اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با دیمر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با دیمر

سلووم
    یه دیمر نصب کردم ، مشکلش اینه که حتی اگه روی مینیموم هم باشه اون وسیله برقی بعد از چند ثانیه برقش میره رو 220 (انگار یهو درجه ش رو ببری رو ماکزیمم)
    روی دیمر اونجا که سیم ها نصب میشه ، 2 تاش ، علامت فلش به سمت بالا داره ، و یکیش علامت یه خط قوس دار با یه فلش به سمت شمال شرقی روی اون خطه داره .
    سیم ها رو بدین صورت وصل کردم که فاز ورودی میره به اولین فلش (سمت چپ) - وسط رو خالی گذاشتم - و فاز خروجی رو هم به اون خط قوس داره که یه فلش روشه وصل کردم
    در ضمن فیوزش مشکل داشت که دورش یه سیم پیچیدم و مشکلش حل شد.
    حالت کلی به اینصورته که سیم از پریز اومده وصل شده به دیمر ، بعد به کلید یک پل ، بعد به وسیله برقی

حالا پیدا کنید راه حل رو ...

یا اینکه راهی پیدا کنید که برقی که میره واسه وسیله برقی رو کم کنم . حدودا نصف بشه خوبه

-------------------------------------------

جالبه که هی ولتاژ میره بالا . مثلا اگه اون وسیله رو لامپ در نظر بگیری ، مثه اینه که هی نورش بیشتر میشه ، حتی بیشتر از حالت عادی

الان میخوام یه سیم از اون وسطی که خالی گذاشتم وصل کنم زمین ببینم چی میشه

راستی ..... با فازمتر زدم فقط اولی و آخری برق داشتن ... ممکنه که آخری اتصال به زمین باشه ؟؟؟ و وسطی خراب ؟؟؟؟

نشد ... حدس خودم اینه که وسطی مشکل داره ... آخری هم اتصال به زمینه که باعث میشه یهو ولتاژش میره بالا . درسته ؟؟؟؟

لطفا صبر کنید...
X