اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب اچ اسپایس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب اچ اسپایس

فایل زیپ hspice رو ازاینترنت گرفتم 35 مگ هستش طبق راهنماییش نصب کردم system variables رو هم براش تعریف کردم ولی بازم وقتی فایلHSPICE-W2004 V رو کلیک میکنم ارور shortcut missing میده و میگه خودت جای فایل رو معین کن. نمیدونم مشکل چیه؟

پاسخ : نصب اچ اسپایس

سلام، باید فایل کرک رو اجرا کنی و یک بار سیستم رو ری استارت کنی، من اینکار رو کردم حالا نرم افزار اچ اسپایس رو میارم(v.2005) اما بعد از شبیه سازی دوباره پیام غیرمعتبر بودن لایسنس رو میده، من دقیقاً همین مشکل رو با اچ اسپایس 2010 نیز داشتم و الآن خیلی بهش نیاز دارم چند تا ورژن مختلف دانلود کردم همه ش همین پیام رو میده نمیدونم دیگه چیکار باید کنم واقعا بهش نیاز دارم، شبیه سازی پایان نامه م مونده- خواهشا هر کی اطلاعی داره راهنمایی کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mostafah67
      سلام، باید فایل کرک رو اجرا کنی و یک بار سیستم رو ری استارت کنی، من اینکار رو کردم حالا نرم افزار اچ اسپایس رو میارم(v.2005) اما بعد از شبیه سازی دوباره پیام غیرمعتبر بودن لایسنس رو میده، من دقیقاً همین مشکل رو با اچ اسپایس 2010 نیز داشتم و الآن خیلی بهش نیاز دارم چند تا ورژن مختلف دانلود کردم همه ش همین پیام رو میده نمیدونم دیگه چیکار باید کنم واقعا بهش نیاز دارم، شبیه سازی پایان نامه م مونده- خواهشا هر کی اطلاعی داره راهنمایی کنه
      شما اون فایلی که من براتون پلود کردم را دانلود کردید؟
      وقتي مشغوليات زياد بشه براي همه کارها وقت کم داري.
      اگر جواب پيام ندادم، ايميل بزنيد که شرمنده نشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Scorpioo
        شما اون فایلی که من براتون پلود کردم را دانلود کردید؟
        سلام، با عرض تشکر به خاطر محبت تون و زحمتی که برای پلود کشیدید، نخیر متاسفانه به علت اینکه پسوورد رو قبول نمی کرد نتونستم دانلود کنم،به همین خاطر اچ اسپایس 2012 رو دانلود کردم و با استفاده از فیلم آموزشی که داشت تونستم نصبش کنم و خدارو شکر داره کار می کنه. باز هم ممنون به خاطر لطف تون @};-

دیدگاه

نمی دونم چرا اینطوری شد
          به هر حال شرمنده اگر معطل شدید
          حالا ویرایش 2012 اچ اسپایس را از کجا دانلود کردید؟
          وقتي مشغوليات زياد بشه براي همه کارها وقت کم داري.
          اگر جواب پيام ندادم، ايميل بزنيد که شرمنده نشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Scorpioo
            نمی دونم چرا اینطوری شد
            به هر حال شرمنده اگر معطل شدید
            حالا ویرایش 2012 اچ اسپایس را از کجا دانلود کردید؟
            خواهش میکنم ممنونم از لطف شما
            اچ اسپایس 2012 رو به همراه فیلم آموزشی نصب می تونید از لینک زیر دانلود کنید، من نصب کردم برام کار می کنه :nice:

http://download4all.rozblog.com/post/170/HSPICE2012.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X