اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه ماشین بدون سوخت دیگه:)))))))

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه ماشین بدون سوخت دیگه:)))))))

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920425000966

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجانآ‌شرقی، روحآ‌الله شریفی مخترع ماشین بدون سوخت و قرآن هفت میلیمتری و 272 اختراع دیگر در جمع کارکنان سازمان، با بیان اینکه ماشین بدون سوخت را بر اساس یک آیه از قرآن طراحی کرده است، گفت: تاکنون 274 اختراع قرآنی داشته آ‌که همگی از قرآن و روایات استخراج شده است.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه توانسته آ‌قانون تشکیل تصویر در میکروسکوپ را تغییر دهد افزود: میکروسکوپآ‌های کنونی با دو لنز کار میآ‌کنند، در حالی که میکروسکوپ ساخته وی صرفاً با یک لنز طراحی شده که دارای قدرت بسیار عجیبی است.

وی با بیان اینکه یکی از شاگردان انیشتین که هم دوره دکتر حسابی بوده است با وی تماس گرفت و از وجود میکروسکوپی با یک لنز اظهار تعجب کرد گفت: وی پس از دیدن این میکروسکوپ آن را به معجزهآ‌ای شبیه دانست و اظهار داشت در صورتی که پشتیبانی علمی نیاز باشد ما حاضر به خدمت به شما هستیم.

شریفی افزود: غربیآ‌ها همواره از غرور عجیبی برخوردارند، آنها همواره میآ‌خواهند قدرت خود را به رخ دیگران بکشند از این رو در جواب گفتم شما معتقد بودید که این مسئله غیرممکن است درحالی که غرب تمامی داشتهآ‌هایش را از ایران و فرهنگ اسلام دارد.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه در جمع دانشجویان پرسیده بود دلیل علمی ضرورت حجاب چیست و هیچ کس نتوانسته بود پاسخ دهد، گفت: من فقط از طریق دیدگاه و کتب اساتید اروپایی اثبات کردم که حجاب برای خانمآ‌ها واجب است؛ همچنین علت اینکه چرا حجاب فقط برای خانمآ‌ها اجباری است؟ چرا حجاب حدود است که مباحث ژنتیک و ... را بیان کردم.

وی افزود: ماشین بدون سوخت را براساس یک آیه از قرآن طراحی کردهآ‌ام، من دکترای مکانیک ندارم ولی توانستم ماشینی بسازم که نه آب، نه برق، آ‌نه انرژی خورشیدی، هیچ سوختی نیاز ندارد، بلکه براساس انرژی جاذبه زمین حرکت میآ‌کند.

شریفی با بیان اینکه غرب هر چه دارد از تمدن اسلامی و ایرانی است گفت: چطور میآ‌شود که حجامت را آمریکا در سال 2007 به نفع خود ثبت میآ‌کند به طوری که اگر کسی در تهران بخواهد مطب حجامت بزند باید از آمریکا اجازه بگیرد، درحالیآ‌که پیامبر اسلام 1400 سال قبل آن را مطرح کرده بود. ما چقدر ضعیف عمل کردیم که هرچه داشتیم بر باد رفته است!

وی با بیان اینکه ماشین بدون سوخت را بر اساس آیات «خلق سبع سموات و من الارض مثلهن...» و «خلق السموات و الارض فی سته ایام ...» طراحی کرده است،آ‌ گفت: این آیات یک دستور و علم است؛آ‌ اینکه چرا هفت طبقه و این آسمان در حال گردش هستند؛ یعنی این انرژی از کجا به وجود میآ‌آید؟

شریفی گفت: کوچکآ‌ترین قرآن جهان در هفت میلیمتر تهیه شده است، غربیآ‌ها انجیل را که شامل 307 صفحه بود را در 29 میلیمتر تهیه کرده بودند که این قرآن هفت میلیمتری با قطر سه میکرون معادل یک سوم قطر گلبول قرمز خون در 633 صفحه با تکنولوژی بمباران لیزری بر روی یک لایه سیلیکون نگاشته شده که آیات آن با میکروسکوپ قابل مشاهده و قرائت است.

وی مهمترین اختراع خود را ساخت کوچکترین میکروسکوپ دنیا دانست و افزود: زمانی که در جبهه بودم یک دوربین شکسته عراقی پیدا کردم و با یکی از لنزهایش یک دوربین نجومی ساختم در واقع تحقیقات سیستماتیک فیزیک بنده از آنجا آغاز شد و در ادامه با یک لنز و هزینه بسیار اندک میکروسکوپی جیبی به اندازه یک انگشت و با وزن 25 گرم و با قدرت بزرگآ‌نمایی 650 دیوپتر با لنزی به قطر 4/0 میلیمتر ساختم که باید بگویم این میکروسکوپ پیچیدگی خاصی نداشته و خراب هم نمیآ‌شود و این میکروسکوپ در بخش کشاورزی به درد محققین و صاحبان کلینیکآ‌های گیاه پزشکی میآ‌خورد.

این جانباز شیمیایی دوران جنگ تحمیلی با بیان اینکه باید تلاش کرد تا منویات مقام معظم رهبری در مورد کاربردی شدن تحقیقات علمی در داخل کشور را عملیاتی کنیم، گفت: امیدوارم روزی فرا رسد که بتوانیم با تلاش همگانی به جایگاه گذشته خویش در علوم و فنون مختلف دست یابیم.
    در انتظار تو نشسته ام غافل از آنکه در انتظارت باید ایستاد

پاسخ : یه ماشین بدون سوخت دیگه))))))

اشتباه در درخواست :
    خبر مورد نظر شما یافت نشد.

اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

اون میکروسکوپ راسته من دیدم :applause:

دیدگاه

حالا یا راست یا دروغ
        اصلا یه ایرانی پیدا بشه که 10000 اختراع ثبت کرده باشه به نظر شما چندتاشو میتونه تجاری سازی کنه :angry: کی پیدا میشه که ازش حمایت کنه :angry:
        اصلا علم و دانش به چه دردی میخوره :angry:

دیدگاه

دوستان مخصوصا جناب نجارزاده درصورت امکان اطلاعات کامل تری ارئه بفرمایید
          در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
          گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

منبع:مهر نیوز

دیدگاه

آقای مهندس ساعت 7 صبح طبق معمول با تیپ معمولیش وارد آزمایشگاهش شد ... مدتها بود خودش رو برای این کار آماده میکرد ...
              بعد از سالها تحقیق و تلاش یه میکروسکوپ الکترونی با بودجه ی هنگفت به ثمر رسیده بود ... میکروسکوپه با دیسچارج الکترون ها روی پراب میتونست اتم ها رو ببینه ...
              دکتر اومد و با دقت روی صفحه به اتم ها نگاه کرد ... با این که محل رو به شدت شیلد لرزشی کرده بودن ولی با راه رفتن همکاران , کمی لرزش بر روی اتم ها دیده میشد...
              دکتر کارش رو شروع کرد و با 100 تا اتم روی اون صفحه نوشت IBM . .. دوازده هزار کیلومتر اون طرفتر در ژاپن , یه آقای دکتر دیگه همین کار رو با تعداد اتم های کمتری انجام داد و اسم شرکت خودش رو نوشت... این کار ها به خودی خود ارزش نداشتن .. اما همینها بودند که تبدیل شدند به cpu های 20 نانومتری ... تبدیل شدن به ویرتکس 6 یا تبدیل شدند به دی اس پی ... و الان روی اپرچونیتی روی مریخ دارن خود نمایی میکنند.. یا داخل کاسینی به دور زحل خودی نشون میدن ... شایدم تلسکوپ اشئه ی اکس شاندرا .... و و و و و و ....

دو هزار ساله که قرآن رو داریم , نمیخونیم , فقط پز میدیم که قرآن ما اینه اونه ... پز تمدن نابود شدمون رو میدیم ... یک میلیون تا اختراع ثبت میکنیم اما هیچ دردی ازمون درمون نمیشه ... باز میریم تکنولوژی روس میخریم ... اونم با دریوزگی و گدایی ... نفت میفروشیم که زنده بمونیم ... میگیم مرگ بر این و مرگ بر اون اما زیر آبی دی اس پی هاش و fpga هاش و خیلی چیزای دیگش رو میاریم روی موشک هامون سوار میکنیم و با غرور میگیم ماااا ... ما اینیم .. ما خیلی خوفیم ...
              طرف میاد یه پتنت راجع به سوییچینگ رو عملی میکنه یه خانواده آیسی میسازه و تجارت میلیارد دلاری درست میکنه برای وطنش ... مصرف برق رو کاهش میده و خدمتی به بشریت میکنه...

" برای این که تاپیک قفل نشه ویرایشش کردم"

دیدگاه

ما پایه ی هیچ تکنولوژی رو نداریم... زمانی که دنیا داشت به جلو جهش میکرد ما وقتمون رو پای منبر ها نابود کردیم ...
                دوست عزیز زیاد با این حرفت موافق نیستم هرچند که ناحق هم نیستی
                ولی اصل کاری اون بالا بالا هایی حکومت توی چندین قرن گذشته بوده
                نگاه کن بهترینش کی بوده؟ کریم خان زند؟!؟!؟ چرا؟ چون حاکمی بوده که تو حکومت عدالت و آرامش بود!!! همین؟
                بحث دین تا اون حد هم مطرح نیست حتی توی بهترین و پیشرفته ترین کشورهای جهان هم پر از کلیسا و معابد عبادتی این دلیل زیاد خوبی نیست اصلا یه چیزهای دیگست فرع برای روپوش گذاشتنه! امیدوارم تاییک منحرف نشه که این تایپیک هم به قفل شده ها بپیونده، فرصت گفت وگو برای همه لازمه موفق باشید
                در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
                گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

ماشین بدون سوخت رو شاید بشه طراحی کرد و به عبارت دیگه شاید عملی باشه .
                  ولی این موضوع رو با ماشین دائم کار اشتباه نگیریم که عملا ازنظر تئوری غلطه.
                  شاید ماشینی ساخته بشه که سوخت به شکل و شمایلی که ما میشناسیم نیاز نداشته باشه ولی حتما نیاز به انرژی در اشکال دیگر خواهد داشت.
                  فراموش نکنید که انرژی از صورتی به صورت دیگر تبدیل میشود .از هیچ و پوچ شما نمیتونید انرژی تولید کنید .

شاد باشید و پیروز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X