اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با فیوز بیت ریست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با فیوز بیت ریست

سلام اساتید ارجمند.
    من فیوز بیت ریست میکرو-مگا 8- رو تغییر دادم تا بتونم ازش بعنوان خروجی استفاده کنم.اما وقتی اون رو خروجی تعریف میکنم و set یا reset اش میکنم انگار که نه انگار.
    1-برای تعریف فیوز بیت ریست بعنوان ورودی خروجی بجز تغییر rstdisbl از یک به صفر باید کار دیگه ام کرد؟ :eek:
    حالا با Multi AVR Programmer میتونم اون فیوز بیتشو دوباره به حالت اول برگردونم؟چطوری؟
    تتتتتتتتتتتتتشششششششششششششکککککککککککککککککککککررر ررررررررررررررررررررررر :agree:

پاسخ : مشکل با فیوز بیت ریست

الام مگا 8 شما پرید؟یعنی پروگرام نمیشه؟
    اگه ست معرفی کردی که به احتمال زیاد دیگه پایه ریست نداری.و پروگرامرهایی که از رابط spi استفاده میکنن نمیتونن اونو پروگرام کنن چون نیاز به پایه ریست دارن.
    فقط با stk500 که های ولتاژ بهش میگن.مگا 8 من همینجوری پرپر شد.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam1370
      الام مگا 8 شما پرید؟یعنی پروگرام نمیشه؟
      اگه ست معرفی کردی که به احتمال زیاد دیگه پایه ریست نداری.و پروگرامرهایی که از رابط spi استفاده میکنن نمیتونن اونو پروگرام کنن چون نیاز به پایه ریست دارن.
      فقط با stk500 که های ولتاژ بهش میگن.مگا 8 من همینجوری پرپر شد.
      سلام
      امکانات multi avr programmer اینا هستن فقط من نتونستم رو میکرو دوباره برنامه بریزم-باprogisp-
      ◦هماهنگی با پورت های USB2.0 و USB1.1
      ◦بدون نیاز به تغذیه خارجی
      ◦مجهز به کانکتور ISP خروجی
      ◦پروگرام کردن تمام میکروها فقط از طریق یک ZIF سوکت
      ◦مولد پالس ساعت جهت بازیابی میکروهایی که فیوز بیت آنها به اشتباه تغییر داده شده است .◦سازگاری با سیستم عامل های (Linux / Mac OS X / Windows)
      ◦پشتیبانی از تمامی میکروکنترلرهای خانواده AVR
      ◦پشتیبانی از حافظه های سریال سری ۲۴Cxx
      ◦توانایی تست LCD های کاراکتری
      ◦استفاده از سوکت ZIF برای پروگرام کردن ، جهت جلوگیری از صدمه رسیدن به تراشه
      ◦DVD شامل نرم افزارهای مورد نیاز به همراه تمامی دیتاشیت تمامی میکرو ها
      کسی بلده؟؟

دیدگاه

داداش ببر بده کسی که stk500 داره یکبار تو حالت دیفالت پروگرمش کنه مولتی avr نمی تونه اونی که نوشته مربوط به بازگردانی فیوز بیتهای کریستال هستش

دیدگاه

من همین پروگرامر رو دارم.مگا 8 من هم همین اتفاق براش افتاد.گفتم که باید با پروگرامر های ولتاژ برگردونیش.البته من چون این پروگرامر رو ندارم هنوز ندیدم درست میشه یا نه.
          بهترین راه stk500 هست چون از های ولتاژ استفاده میکنه.
          این پروگرامر تهش 5 ولت هست ولی های ولتاژ 12 ولت رو روی پایه ریست میبره تا برگردونیش و با پروگرامر پروگرامش کنی.چاره دیگه ای نداره.
          به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
          (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X