ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2011/06/25
    11
    0

درس الکترونیک کنکور ارشد سال 92

سلام
    برای درس الکترونیک می توانید کتاب الکترونیک بنده را از سایت سری برق مشاهده و خریداری نمایید
    در این تایپیک سوالات مختلف در درس الکترونیک را مورد نقد قرار میدهیم
    seriebargh.com/default.aspx?lang=Fa#
    2011/02/09
    مشهد
    485
    18

پاسخ : درس الکترونيک کنکور ارشد سال 92

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamdorostkar
    سلام
    براي درس الکترونيک مي توانيد کتاب الکترونيک بنده را از سايت سري برق مشاهده و خريداري نماييد
    در اين تايپيک سوالات مختلف در درس الکترونيک را مورد نقد قرار ميدهيم
    seriebargh.com/default.aspx?lang=Fa#
    سلام آقاي درستکار
    براي مدار1 چه کتابي رو معرفي ميکنيد ؟
    برنامه تخصصي براي کنکور 93 دارين ؟
    2011/06/25
    11
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sanup2006
    سلام آقاي درستکار
    براي مدار1 چه کتابي رو معرفي ميکنيد ؟
    برنامه تخصصي براي کنکور 93 دارين ؟
    سلام
    اگز توضیحی نیاز باشه در خدمتم
    من درس الکترونیک رو به صورت تخصصی میتونم بحث کنو و درس های دیگه رو در حد رفع اشکال یا اینکه منابع خوب رو معرفی کنم
    میدونید که درس مدار یه درس مهارتی هستش
    یعنی شما بایستس اینقد مثال حل کرده باشی تا سوال جدید میبینی درجا بتونی محل kcl و kvl رو بگی
    خوب حالا واسه شروع اینو بدون که طراح درس مدار رکتز هدتنی هستش و در انتشارات سری برق داره یه کتاب آماده میشه که بتونیم تایید این کتاب رو از ایشون بگیریم
    شما تا وقتی که کتاب بیاد بازار به نظرم ابتدا باید سوالات کتاب هیت و کتاب جبه دار رو خودت بتونی حل کنی و حالا واسه حل این سوالات باید یه درس نامه رو خونده باشی که کتاب پوران پژوهش خوبه
    2011/02/09
    مشهد
    485
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamdorostkar
    سلام
    اگز توضيحي نياز باشه در خدمتم
    من درس الکترونيک رو به صورت تخصصي ميتونم بحث کنو و درس هاي ديگه رو در حد رفع اشکال يا اينکه منابع خوب رو معرفي کنم
    ميدونيد که درس مدار يه درس مهارتي هستش
    يعني شما بايستس اينقد مثال حل کرده باشي تا سوال جديد ميبيني درجا بتوني محل kcl و kvl رو بگي
    خوب حالا واسه شروع اينو بدون که طراح درس مدار رکتز هدتني هستش و در انتشارات سري برق داره يه کتاب آماده ميشه که بتونيم تاييد اين کتاب رو از ايشون بگيريم
    شما تا وقتي که کتاب بياد بازار به نظرم ابتدا بايد سوالات کتاب هيت و کتاب جبه دار رو خودت بتوني حل کني و حالا واسه حل اين سوالات بايد يه درس نامه رو خونده باشي که کتاب پوران پژوهش خوبه
    ممنون بابت راهنمايي کامل و خوبتون.
    اگر امکانش هست براي دروس الکترونيک - مدار - رياضي مهندسي - کنترل خطي و تجزيه و تحليل سيستم ها يه بررسي دقيق بفرماييد تا بدونيم با چه ديدي براي 93 بخونيم.
    ميدونم که سوال خيلي ها هستش و اگر کمک بفرماييد خيلي خيلي سپاسگزارم.

گرايش الکترونيک شرکت خواهم کرد.
    2011/06/25
    11
    0

پاسخ : درس الکترونیک کنکور ارشد سال 92

درس الکترونیک
    در این درس بچه ها دیدگاه دانشگاهی دارن واسه حل سوالا و اسم الکترونیک که می یاد حتما یاد دیود و یا مدل ها در ترانزیستور می افتند
    به نظر من اگه کسی در دانشگاه حد اقل سر کلاس الکترونیک نشسته باشه و یه کلیات از فصل ها رو بدونه باید به ترتیب زیر عمل کنه:
    اگه بخوای از جند تا مرجع استفاده کنی حتما نمره منفی خواهید رسید پس یه مرجع رو انتخاب کن
    من با وسواس زیاد کتاب الکترونیک رو تالیف کردم و سسعی کردم که همه تست ها از سال 67 تا امسال رو با یه درسنامه کاملا طبقه بندی شده آماده کنم که کسی که این 2 جلد کتاب رو میخونه بتونه حدس بزنه که هر فصل چقدر مهمه و در اینکه مباحث این کتاب از تمامی کتاب های موجود در بازار کامل تر هستش شک نکنید چون اگه قرار بود که مثل بقیه باشه که چاپ نمیشد حالا واسه خوندن ابتدا کتاب الکترونیک تالیف شده توسط بنده رو شروع کنبد به خوندن .. در این کتاب شما هر مبحث حتی کوچمترین مبحث مثلا جبران سازی حرارتی در ترانزیستور یا.. رو در چند صفحه تدریس شده و تست های مرتبط اعم از کنکور 67 یا حتی 92 رو با همون تدریس حل کردم و کاری که شما انجام می دهید اینه که تست ها رو چند بار حل کنید تا به حیطه کار در اون مبحث آشنا بشید و واسه فهم بیشتر میتونید اون مبحث رو از کتاب میر عشقی یا کتاب رضوی پیدا کنید و به صورت کلی مرور کنید و واسه حل سوالات بیشتر از هر کتابی که نمونه سوال الکترونیک ئاره استفاده کنید البته با این دیدگاه که توی کنکور چه تیپ سوالی مطرح شده و حالا شما حدس بزنید که اگه طراح بشید چه نوع سوالی رو طرح خواهید کرد
    2013/07/21
    1
    0

سلام استاد درستکار
    من کتاب الکترونیک شما روگرفتم و جا داره ازتون تشکر کنم
    اگه بچه ها برن و متن کتاب رو ببینند دیگه کتاب های موجود رد بازار رو میتونند مقایسه کنند
    به نظرتون واسه مهر توی تهران کلاس برگزار میکنید؟
    2011/06/25
    11
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1368
    سلام استاد درستکار
    من کتاب الکترونیک شما روگرفتم و جا داره ازتون تشکر کنم
    اگه بچه ها برن و متن کتاب رو ببینند دیگه کتاب های موجود رد بازار رو میتونند مقایسه کنند
    به نظرتون واسه مهر توی تهران کلاس برگزار میکنید؟
    لطف دارید جنابعالی
    معلوم نیست
    2011/06/25
    11
    0

نابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق

کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق در یک روز و بصورت پیوسته در یک نوبت عصر برگزار می گردد و شامل دو دفترچه مجزا می باشد.
    در دفترچه اول سوالات 3 درس زبان تخصصی، ریاضیات و مدارهای الکتریکی گنجانده شده اند.
    تجربه ثابت کرده است کسانی که در 2 درس از این 3 درس، درصد خوبی را کسب نمایند شانس قبولی خود را افزایش داده اند، از طرفی چون این دروس در دفترچه اول آورده شده اند میزان تمرکز و انرژی داوطلبین برای پاسخگویی به سوالات آنها بیشتر خواهد بود.
    حذف کردن دروس به نفع شما نیست چرا که باعث میشود، تراز دروسی که پاسخ نداده اید، تراز کل شما را کاهش دهد.
    می توانید تمام درس ها رو مطالعه کنید، ولی در درس هایی که مشکل دارید، بیشتر بر روی قسمت های ساده ترو قسمت های که احتمال طرح تست بیشتری دارند، تمرکز کنید.
    شاید بتوان گفت خواندن و تلاش در درس هایی مثل الکترونیک برای گرایش الکترونیک و یا دروس ماشین های الکتریکی و بررسی برای گرایش قدرت و یا دروس موثر دیگر در سایر گرایش ها، یک وظیفه به حساب می آید و اکثر افراد شرکت کننده در آزمون ، این درس ها را مطالعه می کنند. پس نتیجه اصلی، در درس های دیگری مثل ریاضی و مدار و سیگنال والکترومغناطیس رقم می خورد.

با کلیک برروی هر یک از دروس زیر ،اطلاعات و مراجع دروس و نیز توصیه مشاورین در جهت نحوه مطالعه این دروس را مشاهده فرمایید:

- درس زبان

- درس ریاضیات

- درس مدارهای الکتریکی 1 و 2

زمان پاسخگویی به 3 درس فوق در دفترچه اول با تعداد 54 سوال، 105 دقیقه در نظر گرفته شده است، یعنی برای پاسخگویی به هر سوال زبان تقریباً یک دقیقه و نیم و برای هر سوال ریاضی و مدار حدود دو دقیقه و نیم فرصت خواهید داشت. با مدیریت زمان و حل تست ها در درس هایی که تسلط بیشتری روی آنها دارید می توانید نتیجه مطلوبی از این دفترچه کسب نمایید.

دفترچه دوم در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق به ترتیب شامل سوالات درس های:

- سیستم های کنترل خطی

- تجزیه و تحلیل سیستم ها

- بررسی سیستم های قدرت(1)

- مدار منطقی و ریزپردازنده ها

- الکترونیک 1 و 2

- ماشین های الکتریکی 1 و 2

- الکترومغناطیس

- و مقدمه ای بر مهندسی پزشکی

می باشد که هر داوطلب بنا به گرایش انتخابی خود، به سوالات 4 درس از این 8 درس در مدت زمان 150 دقیقه پاسخ می دهد ( برای اطلاع از ضرایب دروس در گرایش های متفاوت به بخش معرفی گرایش ها در سایت سری برق مراجعه فرمایید.)
    هرکدام از دروس ذکر شده شامل 12 سوال می باشند که برای پاسخگویی به هرکدام از این تست ها حدود 3 دقیقه فرصت خواهید داشت.
    2011/06/25
    11
    0

با توجه به استقبال دانشجویان عزیز از کتاب الکترونیک سری برق
    چاپ دوم این کتاب نزدیک است ..
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9