اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مبدل انالوگ به دیجیتال برای cctv

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مبدل انالوگ به دیجیتال برای cctv

سلام میخواستم روی یه دوربین مدار بسته که خروجی انالوگ داره پردازش انجام بدم .تمام دوربین های انالوگ مدار بسته از نظر خروجی تغریبا یکی هست فرکانس و پهنای باندشون برای همین dvr هر نوع دوربین انالوگ که بهش اتصال پیدا میکنه رو دیجیتال میکنه راحت.برای این کار اول باید اونو دیجیتال کنم . کسی میتونه در این مورد کمکم کنه من میخوام یه دوربین رو دیجیتال کنم . (با در نظر گرفتن این که پردازنده arm وجود نداره)

پاسخ : مبدل انالوگ به دیجیتال برای cctv

درود

شما باید از ای سی هایی شبیه adv7180 7181 استفاده کنی. شرکت های دیگه هم ای سی مشابه دارن.
    مـن هیچ ندانم که مرا آن که سرشت
    از اهل بهشت کرد یا دوزخ زشت
    جامی و بتی و بربطی بر لب کشت
    اين هر سه مرا نقد و تو را نسیه بهشت

دیدگاه

میتونی از یه مبدل A2D با سرعت بالا استفاده کنی ولی این کار رو واسه چی میخای انجتم بدی؟ انتقال تصویر؟؟؟ :biggrin:

دیدگاه

با ای دی سی نمیشه که اخه . میدونید انتقال داده توی دوربین های انالوگ انتقال مخابراتیه دیتاست مودالاسیون داره فکر کنم باید دیکودر ویدیو باشه مثل این ای سی ها adv7180 7181 که دوست عزیز گفت .
        حالا کسی روش استفاده و توضیح داره در مورد این دیکودر های ویدیو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مبدل انالوگ به دیجیتال برای cctv

نوشته اصلی توسط alialaei110
          با ای دی سی نمیشه که اخه . میدونید انتقال داده توی دوربین های انالوگ انتقال مخابراتیه دیتاست مودالاسیون داره فکر کنم باید دیکودر ویدیو باشه مثل این ای سی ها adv7180 7181 که دوست عزیز گفت .
          حالا کسی روش استفاده و توضیح داره در مورد این دیکودر های ویدیو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          راستشو بخای منم دارم رویه یه پروژه مشابه کار میکنم. اگه بگی دقیقا میخای چیکار کنی میتونم بهتر راهنماییت کنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X