اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

uninitialized eeprom در کدوِیژن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

uninitialized eeprom در کدوِیژن

سلام دوستان

وقتی میخام در کدویژن برنامه ایی رو کامپایل کنم این پیغام رو میده uninitialized eeprom

چطوری میتونم اینو رفع کنم ؟
    مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

پاسخ : uninitialized eeprom در کدوِیژن

فکر کنم متغیر یا چیزی که داشتی مقدار دهی اولیه نکردی یعنی هیچی توش نذاشتی. درسته؟
    اگه درسته باید یه مقدار بهش بدی. اگه نه خبر بده.

دیدگاه

پاسخ : uninitialized eeprom در کدوِیژن

نوشته اصلی توسط rozeh
      فکر کنم متغیر یا چیزی که داشتی مقدار دهی اولیه نکردی یعنی هیچی توش نذاشتی. درسته؟
      اگه درسته باید یه مقدار بهش بدی. اگه نه خبر بده.
      دقیقا منظورش همینه ولی با مقدار دهی هم حل نمیشه .
      این یکی از پروژه هاست که 3 سال پیش بدون هیچ مشکلی کامپایل شده بود و آرشیو شده بود ولی الان که نیازه این ارور رو میده
      مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X