اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دریافت تصویر از میکرو و ذخیره آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دریافت تصویر از میکرو و ذخیره آن

سلام دوستان،من و دوستام روی یک پروژه ای کار میکنیم و الان به کمک احتیاج داریم،دوستای من یک دوربین رو به میکرو وصل کردن و اطلاعاتشو نوشتن و اطلاعات خام رو میفرستن از پورت سریال به لب ویوو، حالا من نمیدونم چیکار کنم که بتونم تصویرش کنم بعد ذخیره کنم.لطفا کمک فوری کنید ممنون

پاسخ : دریافت تصویر از میکرو و ذخیره آن

شما مطمئنی با پورت سریال اینکار رو میخوای انجام بدی؟ سرعتش کم نیست؟
    تو انجمن لب ویو در مورد پردازش تصویر که مباحث اولیش مربوط به ایجاد تصویر هست یه سری فایل گذاشتم. همینطور کتاب در مورد ÷ردازش تصویر با لب ویو معرفی کردم و لینک گذاشتم
    در ضمن اول باید NI VISION رو نصب کنب امیدوارم داشته باشی تا بتونی از توابع آمادش استفاده کنی

دیدگاه

سلام مجدد، بله دوست عزیز باید از پورت سریال بگیرم.اون تالکیتی که گفتید رو نصب کردم و حتی وب کم لب تاپ رو راه انداختم و کمی هم مبتدی با پردازش تصویرش کار کردم.فقط الان توی پروژه ما دوربین که برنامه نویسی شده و اطلاعات خامش به من میرسه باید از پورت سریال بگیرم ولی نمیدونم چطوری تصویرش کنم. در هر ثانیه شاید 1 تا 3 فریم تصویر به من بده. مشکلات من اینه :

1- اطلاعات خام رو تبدیل به تصویر کنم
      2- همزمان توی کامپیوتر ذخیره کنم.

خواهش میکنم کمکم کنید.گیر کردم شدید.الان توی آمپاس شدید گیر کردم :agree:

دیدگاه

فقط بابت راهنمایی وگرنه خودم مدتهاست با تولکیت پردازش تصویر کار نکردم الانم نصب ندارم
        1- این تولیکت توابعی برای تبدیل آرایه دو بعدی (همون ماتریس خودمون) به تصویر داره شما اطلاعات رو از میکرو هر جور فرستادی همونطوری میگیری میریزی داخل ماتریس بعد با اون توابع تبدیل به عکسش میکنی
        2- برای ذخیره کردن هم میتونی اطلاعات خام رو ذخیره کنی و هم بعد از تبدیل به عکس شدن (برای هر دو توابعزیادی داره)

دیدگاه

سلام،اگه میشه کمکم کنید،تا حدودی ابزارهاشو نام ببرید یا اینکه ماهیت کار رو برام بگید کامل.ممنون

دیدگاه

میتونید یه سری از داده هایی که میگیرید اینجا بزارید؟
            زندگي يعني لذت ياد گرفتن و ياد دادن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X