اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور یا سوییچر سریع لیزری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور یا سوییچر سریع لیزری

سلام
    من به دنبال یه سوییچ لیزری سریع هستم .
    چیزایی که تا به حال خودم پیدا کردم Rise/Fall Time اونا درحد چند صد میلی ثانیه بوده .
    فوتو ترانزیستور ها هم در حد میکرو ثانیه .
    من نیاز به یه سوییچ لیزری دارم که Rise/Fall Time اون از 499 پیکو ثانیه بیشتر نشه .
    دعایم کنید که شاید به واسطه ی دعای خیر شما مشکلاتم حل شود .

پاسخ : سنسور یا سوییچر سریع لیزری

از گیرنده فرستنده فیبر نوری استفاده کن -هر کدوم حدود 25 تومن قیمت دارن- اینای که تو سایتها من دیدم تا 15 مگابیت بر ثانیه رو پشتیبانی میکنه- ولی مطمئنا سرعتهای بالاتر هم هست چون فیبر نوری سرعتهای بالاتر رو هم انتقال میده -میتونی یه تماس با شرکت های دخیل در کار فیبر نوری بگیری و سرعت فرستنده و گیرنده هاشون رو که فیبر ها رو به اونها روی برد متصل میکنن بپرسی- سرعت فیبر هاشون رو بپرس اگر مناسب بود بگو فرستنده گیرنده اینها رو میخوای!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
      از گیرنده فرستنده فیبر نوری استفاده کن -هر کدوم حدود 25 تومن قیمت دارن- اینای که تو سایتها من دیدم تا 15 مگابیت بر ثانیه رو پشتیبانی میکنه- ولی مطمئنا سرعتهای بالاتر هم هست چون فیبر نوری سرعتهای بالاتر رو هم انتقال میده -میتونی یه تماس با شرکت های دخیل در کار فیبر نوری بگیری و سرعت فرستنده و گیرنده هاشون رو که فیبر ها رو به اونها روی برد متصل میکنن بپرسی- سرعت فیبر هاشون رو بپرس اگر مناسب بود بگو فرستنده گیرنده اینها رو میخوای!
      دوست عزیز از پاسخت ممنونم
      ولی منظور من سرعت انتقال اطلاعات نیست
      منظورم Response Time of Both Rise/Fall هست .

دیدگاه

من نگفتم که شما سرعت انتقال بالا میخواهید- درسته اینها دو مقوله جدا هستند ولی کاملا به هم مربوط هستند وقتی سرعت انتقال بالا هست لزوما باید سرعت سویچ لیزری که که استفاده میشه باید بالا باشه که در نتیجه زمان rise /fall هم کوتاه خواهد بود- (البته اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم) در هر صورت فکر میکنم از فرستنده گیرنده های لیزری فیبر نوری بالاترین سرعت (کمتری زمان rise/fall) رو میتونید بگیرید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
          من نگفتم که شما سرعت انتقال بالا میخواهید- درسته اینها دو مقوله جدا هستند ولی کاملا به هم مربوط هستند وقتی سرعت انتقال بالا هست لزوما باید سرعت سویچ لیزری که که استفاده میشه باید بالا باشه که در نتیجه زمان rise /fall هم کوتاه خواهد بود- (البته اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم) در هر صورت فکر میکنم از فرستنده گیرنده های لیزری فیبر نوری بالاترین سرعت (کمتری زمان rise/fall) رو میتونید بگیرید
          درست میغرمایید . ممنون .

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=79657.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X