ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 150
    2013/07/10
    2,098
    110

چطور میتونم الکترونیک یاد بگیرم؟؟

با سلام بر دوستان
    من رشته ام کامپیوتر هست و میخواستم تا حدی الکترونیک یاد بگیرم البته به الکترونیک خیلی علاقه مند هستم:حال میخواستم بدونم چطوری میتونم کار های عملی الکترونیک را یاد بگیرم از پایه!! مثلا لحیم کردن سیم -بستن مدار های اماده مثل چراغ چشمک زن و.... یعنی از مبتدی تا متوسط!! ایا اموزش تصویری در این مورد وجود داره؟؟؟اشنایی با قطعات الکترونیکی و لحیم کردن و...............ایا کتاب اموزشی وجود داره؟؟من خودم 3 کتاب را پیدا کردم و نمیدونم کدامش برای کسی که خیلی مبتدی هست اش خوب هست؟؟؟ در ضمن کتاب های هنرستان الکترونیک ایا خوب هست؟؟من یک چیز میخوام که از صفر باشه یعنی پایه؟؟؟
    http://www.adinehbook.com/gp/product...350184-2459209

کدامش حوب هست؟؟ایا کتاب های دیگری هم وجود دارد؟؟

سپاس
    2013/01/31
    تهران
    32
    2

پاسخ : چطور میتونم الکترونیک یاد بگیرم؟؟

سلام دوست عزیز

تنها توصیه ایی که میتونم بهت بکنم اینه که کلاس های AVR اموزشگاه معتبر بری :read:

بعد که وارد الکترونیک شدی اونوقته که میتونی تصمیمت رو بگیری و راهت رو انتخاب کنی :agree:

موفق باشی :job:

اگر جزوه یا کتاب اموزشی چیزی خواستی من چندتا PDF خوب دارم میتونم بهت بدم شروع کنی :read:
    اعتماد به نفس سلاحی قلابی ، برای رسیدن به اهداف واقعیست...!
    2013/07/10
    2,098
    110

ممنون دوست عزیز:1.چرا avr ؟در ضمن کتاب اموزشی و جزوه هر چی دارید لطفا معرفی کنید!؟
    2.من میخواهم از پایه شروع کنم!یعنی کار با لحیم و قلع کش و... راستی یک سئوال این کیت های اماده را چطوری می بندند؟؟؟با چه مفاهیمی را باید بلد باشیم؟؟؟
    سپاس
    2008/12/29
    1,851
    495

سلام
    همین طور که چندین بار بحث شده برای شروع بهترین روش استفاده از کتابهای هنرستان(فنی حرفه ای)گرایش برق و الکترونیکه سرچ کنید تمامش هم قابل داتلوده خود سازمان چاپ کتابهای درسی برای دانلود گذاشته
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2012/07/09
    306
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط deremel400
    سلام
    همین طور که چندین بار بحث شده برای شروع بهترین روش استفاده از کتابهای هنرستان(فنی حرفه ای)گرایش برق و الکترونیکه سرچ کنید تمامش هم قابل داتلوده خود سازمان چاپ کتابهای درسی برای دانلود گذاشته
    حالا بعد از خوندن تمام کتب هنرستان و رفتن چند دوره درباره الکترونیک و رباتیک اگه بخوایم در زمینه الکترونیک یکم جدی تر کار کنیم باید چی کار کنیم؟ یا چه کتابی بخونیم؟
    :redface:
    2013/07/10
    2,098
    110

ممنون دوست عزیز: یک سئوال:اگه کسی بخواهد مدرک الکترونیک از سازمان فنی و حرفه ای کشور به صورت ازاد بگیرد(مثل مدرک icdl که جز دیپلم کامپیوتر محسوب میشه)ایا مدرکی برای الکترونیک (دیپلم)وجود دارد؟؟؟
    سپاس
    2012/07/09
    306
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ircaspianhero
    ممنون دوست عزیز: یک سئوال:اگه کسی بخواهد مدرک الکترونیک از سازمان فنی و حرفه ای کشور به صورت ازاد بگیرد(مثل مدرک icdl که جز دیپلم کامپیوتر محسوب میشه)ایا مدرکی برای الکترونیک (دیپلم)وجود دارد؟؟؟
    سپاس
    سه تا دوره هست
    1-الکترونیک کار صنعتی
    2- کارور plc درجه دو
    3- کارور plc درجه 1
    اگه این دوره هارو بگذرونی یه دیپلم الکترونیک کامل داری
    (از خودم نگفتم از یه آموزشگاه سوال کردم)
    2008/12/29
    1,851
    495

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabagheri
    حالا بعد از خوندن تمام کتب هنرستان و رفتن چند دوره درباره الکترونیک و رباتیک اگه بخوایم در زمینه الکترونیک یکم جدی تر کار کنیم باید چی کار کنیم؟ یا چه کتابی بخونیم؟
    :redface:
    کتابهای لیسانس هم کتابهایی مثل الکترونیک میرعشقی یا سدرا را می تونید بخونید اما اول از همه باید مشخص کنید در چه زمینه ای می خواهید فعالیت کنید یک سری از کتابها مثل هنرستان پایه است دیگه بعدش باید رفت زیر شاخه مثلا کار با میکرو کنترلرها یا مدارات آنالوگ یا مخابرات
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2012/07/09
    306
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط deremel400
    کتابهای لیسانس هم کتابهایی مثل الکترونیک میرعشقی یا سدرا را می تونید بخونید اما اول از همه باید مشخص کنید در چه زمینه ای می خواهید فعالیت کنید یک سری از کتابها مثل هنرستان پایه است دیگه بعدش باید رفت زیر شاخه مثلا کار با میکرو کنترلرها یا مدارات آنالوگ یا مخابرات
    یعنی بعد باید سراغ کتب دانشگاهی رفت؟
    کتب دانشگاهی رو بدون معلم هم میشه خوند و فهمید؟
    بعد از خوندن کتب دانشگاهی نمیشه یه مدرک معتبر که در حد همین کتب باشه مثلا از یه دانشگاه گرفت؟
    کدوم یکی از گرایش ها از همه آسون تره؟
    2013/07/10
    2,098
    110

سه تا دوره هست
    1-الکترونیک کار صنعتی
    2- کارور plc درجه دو
    3- کارور plc درجه 1
    اگه این دوره هارو بگذرونی یه دیپلم الکترونیک کامل داری
    (از خودم نگفتم از یه آموزشگاه سوال کردم)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ممنون: کدام یک از این دوره ها به درد کسی که هیچ اشنایی با الکترونیک نداره میخوره؟؟؟ یعنی توی کدام یک از این دوره ها کار با ابزار و لحیم کاری و.... یعنی از پایه یاد می دهند؟؟؟

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 150