ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2013/04/05
    22
    0

ایجاد سیستم ارت

سلام
    طاعات همه قبول
    دوستان به نظر شما بهترین راه برای ایجاد سیستم ارت برای یکی از واحدهای ساختمانی که خود ساختمان سیستم ارت نداره چیست؟؟؟
    یعنی به نظرتون سیستم ارت رو به کجا وصل کنیم که جواب بده؟؟؟
    2007/02/18
    مشهد
    2,404
    148

پاسخ : ایجاد سیستم ارت

اجرای چاه اجباریه
    در عین حال می تونی از بدنه اسکلت ساختمان ، لوله های فلزی و .... استفاده کنی که به کمک چاه ارت بیان

هر زمان تونستید مطلبی رو به مادربزرگتون بفهمونید یعنی اینکه اون مطلب رو درست فهمیدید البرت انیشتن

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن
    2013/04/05
    22
    0

پس به نظر شما میشه برای واحدی که تو طبقه پنجم (یک ساختمان ساخته شده است) از طریق اتصال سیم ارت به بدنه یک رایزر یا سقف کاذب ارتینگ آن واحد را تامین کرد؟؟؟
    با تشکر :wow:
    2012/10/11
    تهران
    134
    4

پاسخ : ايجاد سيستم ارت

نه oo:
    مگه کشکه .
    دو راه پيشنهاد ميکنم
    1-دوتا ميله يا لوله فلزي اب 1.5 متري فرو کن توي زمين و با هم موازي کن و با يه سيم بکش ببر توي خونتون .
    2-استفاده از کليد حفاظت جان يا FI اين کليده رو بزار کنار فيوز مينياتوري بهتر از ارت از جونت محافظت ميکنه
    2013/04/05
    22
    0

نه دوست عزیز کشک که نیست ولی در مورد پیشنهاد های شما باید عرض کنم که:
    1: مثل اینکه سوال رو خوب نخوندید عرض کردم که ساختمان ساخته شده است تازه اون هم چی تو طبقه پنجم پس یعنی امکان حفر وجود نداره!!!
    2: عزیز من اصلا فلسفه وجودی سیستم ارت با محافظ جان هیچ وجه اشتراکی ندارن ارت یک کاری انجام میده محافظ جان یک کار دیگه
    پس من هنوزم فکر میکنم بهترین راه برای تامین ارت این واحد وصل کردن سیم ارت اون به سقف کاذب یا ... خلاصه به قول اون دوستمون به جایی که به اسکلت ساختمان مرتبط باشه البته که این کار کیفیت چاه رو نداره ولی به قولی گفتنی کاچی به از هیچی :wow:
    2008/02/19
    41
    0

چاه ارت به گونه ای طراحی میشه که مقاومت اون از بدن کمتره.
    جریان هم از جایی عبور میکنه که راحتر باشه.
    حالا این سقف کاذب که اهن کشی شده از کجا میدونی مقاومتش از بدن کمتره که در صورت عیب جریان از اونجا رد بشه.
    حالا برقو ندازی تو سقف باعث اتیش سوزی بشی البته اگه یونولیت به کار رفته باشه. :cry:
    2012/10/11
    تهران
    134
    4

پاسخ : ايجاد سيستم ارت

بله متوجهم ، ولي سوالتون رو خوندم و گفتم بعد از اين که لوله ها رو توي خاک فرو کردي سيم بکش تا اونجايي که ميخواي روکار بکش تا جلو در خونتون .
    مقاومت سيم ارت بايد زير 2 اهم باشه .....
    2013/05/18
    58
    0

دو تا موزائیک یا سنگ فرش یک گوشه حیاط یا پارگینگ را با پیچ گوشتی و قلم سالم در میارید و زیرش را با هیلتی مقداری گود کنید و بعد هم بقیه موارد
    کار سختی نیست و وقت زیادی نمی گیره ، باید با شماره هایی که کار تخریب و سوراخکاری می کنند تماس بگیرید بیان براتون انجام بدن
    مشکل فقظ سیم کشی هست ، که باید ببینید از کجا می توانید رد کنید که توی دید نباشه ، معمولا از کنار نمای ساختمان .

از محل خورطومی کابل تلویزیون هم می توانید استاده کنید ، از اتاق نگهبانی یا سرایداری کابل ارت را ببرید به پشت بام و از پشت بام بیارید به منزل خودتون .

یک راه دیگه اگر منزلتون تیرچه بلوک هست ، یکی از میلگرد های داخل ساختمانتون را بیرون بکشید و به اون متصل کنید . شاید بشه چاه ارت را هم به سازه وصل کرد و جواب گرفت
    2013/04/05
    22
    0

دوستان از همگی ممنون واقعا از تجربیاتتون استفاده کردم :wow: :applause: :nice:
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9