اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در نصب بسکام 2.0.7.5 و 2.0.7.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در نصب بسکام 2.0.7.5 و 2.0.7.3

با سلام خدمت دوستان
    من با ورژن های جدید بسکام مشکلی دارم که نمی تونم نصبشون کنم ..
    وقتی برنامه رو نصب می کنم اررور زیر رو می بینم ... حتی به کرک نمیرسم که بگم کرک فایل مشکل داره ..
    برنامه رو نصب کردم و بدون ریستارت باز کردم این اررور رو داد ..
    بعد از نصب ریستارت کردم بازم این اررور رو داد ..
    کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟
    http://upload7.ir/images/09937326622219629377.png

پاسخ : مشکل در نصب بسکام 2.0.7.5 و 2.0.7.3

نوشته اصلی توسط sina_mehraban
    با سلام خدمت دوستان
    من با ورژن های جدید بسکام مشکلی دارم که نمی تونم نصبشون کنم ..
    وقتی برنامه رو نصب می کنم اررور زیر رو می بینم ... حتی به کرک نمیرسم که بگم کرک فایل مشکل داره ..
    برنامه رو نصب کردم و بدون ریستارت باز کردم این اررور رو داد ..
    بعد از نصب ریستارت کردم بازم این اررور رو داد ..
    کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟
    http://upload7.ir/images/09937326622219629377.png
    منم همین مشکل رو دارم
    فک کنم فریم ورک باید نصب کنیم

دیدگاه

اول کرک کنید بعد برنامه رو باز کنید

دیدگاه

علت اررور را نوشته نبود فایل BSCAVRL.DLL
        زمانی که این نرم افزار را از هر جایی دریافت می کنید همراه فایل اجرایی یک فایل با پسوند DLL همراه آن قرار دارد که باید در محل نصب کپی کنید و سیستم را یک بار ریست کنید تا مشکل حل شود

دیدگاه

سلام این واسه اینه که شما بعد نصب باید سیستم رو ریستارت کنید بعد فایل patch رو اجرا کنید بعد اجرا کردن که پیغام موفق بودن عملیات رو داد سیستم رو ریست کنید
          در ضمن در ورژن 2.0.7.5 میبایست فایل bascavr رو بعد اجرای patch در مسیر نصب کپی کنید آخه اجرا Patch صرفا واسه ساخت با پسوند dll هرچنداگر کپی هم نکنید برنامه بالا میاد و مشکلی هم نداره فقط اگر مثل من ورژن patch واسه 2.0.7.3 باشه موقع بالا اومدن ورژن رو 2.0.7.3 نشون میده ولی برنامه مشکلی نداره.

دیدگاه

من 2.0.7.5 رو نصب کردم همین مشکل رو داشتم نت فریم ورک 3.5 رو نصب کردم درست شد.
            البته patch باید تو همون فولدر بسکام کپی بشه بعد اجرا کنید و replace کنید.

حالا واسه من نرم افزار بلا میاد و بی مشکل کار میکنه ولی اولش یه پیغام میده که خلاصش اینه
            run setupio.exe

TVICPORT.DLL not found

البته میشه ازش رد شد و بری داخل محیط برنامه نویسی ولی خوب نمیدونم چجوری اینو حل کنم

دیدگاه

دوستان من تعدادی میکروکرو کنترلر 8051 دارم و فقط با بیسکام می توانم کار کنم bascom 8051 را نصب کردم و فایل همراه برنامه را به محل نصب برنامه کپی پیست کردم اما برنامه من بیشتر از 4 کیلو جواب نمی دهد و ارور می دهد لطفا اگر از دوستان کسی می تواند مشکل من را حل کند ممنونش می شم با تشکر
              kafranrgh@gmail.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezaghadiry نمایش پست ها
                دوستان من تعدادی میکروکرو کنترلر 8051 دارم و فقط با بیسکام می توانم کار کنم bascom 8051 را نصب کردم و فایل همراه برنامه را به محل نصب برنامه کپی پیست کردم اما برنامه من بیشتر از 4 کیلو جواب نمی دهد و ارور می دهد لطفا اگر از دوستان کسی می تواند مشکل من را حل کند ممنونش می شم با تشکر
                kafranrgh@gmail.com
                با سلام پیغام limit demo برای شما نمایش داده میشود یا چیز دیگری
                هست
                قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

دوستان خسته نباشد من بیسکام 8051 را نصب کردم با این ارروهای مواجه هستم چندین بار هم برنامه را از سایتهای مختلف دانلود کرده نصب نمودم کرک هم کردم باز هم با این مشکا مواجه هستم با تشکر

Error 8 : Out of internal memory In File : F:\BASCOM\AN#37.BAS , line : 139

Error 148 : Call outside 2048 page range. Use $LARGE to compile this program. [MUL32] In File : G:\AAAGHI\89C52.BAS , line : 212
                  Error 120 : Label not found [.DAT] In File :
                  جدیدترین ویرایش توسط rezaghadiry; ۱۸:۴۵ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X