ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    2012/03/22
    108
    5

افزايش چسبندگي روبات

سلام
    دوستان لطفا پيشنهاداتتون رو براي بيشتر کردن اصطکاک بين چرخ هاي روبات با زمين و کلا افزايش چسبندگي روبات ارائه بدين. من تا حالا از چسب دو طرفه استفاده ميکردم که اصلا اصلا روش خوبي نيس.
    ممنون
    2013/02/18
    خراسان جنوبي-فردوس و مشهد
    386
    3

پاسخ : افزايش چسبندگي روبات

نقل قول نوشته اصلی توسط turner
    سلام
    دوستان لطفا پيشنهاداتتون رو براي بيشتر کردن اصطکاک بين چرخ هاي روبات با زمين و کلا افزايش چسبندگي روبات ارائه بدين. من تا حالا از چسب دو طرفه استفاده ميکردم که اصلا اصلا روش خوبي نيس.
    ممنون
    مسلما چسب دو طرفه خوب نيست،از ترمز فرش بايد استفاده کني،يا با چسب سليکون لاستيک هاتو خيلي تميز و يکنواخت يه روکش کن
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.
    2011/08/24
    112
    8

سلام
    ممنون
    سلام

ما واسه افزایش اصطکاک روبات امدادگر از نوعی لاستیک به اسم ضد سایش استفاده میکردیم قیمتش یکم بالا بود اون موقع ها بازم میتونید از صنف تسمه فروش ها تهیه کنید.

البته راهکار دوستمون که فرمودند چسب سیلیکون هم راهکار خوبی هستش فقط بستگی به نوع روبات شما داره .

موفق باشی
    2012/03/22
    108
    5

خيلي ممنون دوستان
    اين لاستيک ضد سايش چقدره قيمتش آ*إ¾؟
    از چسب سيليکون چه طور ميشه استفادهآ*کرد؟
    من دنبال روشي هستم که هميشگي باشه ، چسب دو طرفه و ترمز فرش رو بايد بعد از چندبار استفاده کردن عوض کرد
    2011/08/24
    112
    8

خيلي ممنون دوستان
    اين لاستيک ضد سايش چقدره قيمتش آ*إ¾؟
    از چسب سيليکون چه طور ميشه استفادهآ*کرد؟
    من دنبال روشي هستم که هميشگي باشه ، چسب دو طرفه و ترمز فرش رو بايد بعد از چندبار استفاده کردن عوض کرد
    بستگی به طول و عرض لاستیک، ضخامت و جنس خود لاستیک داره ولی ما 2 سال پیش حدود 1 متر با پهنای 20 سانت و ضخامت نیم سانت خریدیم حدود 40 تومن.
    نحوه ی چسبوندنش رو از خود فروشنده بپرس چسب STK2000.
    یکم چسبوندش هنر می خواد و سختی خاص خودش رو داره باید اول لاستیک رو سابید و ...

چسب سیلیکون توی تیوب ( مثل مسواک ) موجود هستش هر قسمتی رو که میخواهی بزنی قبلش تمیز کن بعدش مقدار چسب سیلیکون بریز و با یه چیزی سطحش رو صاف کن و بزار خشک بشه بعدش حالت الاستیسیته میگیره و لاستیکی میشه.
    (اگه اشتباه نکنم 24 ساعت باید بگذاری خشک بشه - نوع چسبی که ما استفاده میکردیم روش نوشته بود به انگلیسی MAZDA کیفیتش خوب بود قیمتش بالا نیست )

:rolleyes: :job:
    2013/06/19
    1,544
    72

سلام
    من تا الان از خمیر سیلیکون و هاردنر استفاده میکردم و روی پیست تمیز اصطکاک فوقالعاده ای داره اما ااگه یه چیزی مثل خاک اره روی پیست بریزند دیگه کارش تمومه
    شما این لاستیک های ضد سایش رو از کجا میگیرید ؟ من اصفهانم توی یکی از خیابونهامون چند تا لاستیک فروشی هست همین بگم لاستیک ضد سایش خودشون میدونندد چیه ؟ تویه انواع لاستیک های مختلف این بهترین جنس برای این کاره؟
    AYRIC
    2012/07/01
    میانه
    396
    17

سلام داداش گلم
    خوب بهترین کار استفاده از نوعی لاستیک میباشد که برای درزگیری مورد استفاده قرار میگیرد !
    لاستیک درز گیر همانند اسفنج میباشد که اصتعکاک خوبی با زمین بر قرار میکند !
    شما میتوانید این لاستیک درزگیر را از مغازه هایی که فقط در کار تولید واشر اب بندی هستند تهیه فرمایید !
    قیمت هر متر0.5cm*1cm*1m چیزی در حدود 8 هزار تومن میباشد !
    در صورت استفاده از چسب مزدا یا یاماها :
    1 . ابتدا لوله ای استوانه ای کمی بزرگتر از چرخ تهیه نمایید .
    2 . سطح داخل لوله را روغن کاری نمایید . ( یا یکی از این دو مورد را ( کاغذ ، پلاستیک ) قرار دهید )
    3 . چرخ را در داخل لوله استوانه ای قرار دهید .
    4 . چسب را مابین چرخ و لوله بریزید .
    5 . بعد از گذشت 24 ساعت چرخ را از داخل لوله در اورده و به سه نظام دریل متصل نمایید .
    6 . دریل را روشن نموده و بر روی سمباده نمره 60 یا زبر تر قرار دهید تا شیار هایی بر روی چرخ ایجاد نمایید .
    7 . حال چرخ شما اماده میباشد !
    8 . چسب مزدا 5 هزار تومن ، چسب یاماها 2 هزار تومن و سمباده 60 3 هزار تومن

خواستن توانستن است !
    2013/06/19
    1,544
    72

آقای bstar این چرخی که شما میگید خاک اره روی اصطکاکش تاثیر نداره؟ من برای روبات امدادگر میخوام
    AYRIC
    2011/08/24
    112
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط roboreza
    سلام
    من تا الان از خمیر سیلیکون و هاردنر استفاده میکردم و روی پیست تمیز اصطکاک فوقالعاده ای داره اما ااگه یه چیزی مثل خاک اره روی پیست بریزند دیگه کارش تمومه
    شما این لاستیک های ضد سایش رو از کجا میگیرید ؟ من اصفهانم توی یکی از خیابونهامون چند تا لاستیک فروشی هست همین بگم لاستیک ضد سایش خودشون میدونندد چیه ؟ تویه انواع لاستیک های مختلف این بهترین جنس برای این کاره؟
    دوست عزیز این لاستیک ها که میگم برای کارهای نوار نقاله و ... استفاده میشن تهران فکر میکنم طرفای سعدی جنوبی اگه اشتباه نکنم صنفش باشه ولی پشت آقای bstar2 مطالعه کنید راه های مناسب تر و راه تر پیشنهاد دادن، آخه چسبوندن این لاستیک های ضد سایش خیلی دردسر داره ولی خوب خاص هستش ما روی تسمه تایم برای روبات امدادگر میچسبوندیم بعد داخل تسمه یه ردیف خالی میکردیم و گاید مینداختیم هر تسمه 2 سال پیش 170-180 هزار تومن تمام میشد.
    2012/07/01
    میانه
    396
    17

دوباره سلام
    متاسفانه اطلاع چندانی از اینکه خاک اره چه تاثیری داره نمیدونم یعنی تست نکردم !
    اما فکر میکنم کار امد باشن !
    یه پیشنهاد :
    شما چرا از تسمه هیدرولیک پژو به صورت برعکس استفاده نمیکنید !
    دارای 6 شیار عرض 3 سانتیمتر طول در حدود 160 سانتیمتر
    قیمت حول حوش 30 تومن !
    خواستن توانستن است !
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25