اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد قفل کردن میکروکنترلر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد قفل کردن میکروکنترلر

سلام . میخوام بدونم اگه میکرو رو توسط فیوز بیت های Lockbit قفل کردیم دیگه برنامشو نمیشه خوند؟ حتی با استفاده از بهترین پروگزامرها؟
    خواهشاً کسی در مورد این که میکرو رو میتراشن و با لیزر برنامشو میخونن صحبت نکنه...!!!

پاسخ : سوال در مورد قفل کردن میکروکنترلر

این لینک شاید به دردت بخوره :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=78463.msg473281#msg473281
    خواستن توانستن است !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bstar2
      این لینک شاید به دردت بخوره :
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=78463.msg473281#msg473281
      من تمام مطالبی که در این مورد تو این سایت و سایت های دیگه هست رو خوندم اما جوابمو نگرفتم. خواهشا به جای لینک دادن و فرستادن دنبال نخود سیاه اگه در این مورد اطلاعات دقیق دارید بگید یا اگه لینکی که به صورت کاملا تخصصی اطلاعات داده و یه منبع موثقه رو معرفی کنید. ممنون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شازده
        من تمام مطالبی که در این مورد تو این سایت و سایت های دیگه هست رو خوندم اما جوابمو نگرفتم. خواهشا به جای لینک دادن و فرستادن دنبال نخود سیاه اگه در این مورد اطلاعات دقیق دارید بگید یا اگه لینکی که به صورت کاملا تخصصی اطلاعات داده و یه منبع موثقه رو معرفی کنید. ممنون.
        به نظرتون جوابه خوبی رو با نخود سیاه میدن ؟
        شما اول میگفتین تمامی سایت هارو مطالعه کردین تا منم نخود سیاه تحویلتون نمیدادیم !
        خواستن توانستن است !

دیدگاه

دوست عزیز
          bstar2 فقط می خواست صادقانه کمکتون کنه. چرا اینجوری صحبت میکنید. تعجب میکنم که چرا بعضی ها همچین رقتاری از خودشون بروز میدن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh
            دوست عزیز
            bstar2 فقط می خواست صادقانه کمکتون کنه. چرا اینجوری صحبت میکنید. تعجب میکنم که چرا بعضی ها همچین رقتاری از خودشون بروز میدن.
            من منظوری نداشتم. فقط نمیخوام این تاپیکم مثل اون تاپیک های بالا چندین صفحه مطلب توش نوشته باشه اما هیچ مطلب به درد بخوری نداشته باشه. که این اتفاق داره میوفته....

دیدگاه

خدا وکیلی توی
              441 تا ارسال 30 تا تشکر شده داشتی !
              در ضمن من کسی نیستم که بخوام کسی رو بفرستم دنبال نخود سیاه !
              اما چه میتوان گفت .................................................. ...............
              نوشته اصلی توسط شازده
              من منظوری نداشتم. فقط نمیخوام این تاپیکم مثل اون تاپیک های بالا چندین صفحه مطلب توش نوشته باشه اما هیچ مطلب به درد بخوری نداشته باشه. که این اتفاق داره میوفته....
              اگر چندین صفحه برابر با یک صفحه میباشد وای به حال 2 صفحه :angry:
              به نظرتون 3 تا پست میشه چندین صفحه ! ؟؟؟
              با 5 بار تشکر !!!!!!!!!!!!!

[glow=red,2,300]رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم فرمود :
              « من قضى لاخیه المومن حاجه ، فکانما عبد الله دهره ‏» « هر کسی حاجت‏ برادر مومن خویش را بر آورده کند ، چنانست که در همه عمر خود خدا را عبادت کرده است .‏ »[/glow]

امان از زبان مردم !!!
              خواستن توانستن است !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bstar2
                خدا وکیلی توی
                441 تا ارسال 30 تا تشکر شده داشتی !
                با این جمله حتی میشه خودکشی کرد. منی که فقط علاقمند به الکترونیکم و حتی رشتمم این نیست و درسشو نخوندم چطور بتونم جواب سوالای باقیه رو بدم که ازم تشکر بکنن؟
                اصلا من سوالمو پس گرفتم. نمیخوام در آینده یکی سوال منو داشته باشه و با جستجو به این تاپیک برسه و ندونه باید به بحث های بیهوده ما بخنده یا به من فحش بده که الکی به تاپیک باز کردم و به نتیجه نرسوندمش. خدایی خیلی تحقیق کردم. جوابو نه تو اینترنت پیدا کردم و نه آدمشو میشناسم برم ازش بپرسم.

دیدگاه

اینا رو ول کنید. فعلا مهم اینه که شازده جوابش رو بگیره. می خوایید سوالتون رو واضح تر بگید.
                  اینو هم باید همه بدونن که اینجا یه محیط علمیه و همه حق دارن سوال بپرسن. فقط طوری حرف نزنید که کسی ناراحت بشه. شما شازده عزیز هم باید سوالتون رو بپرسید و جوابتون رو بگیرید.

دیدگاه

سعی کنید باهم دوستانه بحرفید.اما جواب ایشون از نظر من.
                    ببینید من خودم دنبال همین مطلب بودم و چیزهایی فهمیدم .
                    ببینید اول فرض میکنیم که میکرو قفل نباشه .حالا اگه من دوباره بخام اطلاعات داده شده رو بازیابی کنم خوب آره بازیابی میشه ولی با زبان ماشین ،یعنی 0 1 که در داخل بسیار خانه ها هست ،خوب من این اطلاعات رو از میکرو شما فراخانی کردم و گرفتم ،حالا آیا من میتونم میلیون عدد 0 1 که در یه دنیا جدول هست رو از زبان ماشین بیارم به زبان مثلا c یا بسکام برگردونم؟ مطمعن باش که برگردوندنش یه آدم خبره و ماهر میخاد که بفهمه منظور از 0 1 ها چیه.من فقط میتونم این اطلاعات بدست اومده (فایل hex) بریزم داخل یه میکرو دیگه و از اون استفاده کنم.
                    2.حالا اگه قفلش کنید باز دوباره شما میتونید اطلاعات داخل میکرو رو فراخانی کنید ولی اطلاعات اشتباه به شما میده مثلا فایل هگز ی به شما میده که اگه بازگردانی کنی به زبان کامپایلر اصلا معلوم نیست چه دستوراتی از آب در میآد.یعنی اصلا چرت و پرت تحویل میده.
                    3_خواهشاً کسی در مورد این که میکرو رو میتراشن و با لیزر برنامشو میخونن صحبت نکنه...!!!
                    اینم که 3مین راه که کشور دوست و همسایه چین با گرفتن هزینه ی بسیار سنگین (چند میلیارد دلاری )انجام میده.
                    در کل جای فراخانی برنامه از میکرو ،ملت میشینن شبیه همون کاری که اون میکرو انجام میده برنامشو دوباره مینویسن که راحتتر هست.حالا مگه من و تو چه برنامه ای میخایم بنویسیم که اساتید ما نتونن اونو بنویسن :mrgreen:
                    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
                    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam1370
                      مطمعن باش که برگردوندنش یه آدم خبره و ماهر میخاد که بفهمه منظور از 0 1 ها چیه
                      اگر زبان برنامه نویسی مشخص باشد شاید بتوان کاری کرد ! اما باز هم نمیتوان کاری کرد .

شایان ذکر بشم :
                      من معلم اخلاقم نیستم !
                      نوشته اصلی توسط شازده
                      با این جمله حتی میشه خودکشی کرد. منی که فقط علاقمند به الکترونیکم و حتی رشتمم این نیست و درسشو نخوندم چطور بتونم جواب سوالای باقیه رو بدم که ازم تشکر بکنن؟
                      اصلا من سوالمو پس گرفتم. نمیخوام در آینده یکی سوال منو داشته باشه و با جستجو به این تاپیک برسه و ندونه باید به بحث های بیهوده ما بخنده یا به من فحش بده که الکی به تاپیک باز کردم و به نتیجه نرسوندمش. خدایی خیلی تحقیق کردم. جوابو نه تو اینترنت پیدا کردم و نه آدمشو میشناسم برم ازش بپرسم.
                      1 . لطفا خودکشی نکنین !
                      2 . ؟
                      3 . سوالتونو پس نگیرین !
                      4 . بحثی که شما به اینجا کشوندین !
                      5 . اگر اطلاعات داخل نت و سایتو خوب میخوندین حتما به نتیجه میرسیدین !
                      6 . نمیخواد دنبال کسی هم باشین که سوالتونو ازش بپرسین سوالتونو درست مطرح کنید تا انشالله توسط دوستان در حد توان راهنمایی بشید !
                      خواستن توانستن است !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X