اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن ماندن چراغ وبکم نشانه ی چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن ماندن چراغ وبکم نشانه ی چیست؟

سلام دوستان. من لپ تاپم رو روشن کردم و همزمان چراغ وبکمش هم روشن شد و با ریستارت هم درست نشد آخرش آداپتورش رو همینطوری از برق کشیدم(باتریش خرابه) و 30 ثانیه صبر کردم و دوباره روشن کردم و درست شدش (میدونم یکم خطرناکه ولی خوب... :mrgreen: ) به نظرتون دلیلش چیه و آیا میتونه کار هکرهای گرامی و محترم باشه؟(بعید میدونم ولی متاسفانه سال 2013 نا امن ترین ساله کامپیوتر هاس) اگه ممکنه چه اقداماتی باید انجام داد؟

پاسخ : روشن ماندن چراغ وبکم نشانه ی چیست؟

یه تیکه آدامس بچسبون روی دوربین نتونن ببیننت!
    ولی از شوخی گذشته باید ویندوزتو عوض کنی با یه آنتی ویروس به روز اسکن کنی کامپیوترتو.

دیدگاه

همون آدامس فکر کنم غیر از شوخی خیلی عالی باشه. :icon_razz:
      البته تو ایران که با این اینترنت ذغالی کاری نمیشه کرد :biggrin: ولی تو اروپا خیلی از این شایعات وجود داره : هکر هایی که این کار رو میکنن و بعد طلب پول می کنن ( مخصوصا اگر صحنه خوبی گیرشون اومده باشه! و یه مونتاژ کوچول موچول هم روش کرده باشن) -- هکر ها و برنامه های ویروسی و تروجان هایی که اطلاعات رو سرقت می کنن و بعد در سایت های دیگه منتشر میشه بخصوص وقتی از ارتباط ویدئویی یاهو استفاده میشه -- خود ارگان های دولتی و نرم افزار های معتبر ( مثل گوگل و یاهو و مایکروسافت ) برای جمع آوری اطلاعات و ارتباط دادن چهره ها ( بعد از تشخیص ) به اطلاعات ، حالا خوب یا بد.
      ولی شما تصور کنید که تو ایران با این اینترنت 10 کیلو بایت در ثانیه کسی بخواد ویدئو ازمون بدزده !!!!! :cry2: :wow:
      در مورد سرقت هم ( یعنی اینکه تصویر شما رو برای شناسایی جلوی دستگاه های پیشرفته قرار بدن تا مثلا چشم یا فرم صورتتون رو شناسایی کنه ) که تو ایران که سهله تو دنیا هنوز جا نیافتاده.
      می مونه نرم افزار های معتبر که آنتی ویروس هم بهشون کاری نداره . این مورد رو هم ولش ، کاریش نمیشه کرد بذار هر کاری می خوان بکنن بکنن . :nice:
      فقط یه چیز می تونه اذیت کننده باشه اون هم اینکه این بد افزار ها موجب پایین اومدن سرعت اینترنت بشن که برای ما فاجعه است و باید با یه آنتی ویروس فکر راه چاره کرد

من خودم یه زمانی وب کمم دائم به رایانه ( دسکتاپم ) وصل بود و جالب اینکه بعد از خاموش کردن اون وب کم هر از چند گاهی یک بار روشن میشد و یه دقیقه ای رو شن می موند و بعد خود به خود خاموش میشد و جالب تر اینکه مودمم هم در همون زمان شروع می کرد به کار کردن ( چشمک زدن ) !!!!
      بعد از اون دیگه کلا سیم وب کم رو کشیدم و گذاشتم هر وقت باهاش کار دارم بزنمش به رایانه
      مودم رو هم کلا خاموش می کنم و با روشن کردن رایانه اون رو روشن می کنم :nerd:
      ولی لب تاپ رو هیچ کارش نمیشه کرد یه نرم افزار هایی برای کنترل اون وجود داره ولی زیاد جالب نیست .
      دیدم بعضی ها چسب کاغذی یا یه چیزی مثل چسب برق بهش می زنن که اون هم یه کم ذاغارته .
      دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

راستش اگه بخواد با هک من صحنه گیر بیاره و پول بگیره ورشکست میشه :mrgreen:
        تنها صحنه ای که گیرش میاد منم و مبل خونمون و دیوار (و به زودی چسب کاغذی )

به هر حال به نظر من یک مشکل نرم افزاری بود چون بعد ریستارت خاموش شد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X