اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درس الکترونیک کنکور ارشد سال 92

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درس الکترونیک کنکور ارشد سال 92

سلام
    برای درس الکترونیک می توانید کتاب الکترونیک بنده را از سایت سری برق مشاهده و خریداری نمایید
    در این تایپیک سوالات مختلف در درس الکترونیک را مورد نقد قرار میدهیم
    seriebargh.com/default.aspx?lang=Fa#

پاسخ : درس الکترونیک کنکور ارشد سال 92

نوشته اصلی توسط behnamdorostkar
    سلام
    برای درس الکترونیک می توانید کتاب الکترونیک بنده را از سایت سری برق مشاهده و خریداری نمایید
    در این تایپیک سوالات مختلف در درس الکترونیک را مورد نقد قرار میدهیم
    seriebargh.com/default.aspx?lang=Fa#
    سلام آقای درستکار
    برای مدار1 چه کتابی رو معرفی میکنید ؟
    برنامه تخصصی برای کنکور 93 دارین ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sanup2006
      سلام آقای درستکار
      برای مدار1 چه کتابی رو معرفی میکنید ؟
      برنامه تخصصی برای کنکور 93 دارین ؟
      سلام
      اگز توضیحی نیاز باشه در خدمتم
      من درس الکترونیک رو به صورت تخصصی میتونم بحث کنو و درس های دیگه رو در حد رفع اشکال یا اینکه منابع خوب رو معرفی کنم
      میدونید که درس مدار یه درس مهارتی هستش
      یعنی شما بایستس اینقد مثال حل کرده باشی تا سوال جدید میبینی درجا بتونی محل kcl و kvl رو بگی
      خوب حالا واسه شروع اینو بدون که طراح درس مدار رکتز هدتنی هستش و در انتشارات سری برق داره یه کتاب آماده میشه که بتونیم تایید این کتاب رو از ایشون بگیریم
      شما تا وقتی که کتاب بیاد بازار به نظرم ابتدا باید سوالات کتاب هیت و کتاب جبه دار رو خودت بتونی حل کنی و حالا واسه حل این سوالات باید یه درس نامه رو خونده باشی که کتاب پوران پژوهش خوبه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behnamdorostkar
        سلام
        اگز توضیحی نیاز باشه در خدمتم
        من درس الکترونیک رو به صورت تخصصی میتونم بحث کنو و درس های دیگه رو در حد رفع اشکال یا اینکه منابع خوب رو معرفی کنم
        میدونید که درس مدار یه درس مهارتی هستش
        یعنی شما بایستس اینقد مثال حل کرده باشی تا سوال جدید میبینی درجا بتونی محل kcl و kvl رو بگی
        خوب حالا واسه شروع اینو بدون که طراح درس مدار رکتز هدتنی هستش و در انتشارات سری برق داره یه کتاب آماده میشه که بتونیم تایید این کتاب رو از ایشون بگیریم
        شما تا وقتی که کتاب بیاد بازار به نظرم ابتدا باید سوالات کتاب هیت و کتاب جبه دار رو خودت بتونی حل کنی و حالا واسه حل این سوالات باید یه درس نامه رو خونده باشی که کتاب پوران پژوهش خوبه
        ممنون بابت راهنمایی کامل و خوبتون.
        اگر امکانش هست برای دروس الکترونیک - مدار - ریاضی مهندسی - کنترل خطی و تجزیه و تحلیل سیستم ها یه بررسی دقیق بفرمایید تا بدونیم با چه دیدی برای 93 بخونیم.
        میدونم که سوال خیلی ها هستش و اگر کمک بفرمایید خیلی خیلی سپاسگزارم.

گرایش الکترونیک شرکت خواهم کرد.

دیدگاه

درس الکترونیک
          در این درس بچه ها دیدگاه دانشگاهی دارن واسه حل سوالا و اسم الکترونیک که می یاد حتما یاد دیود و یا مدل ها در ترانزیستور می افتند
          به نظر من اگه کسی در دانشگاه حد اقل سر کلاس الکترونیک نشسته باشه و یه کلیات از فصل ها رو بدونه باید به ترتیب زیر عمل کنه:
          اگه بخوای از جند تا مرجع استفاده کنی حتما نمره منفی خواهید رسید پس یه مرجع رو انتخاب کن
          من با وسواس زیاد کتاب الکترونیک رو تالیف کردم و سسعی کردم که همه تست ها از سال 67 تا امسال رو با یه درسنامه کاملا طبقه بندی شده آماده کنم که کسی که این 2 جلد کتاب رو میخونه بتونه حدس بزنه که هر فصل چقدر مهمه و در اینکه مباحث این کتاب از تمامی کتاب های موجود در بازار کامل تر هستش شک نکنید چون اگه قرار بود که مثل بقیه باشه که چاپ نمیشد حالا واسه خوندن ابتدا کتاب الکترونیک تالیف شده توسط بنده رو شروع کنبد به خوندن .. در این کتاب شما هر مبحث حتی کوچمترین مبحث مثلا جبران سازی حرارتی در ترانزیستور یا.. رو در چند صفحه تدریس شده و تست های مرتبط اعم از کنکور 67 یا حتی 92 رو با همون تدریس حل کردم و کاری که شما انجام می دهید اینه که تست ها رو چند بار حل کنید تا به حیطه کار در اون مبحث آشنا بشید و واسه فهم بیشتر میتونید اون مبحث رو از کتاب میر عشقی یا کتاب رضوی پیدا کنید و به صورت کلی مرور کنید و واسه حل سوالات بیشتر از هر کتابی که نمونه سوال الکترونیک ئاره استفاده کنید البته با این دیدگاه که توی کنکور چه تیپ سوالی مطرح شده و حالا شما حدس بزنید که اگه طراح بشید چه نوع سوالی رو طرح خواهید کرد

دیدگاه

سلام استاد درستکار
            من کتاب الکترونیک شما روگرفتم و جا داره ازتون تشکر کنم
            اگه بچه ها برن و متن کتاب رو ببینند دیگه کتاب های موجود رد بازار رو میتونند مقایسه کنند
            به نظرتون واسه مهر توی تهران کلاس برگزار میکنید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad1368
              سلام استاد درستکار
              من کتاب الکترونیک شما روگرفتم و جا داره ازتون تشکر کنم
              اگه بچه ها برن و متن کتاب رو ببینند دیگه کتاب های موجود رد بازار رو میتونند مقایسه کنند
              به نظرتون واسه مهر توی تهران کلاس برگزار میکنید؟
              لطف دارید جنابعالی
              معلوم نیست

دیدگاه

نابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق

کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق در یک روز و بصورت پیوسته در یک نوبت عصر برگزار می گردد و شامل دو دفترچه مجزا می باشد.
                در دفترچه اول سوالات 3 درس زبان تخصصی، ریاضیات و مدارهای الکتریکی گنجانده شده اند.
                تجربه ثابت کرده است کسانی که در 2 درس از این 3 درس، درصد خوبی را کسب نمایند شانس قبولی خود را افزایش داده اند، از طرفی چون این دروس در دفترچه اول آورده شده اند میزان تمرکز و انرژی داوطلبین برای پاسخگویی به سوالات آنها بیشتر خواهد بود.
                حذف کردن دروس به نفع شما نیست چرا که باعث میشود، تراز دروسی که پاسخ نداده اید، تراز کل شما را کاهش دهد.
                می توانید تمام درس ها رو مطالعه کنید، ولی در درس هایی که مشکل دارید، بیشتر بر روی قسمت های ساده ترو قسمت های که احتمال طرح تست بیشتری دارند، تمرکز کنید.
                شاید بتوان گفت خواندن و تلاش در درس هایی مثل الکترونیک برای گرایش الکترونیک و یا دروس ماشین های الکتریکی و بررسی برای گرایش قدرت و یا دروس موثر دیگر در سایر گرایش ها، یک وظیفه به حساب می آید و اکثر افراد شرکت کننده در آزمون ، این درس ها را مطالعه می کنند. پس نتیجه اصلی، در درس های دیگری مثل ریاضی و مدار و سیگنال والکترومغناطیس رقم می خورد.

با کلیک برروی هر یک از دروس زیر ،اطلاعات و مراجع دروس و نیز توصیه مشاورین در جهت نحوه مطالعه این دروس را مشاهده فرمایید:

- درس زبان

- درس ریاضیات

- درس مدارهای الکتریکی 1 و 2

زمان پاسخگویی به 3 درس فوق در دفترچه اول با تعداد 54 سوال، 105 دقیقه در نظر گرفته شده است، یعنی برای پاسخگویی به هر سوال زبان تقریباً یک دقیقه و نیم و برای هر سوال ریاضی و مدار حدود دو دقیقه و نیم فرصت خواهید داشت. با مدیریت زمان و حل تست ها در درس هایی که تسلط بیشتری روی آنها دارید می توانید نتیجه مطلوبی از این دفترچه کسب نمایید.

دفترچه دوم در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق به ترتیب شامل سوالات درس های:

- سیستم های کنترل خطی

- تجزیه و تحلیل سیستم ها

- بررسی سیستم های قدرت(1)

- مدار منطقی و ریزپردازنده ها

- الکترونیک 1 و 2

- ماشین های الکتریکی 1 و 2

- الکترومغناطیس

- و مقدمه ای بر مهندسی پزشکی

می باشد که هر داوطلب بنا به گرایش انتخابی خود، به سوالات 4 درس از این 8 درس در مدت زمان 150 دقیقه پاسخ می دهد ( برای اطلاع از ضرایب دروس در گرایش های متفاوت به بخش معرفی گرایش ها در سایت سری برق مراجعه فرمایید.)
                هرکدام از دروس ذکر شده شامل 12 سوال می باشند که برای پاسخگویی به هرکدام از این تست ها حدود 3 دقیقه فرصت خواهید داشت.

دیدگاه

با توجه به استقبال دانشجویان عزیز از کتاب الکترونیک سری برق
                  چاپ دوم این کتاب نزدیک است ..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X