه

1- محتویات فایل scalex.txt رو نگاه کن ببین بدردت نمیخوره
            2- لود سل به اون کاندیشنر یا همون ال سی دی که گفتین وصل میشه؟ بعد ال سی دی از طریق پورت سریال یه سری داده به برنامه لب ویو میفرسته ؟ درسته این چیزایی که گفتم؟
            3- کمی از اون اطلاعات به نظر نا مفهوم رو میشه بصورت فایل متنی که بایتها بصورت هگز داخلش نوشته شده برام بفرستی یا همینجا قرار بدی
            4- این کار چقدر برات مهمه؟ منظورم از نظر مالیه ؛ چون کارهای دیگه هم میشه کرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X