اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاسف بی فایده

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تاسف بی فایده

سلام خدمت دوستان عزیز

چند ماهی هست بنا به دلایلی دیگه تمایل به فعالیت تو این سایت ندارم
    وقتی حرمت و شخصیت کاربر توسط هر کسی زیر سوال میره طبیعتا لزومی هم برای فعالیت وجود نداره [-(

این پست فقط برای این میدم که عده ای از دوستان همیشه ما مقصر میدونستن ;-<

چند دقیقه پیش از طریق ایمیل متوجه شده یکی از تاپیک های بنده در این سایت حذف شده @-)
    متن پیام ارسالی در زیر میتونید ملاحظه کنید

سلام rayk ،
    طبق قوانین انجمن شما مجاز به تبلیغ، درج شماره تلفن و یا آدرس وب سایت در پست های خود نمی باشید. پست شما توسط همکاران تیم نظارتی حذف گردید.
    عنوان پست/تاپیک حذف شده: گام به گام تا طراحی سیستم دیجیتالی

قوانین انجمن : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=10159.0

ما با قوانین مشکلی نداریم ولی ظاهرا بعضی ها خودشون قانون میزارن خیلی مشکل دارند :-w
    تاپیک که حذف شد ولی لینک کش گوگل هست و خودتون میتونید قضاوت کنید اصلا موردی خلاف پیدا میشد یا نه؟ :^O
    این تاپیک برای 7 8 ماه قبل بوده و جالبه خود مدیریت و معاون هم این تاپیک تائید کرده بودند. حالا چطور بعد این مدت یه دفعه قوانین نقض شده باید خود آقایون جوابگو باشند [-X

کد:
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:YS9PjQiAd4EJ:www.eca.ir/forum2/index.php%3Ftopic%3D71335.0+&cd=1&hl=en&ct=clnk
    در آخر فقط یه درخواست از مدیریت دارم اونم اینه که مشخصات کاربری بنده بطور کامل حذف کنند! /
    [glow=red,2,300]تاپيک هاي ايجاد شده[/glow]

پاسخ : تاسف بی فایده

این متن پیغام یک متن ثابت هست و خودکار ارسال میشه.
    حالا دوست عزیز به قول خودتون حذف پست مربوط به 8 ماه پیش (اصلا کاری ندارم تبلیغ بوده نبوده یا هرچیز .... اینو بعدا من بررسی میکنم) چه ربطی به توهین به شخصیت داره ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ADMlN
      سلام خدمت دوستان عزیز

وقتی حرمت و شخصیت کاربر توسط هر کسی زیر سوال میره طبیعتا لزومی هم برای فعالیت وجود نداره [-(

چند دقیقه پیش از طریق ایمیل متوجه شده یکی از تاپیک های بنده در این سایت حذف شده @-)

ما با قوانین مشکلی نداریم ولی ظاهرا بعضی ها خودشون قانون میزارن خیلی مشکل دارند :-w
      تاپیک که حذف شد ولی لینک کش گوگل هست و خودتون میتونید قضاوت کنید اصلا موردی خلاف پیدا میشد یا نه؟ :^O
      این تاپیک برای 7 8 ماه قبل بوده و جالبه خود مدیریت و معاون هم این تاپیک تائید کرده بودند. حالا چطور بعد این مدت یه دفعه قوانین نقض شده باید خود آقایون جوابگو باشند [-X

کد:
      http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:YS9PjQiAd4EJ:www.eca.ir/forum2/index.php%3Ftopic%3D71335.0+&cd=1&hl=en&ct=clnk
      در آخر فقط یه درخواست از مدیریت دارم اونم اینه که مشخصات کاربری بنده بطور کامل حذف کنند! /
      سلام
      دوست عزیز فقط بخاطر حذف یه پست این قدر ناراحتی .اونم بهت گفتن برای چی .
      من هر وقت میام انجمن یا کلی از تشکر هایی که بهم دادن کم شده و کلی هم از پست هام حذف شده روزی نبوده که بیام و ببینم نصبت به روز قبل اضافه شده باشه . که هیچ ..............
      اونم بدون توضیح البته با کلی PM دادن که سوال میکنی چرا این طوری هست . یا بهت جواب نمیدن یا اگر هم جواب بدن از سوال کردنت پشیمون میشی . حالا خوبه بهت توضیح دادن و واسط هم ایمیل کردن . برو پدر من برو خوش باش و خدا را شکر کن . oo: oo: oo: oo:

دیدگاه

سلام

مدیریت ضعیفه - کار مدیر شده اشتباهات را یا گردن دیگرا میندازد یا اگر کسی را پیدا نکند میندازد گردن سیستم - دور باطل به این میگن -

دیدگاه

بنده هم یادمه که تاپیک شما رو دیده بودم
          کار خوبی بود و ارائه شماتیک کامل و توضیحات خوب که خیلی به درد افراد تازه کار میخورد
          البته من اون تاپیک رو پیگری نکردم برای همین نمیدونم چرا حذف شده و آیا باید حذف میشد؟
          اما جاداره نظر خودمو اینجا بگم : کلا ما خیلی جاها دم از قانون میزنیم و سخت گیری های افراطی ، درحالی که هیچ جای دنیا به اندازه ما هرکی هرکی نیست!

طبق قوانین انجمن شما مجاز به تبلیغ، درج شماره تلفن و یا آدرس وب سایت در پست های خود نمی باشید.
          چند سال پیش توی پاورقی کتابی خودم که نوشته بود : در بعضی قسمتهای کتاب لینک سایت معرفی شده است که بنا به قوانین ارشاد درج هرگونه لینک اینترنتی ممنوع میباشد.

به اینا میگن قوانین افراطی و عقب ماندگی فکری واقعا آدم با دیدن چنین چیزهایی بر بار تاسفش اضافه میشه ودیگه چیزی برای گفتن نداره...
          [br /][hr]http://pcenter.ir[hr][br /]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ADMlN
            سلام خدمت دوستان عزیز
            کد:
            سلام دوست گرامی شاید اشتباه شده ما که از شما و بقیه دوستان که صادقانه برای بالا بردن سطح علمی دوستان بدون چشم داشتی فعالیت میکنید سپاس گزاریم
            :redface:
            کمتر سخن گویم
            بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

به نظر من نباید نیمه خالی لیوان رو دید.این سایت با فایده های بسیاری که تاحالا داشته نباید با اتفاقات کوچیک و ناخواسته اینقدر ضعیف دیده بشه. حالا چه به خاطر مدیریت و چه سیستم.اینقدر هم دیگه بزرگش نکنید. :redface:
              نوشته اصلی توسط ADMlN
              .
              .
              .
              اخه کجاش حرمت شکنی شده؟
              حالا ما از پیغام ها و نامه های شما و مدیریت خبر نداریم شاید هم چیزی ردو بدل نشده در هر صورت نگاه هامون رو کمی مثبت کنیم و بجای این که با عصبانیت نگاه کنیم و صحبت کنیم کمی نرم باشیم و مهربان.
              نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
              این متن پیغام یک متن ثابت هست و خودکار ارسال میشه.
              حالا دوست عزیز به قول خودتون حذف پست مربوط به 8 ماه پیش (اصلا کاری ندارم تبلیغ بوده نبوده یا هرچیز .... اینو بعدا من بررسی میکنم) چه ربطی به توهین به شخصیت داره ؟
              در پاسخ هم من حق را به مدیرت میدم این اتفاق هشت ماه پیش افتاده به هر حالا داره بررسی میشه پاسخ هرچی باشه طبق قانون باید پذیرفت :nerd:
              دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aawww
                سلام
                من هر وقت میام انجمن یا کلی از تشکر هایی که بهم دادن کم شده و کلی هم از پست هام حذف شده روزی نبوده که بیام و ببینم نصبت به روز قبل اضافه شده باشه . که هیچ ..............
                اونم بدون توضیح البته با کلی PM دادن که سوال میکنی چرا این طوری هست . یا بهت جواب نمیدن یا اگر هم جواب بدن از سوال کردنت پشیمون میشی . حالا خوبه بهت توضیح دادن و واسط هم ایمیل کردن . برو پدر من برو خوش باش و خدا را شکر کن . oo: oo: oo: oo:
                فکر میآ‌کنم به شما به اندازه کافی توضیح داده شده باشه.
                تخلفات شما:
                1-ساخت اکانت های متعدد و بالابردن تعداد تشکرات اکانت اصلی توسط اونها
                2-توهین و مجادله با سایر کاربران و کمک گرفتن از سایر اکانت های جعلی تون برای تایید نظراتتون
                3-پست های تبلیغاتی و بزرگ جلوه دادن خودتون بازهم توسط اکانت های جعلی.
                و ...
                بنده اصرار داشتم شما اخراج بشید و اکانتتون حذف بشه ولی متاسفانه مورد رافت اسلامی مدیریت قرار گرفتید و حتی تشکرآ‌های جعلی تون هم حذف نشد.
                اگه بازم یادتون نمیاد بنده حاضرم کلیه پیام های خصوصی دریافت شده از سایر کاربران در مورد شما و گزارشات تخلفات دریافتی و همچنین کلیه پیامآ‌های خصوصی رد و بدل شده بین من و شما و حتی اسکرین شات هایی که از زمان ورود و خروج اکانت هاتون گرفتم و لیست IP هایی که توسط اونها لاگین میآ‌کردید رو توی همین تاپیک منتشر کنم.
                حالا خوب فکر کنید شاید یه چیزایی یادتون بیاد.

دیدگاه

لازمه که یه توضیحی بدم:
                  به علت رشد روز افزون انجمن و گستردگی اون تعداد مدیران و همکاران اجرایی افزایش پیدا کرده و گاهی اوقات ممکنه برخوردها سلیقهآ‌ای بشه(البته خیلی نادره و شاید از هر 100 مورد 5 یا نهایتا 10 مورد پیش بیاد).گاهی اوقات هم ممکنه سوء تفاهمی پیش بیاد که همه ی اینها با همدلی و همکاری کلیه اعضا قابل رفع هست.
                  با این همه به نظر بنده حیف بود اون تاپیک حذف بشه و همینجا از آقای بلورچیان درخواست میآ‌کنم اون تاپیک رو برگردونن و اگه هم تخلفی انجام شده بوده یا تاپیک موردی داشته، بنده حاظرم تک تک پست ها رو بررسی و در صورت لزوم ویرایش کنم.

دیدگاه

آقا یه صلوات بفرستید تموم کنید بحث رو ...
                    - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
                    ارتباط با من : ir02x6
                    طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

سلام
                      دوستان به نظرم باهم در رابطه با کاری اشتباه که انجام شده حرف بزنید و دنبال دلیلش باشید و دوست عزیز ادمین شما با مدیر سایت کمک کنید دیگه از این اشتباهات از کاربر و چه از مدیر سایت و ... دیگه سر نزنه بعدشم با امدن یا نیامدن کسی کاری درست نمیشه و با حرفهای الکی هم همچین پس دنبال دلیل باشید و مقصر نه اینکه کارهای اشتباه در بندازید گردن دیگران :agree:
                      !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
                      نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

هزار دوست کمه و یک دشمن هم زیاده
                        نکنید این کارا رو
                        اون تاپیک بنده هم دیدم مورد امنیتی نداشت که
                        چرا حذف شده
                        اگر فقط همین بوده که برگردونید تاپیک رو حالا فارغ از اینکه اصلا نویسندش بلانصبت خلافکار بوده
                        مطلبو بچسبین نه گوینده رو
                        حالا نویسنده جدا خلافکرده جدا کاربری شو لغو کنید(به فرض)
                        اگه بنا به حذف باشه
                        اینقد تاپیک بی جواب و غیره وجود داره
                        که نیرو صرف اون تاپیک های متفرقه و بی جواب و یا تکراری بکنیم
                        کلی به نفعه همه هست
                        همه همیاری کنیم
                        دیگه این مشکلات ناراحت کننده پیش نیاد

دوستان هم مته به خشخاش نذارید،تعداد تشکر و پست باور کنید افتخار نیست
                        هدف اگه تعداد تشکر باشه که دیگه حرفی باقی نمیمونه
                        اگرم چیزه دیگست اینقد حاشیه وارد نکنید
                        هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
                        بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
                        میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

این جا یک محیط کاملا علمی هست
                          تعداد تشکر و ارسال تو این محیط نباید اهمیتی داشته باشه
                          اگه کسی چند تا اکانت داره و کارهایی از این دست میکنه در واقع دنبال کسب و انتشار دانش نیست. دنباله کسب امتیازه
                          ولی اگر کسی فعالیت علمی داره نباد به هیچ نحو جولوشو گرفت
                          خواهش دارم انجمن رو به حاشیه نبرید و در چارچوب های مشخص به پیشرفتتون فکر کنید تا ما هم از شما چیزی بیاموزیم

باتشکر از همه دوستان بزرگوار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aawww
                            سلام
                            فکر کنم همه دیگه خودشون میدونن که ارسال های داخل گفتگوی آزاد شمرده نمیشند و پست هاش هم بعد از مدتی حذف میشند و متناسب با اون تعداد تشکر ها هم کم میشه !
                            این سیستم کاملا خودکار هست و خداییش کسی حوصله نداره یکی یکی بشینه و از عمد تعداد تشکرهای کاربرارو کم کنه.
                            لطفا نوع نگاهتون به قضیه رو عوض کنید نه اینکه بنده رو مقصر بدونید.

----------------------------
                            از دوستان موافق و خالف بسیار تشکر میکنم که در بحث شرکت کردند ولی اگر انتقادی هست باید منطقی گفته بشه و راه حل داده بشه . اینجا هیچ کس در پی توهین و این چیزها نیست ما همه اینجا داریم زمان میذاریم که یاد بگیریم و پیشرفت کنیم. هدفی جز این برای کسی نیست.
                            حمیدرضای عزیز هم تمام وقت داره روی مدیریت انجمن کار میکنه و هممون میدونیم اگر نبود انجمن تبدیل به جنگل میشد ! پس حتی اگر هم اشتباهی رخ میده کسی حق اینجور صحبت کردن رو باهاش نداره.

امیدوارم دیگه شاهد این مجادلات در محیط عمومی نباشیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X