اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای تغذیه آمپیلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای تغذیه آمپیلی فایر

سلام به همه ی دوستان. من زیاد از الکترونیک سر در نمیارم ولی عاشق الکترونیکم و دارم یک آمپیلی فایر 400 وات درست میکنم. این آمپیلی فایر یک ترانس فورماتور 33x33ولت 12 آمپر نیاز داره که من رفتم قیمت گرفتم دیدم قیمتش زیاد میشه و باصرفه نیست.(حدود100 هزارتومن). آیا دوستان راه دیگه ای برای تغذیه این آمپیلی میدونن؟ اگر اطلاع دارید لطفا با نقشه مدار من رو راهنمایی کنید ممنون.
    راستی من شنیدم پاور کامپیوتر هم ولتاژ و جریان زیادی میده. آیا میشه از پاور کامپیوتر هم استفاده کرد؟

از همه عزیزانی که من رو راهنمای میکنن کمال تشکر رو دارم. :agree:
    خدا خاصيت دستاش اينه كه بي اندازه ميتونه ببخشه

پاسخ : کمک برای تغذیه آمپیلی فایر

هیچکش جواب نمیده؟ عجب به خدا .

دیدگاه

هیچکس جواب نمیده؟ عجب به خدا .

دیدگاه

امپی که ساختید ایتالیایی و استریو هست ؟

راه ارزونترش ساخت سوییچینگ هست که برای شما که میگید مبتدی هستید مشکل هست و البته خطرناک !
        زکات علم نشر آن است
        بیشتر با من اشنا بشین :
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
        ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

سلام دوست عزیز. آره یکی از همین آمپیلی هایی هست که بچه های همین جا زیاد درستش کردن. فکر میکنم همون ایتالیایی باشه. دو خروجی هم هستش.
          خوب آدم باید از یه جایی با کمکی چند نفر شروع کنه به ساختن تا بتونه یاد بگیره. آدم که خود به خود چیزی رو یاد نمیگیره که بگی سخته و خطر ناکه پس اصلا سمتش نرو. ((کلا یکی بگه از کجا باید برای ساخت این مدار ها شروع کنم.)) اگر دوستان مقاله یا کتابی رو معرفی کنن که در مورد ساخت مدارات سوئیچینگ و نحوه ساختش توضیح دادن ممنون میشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lovetalkh
            سلام دوست عزیز. آره یکی از همین آمپیلی هایی هست که بچه های همین جا زیاد درستش کردن. فکر میکنم همون ایتالیایی باشه. دو خروجی هم هستش.
            خوب آدم باید از یه جایی با کمکی چند نفر شروع کنه به ساختن تا بتونه یاد بگیره. آدم که خود به خود چیزی رو یاد نمیگیره که بگی سخته و خطر ناکه پس اصلا سمتش نرو. ((کلا یکی بگه از کجا باید برای ساخت این مدار ها شروع کنم.)) اگر دوستان مقاله یا کتابی رو معرفی کنن که در مورد ساخت مدارات سوئیچینگ و نحوه ساختش توضیح دادن ممنون میشم.
            فکرنکنم باپاورکامپیوتربتونین جواب بگیرین شماهمون ترانسوبخرین واستون خوبه وگرنه بایستی سوئیچینگ بسازی که اگه تازه کارباشی یه جورایی سخته واستون.
            سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X