ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

موضوع: رله

2013/06/17
    3
    0

رله

چه را رله پنج پايه دارد
    يکي مثبت يکي منفي ان سه تاي ديگري چيست؟
    مي شه کمي توضيح دهيد؟

خيلي ممنون
    2009/04/26
    تبريز
    222
    40

پاسخ : رله

خب اين جور رله ها که 5 پايه دارن 2 تا پايه يک طرف و 3 تا پايه طرف ديگه هستند

دوتا پايه اي که يک طرف هست همون پايه هايي هستند که در شکل بالا به فن 1 و 2 وصل شده اند

سه تا پايه ديگه هم که مونده پايه وسطي همون پايه اي هست که به منبع تغذيه وصل شده و و جريان را به دو پايه طرف ديگه منتقل مي کنه

دو تا پايه ي کناري نيز همون پايه هايي هستند که به ترانزيستور وصل ميشن
    منبع:wle,ir
    a happy person is one who wants happiness for other
    2013/06/17
    3
    0

مي شه تو عکس مثبت منفي هارو مشخص کني

خيلي ممنون
    2012/07/01
    میانه
    396
    20

سلام
    رله پایه منفی و مثبت نداره !
    به هر کدوم وصل کنی میشه !
    خواستن توانستن است !
    2009/11/16
    اردبیل
    40
    4

بفرما دوست عزیز اینم جواب سوال هات
    نقل قول نوشته اصلی توسط xzxzxz
    چه را رله پنج پايه دارد
    مي شه کمي توضيح دهيد؟

خيلي ممنون
    مي شه تو عکس مثبت منفي هارو مشخص کني

خيلي ممنون

http://sharif.edu/~narimani/lab/1%20-%20Relay.pdf

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%84%D9%87

https://www.google.com/search?client=firefox-a&hs=zb7&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=%D8%B1%D9%84%D9%87&oq=%D8%B1%D9%84%D9 %87&gs_l=serp.12...0.0.2.510746.0.0.0.0.0.0.0. 0..0.0....0...1c..19.serp.uiOzeUBjwtA&bav=on.2 ,or.r_qf.&bvm=bv.48705608,d.ZWU&biw=1152&a mp;bih=691&ech=1&psi=NqTbUayPOYXiPKWMgNAB. 1072939756211.5&emsg=NCSR&noj=1&ei=9ab bUcfDLcT***nwgdgP
    من از نژاد آريـــاييم ... تير آرش در کمانم ... نام ايران بر زبانم ... سرکشم چون کوه آتش، آتشم، آتشفشانم...چون سياوش پاک پاکم ... همچو رستم پهلوانم ... کاوه ام، تارپود کاويانم...من ز ماد و از هخايم، از ارشک و داریوشم
    افتخارم این است من سرباز فدايي وطنم
    2009/04/26
    تبريز
    222
    40

با سلام مهندسsd.asgaryan ازتون انتضار نميره که اينجوري طرف مقابل رو زير سوال ببري شايد واسه شما يه مساله مبتدي هسستش.بنظرتون الان شما تو اين انجمن چيزي بپرسين مسايل مهم و سختي خواهين پرسيد ؟؟؟اون مساله اي که شما ميپرسين براي افرادي حتما خيلي پيش پا افتاده خواهد بود که جوابتون رو بدون هيچ تيکه اي جواب خواهند داد هر مساله اي که براي شما اسونه فک نکنين واسه همه اسونه و بالعکس.... :agree: :nice: :bye
    a happy person is one who wants happiness for other
    2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط sd.asgaryan
    بفرما دوست عزیز اینم جواب سوال هات

http://sharif.edu/~narimani/lab/1%20-%20Relay.pdf

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%84%D9%87

https://www.google.com/search?client=firefox-a&hs=zb7&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=%D8%B1%D9%84%D9%87&oq=%D8%B1%D9%84%D9 %87&gs_l=serp.12...0.0.2.510746.0.0.0.0.0.0.0. 0..0.0....0...1c..19.serp.uiOzeUBjwtA&bav=on.2 ,or.r_qf.&bvm=bv.48705608,d.ZWU&biw=1152&a mp;bih=691&ech=1&psi=NqTbUayPOYXiPKWMgNAB. 1072939756211.5&emsg=NCSR&noj=1&ei=9ab bUcfDLcT***nwgdgP
    دوست عزیز هرکسی اجازه داره هر سوالی رو هرچند مبتدیانه بپرسه و کسی حق توهین به اون رو نداره.
    لطفا اگه دوست ندارید جواب ندید.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2013/03/11
    362
    6

چه را رله پنج پايه دارد
    مي شه کمي توضيح دهيد؟

خيلي ممنون
    سلام دوست عزیز-رله 5پایه به این صورته که 3تا پایه یه سمت و 2تا پایه سمت دیگه ان.سمت 3تایی اونی که وسط هستش( و یکم جلوتره)پایه مشترک هستش
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_man847
    که در این شکل به vccوصل هستش(همیشه این پایه استفاده میشه)دوتا پایه بالا وپایینش سیم پیچ هستن که در شکل بالا یه سرش به vccوسر دیگش به کلکتور ترانزیستور وصل هست.درواقع این دو پایه ورودی هستن که مپلا به 5ولت-12ولت و...وصل میشن.
    اما دوپایه سمت دیگر یکیش nc(نرمالی کلوز هست)که در شکل به موتور2 وصل است. و دیگری no(نرمالی اپن هست)که به موتور1وصل شده

2009/11/16
    اردبیل
    40
    4

جناب آقای حمیدرضا رضائی در جایی که شما به خودتون این اجازه رو میدید که پست منو اونجور که خودتون میخوایید ویرایش میکنید و سپس از همون پست به عنوان نقل قول از طرف من ازش استفاده میکنید، دیگه اصلا جای بحث و صحبتی نمیمونه و من ناچارم که به زور حرف شما رو قبول کنم و بگم که حق باشماست :angry:
    واقعا که باید از این آزادی بیان تقدیر کرد، به راستی که کارتون خیلی سخته و طاقت فرسا است.... :NO: :NO:
    من از نژاد آريـــاييم ... تير آرش در کمانم ... نام ايران بر زبانم ... سرکشم چون کوه آتش، آتشم، آتشفشانم...چون سياوش پاک پاکم ... همچو رستم پهلوانم ... کاوه ام، تارپود کاويانم...من ز ماد و از هخايم، از ارشک و داریوشم
    2009/11/16
    اردبیل
    40
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_man847
    با سلام مهندسsd.asgaryan ازتون انتضار نميره که اينجوري طرف مقابل رو زير سوال ببري شايد واسه شما يه مساله مبتدي هسستش.بنظرتون الان شما تو اين انجمن چيزي بپرسين مسايل مهم و سختي خواهين پرسيد ؟؟؟اون مساله اي که شما ميپرسين براي افرادي حتما خيلي پيش پا افتاده خواهد بود که جوابتون رو بدون هيچ تيکه اي جواب خواهند داد هر مساله اي که براي شما اسونه فک نکنين واسه همه اسونه و بالعکس.... :agree: :nice: :bye
    ممنون مهندس جان حرف شما کاملا متین و درسته من هم اصلا منکر این قضیه نیسم ولی شما کاملا در جریان نیستید، مساله یه چیز دیگری بود که حالا بیخیال دیگه بیشتر از این کش پیدا نکنه بهتره :cry: آقا ما شاکی بودیم حالا هم رضایت میدیم که تموم شه بره پی کارش
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)