اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تولید یک نوع سنسور خاص

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تولید یک نوع سنسور خاص

با سلام خدمت شما دوستان گرامی
    ما از یک نوع دستگاه کمبایین چغندر قند داریم که در اون از سنسور مگنتی استفاده شده که متاسفانه این سنسورها در ایران گیر نمیان حالا من می خواستم بدونم آیا شرکتی در ایران وجود داره که بتونیم به اون سفارش بدیم تا این سنسور ها رو بصورت مشابه برای ما تولید کنه؟ آیا مشایه این سنسور ها رو می تونم گیر بیارم ؟
    از کمکی که می کنید نهایت تشکرو دارم
    این کمباین های چغندر 4 تن وزن دارن که بدون این دو سنسور مگنتی آهن پاره ای بیش نیستند.
    در ضمن عکس سنسورهرو هم گذاشتم

پاسخ : تولید یک نوع سنسور خاص

عکس ها باز نمیشند
    AYRIC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roboreza
      عکس ها باز نمیشند
      با عرض معذرت عکسارو رو یه سرور دیگه پ کردم این مشکلی که همیشه با پیرشین گیگ دارم

دیدگاه

با سلام
        این سنسور ها چه کاری انجام میدهند ؟
        ایا امکان گذاشتن عکس از داخل سنسور وجود دارد ؟
        خواستن توانستن است !

دیدگاه

این سنسورها معمولا نزدیک شدن دو چیز رو بهم دیگه نشون میدن
          ولی در هر صورت شما نحوه عملکردشو از نت گیر بیار یا از طاک کمباین توضیح بده و بعد تو بازار دنبال نمونه مشابه بگرد
          مثلا انواع پراکسیمیتی سنسورها
          *** شما یه عکس بذار فقط از پلاک (دو سوم عکس میز رو نشون میده!!!!)

دیدگاه

درسته اگه عملکرد دقیق سنسور و فضایی که توش قرار میگیره رو شرح بدید حتی اگه سنسور خودش هم پیدا نشه میشه براش سنسور درست کرد
            AYRIC

دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان گرامی
              راستش توضیحش خیلی سخته من تعدادی عکس گذاشتم که امیدوارم تونسته باشم با استفاده از اونا نحوه عملکرد سنسور هارو بیان کرده باشم.

توضیحات در مورد نحوه عملکرد دستگاه و سنسورها

این هم مو قعیت چغندر در زمین هنگاه برداشت که دو قسمت 56 در شکل درون او شیار کنار چغندر می افتند همون قسمت که در شکل Furch
              این هم ردیف های چغندر که در این کمباین هر با دو ردیف رو از زمین می کنه

این هم شکال او قسمت از دستگاه که سنسور ها روش قرار دارن شکل بالایی جزء به جزء این قسمت رو تشریح کرده

این هم یک ویدئو از کل کار دستگاه
              http://www.aparat.com/v/BexXq

دیدگاه

این سنسورها خراب شده یا قراره خودتون تولید کنید؟؟؟؟؟؟؟؟اگر یدونه ازش دارید با حوصله کاور پلاستیکی روش را بردارید و از داخلش عکس بگذارید .

این عبارت هم سرچ کنید reed relay

اینها حتما سنسور مجاورتی هستند که با نزدیک شدن به آهنربا یا مثل یک کلید قطع یا وصل عمل می کنند .

اگر از این سنسور دارید با یدونه مولتی متر یا حتی لامپ چراغ قوه و سیم و باتری می تونید تست کنید ببینید این سنسور چه طوری عمل می کنه
                کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                ولتر

دیدگاه

قطعا رید رله هستش
                  ولی باید ببینید چیز دیگه مثل تقوت کننده برای راه اندازی قسمت هایی که سنسور بهش وصله داخله اون پک سنسور وجود داره یا نه.
                  یه چیزی مثل رله یا ...
                  AYRIC

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X