اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب Design Kit در ADS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب Design Kit در ADS

فقط این مربوط به ADS2011 یا 2009؟ اگر در مورد نصب اون هم یه راهنمایی بکنی ممنون میشم :applause:
    تو نصبش برای 2011 این Error رو داد :

.Cannot install kit:The design kit does not contain a lib.defs file

. The most likely cause is that the kit is not compatible with ADS2011 and later

پاسخ : پاسخ : درخواست کتابخانه 0.18 میکرون برای ADS 2011 یا 2009

ببخشید، این یکی رو دانلود کنید:
    http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13749325021.rar

بعد تو ADS2009 :
    PIC1

PIC2

PIC3

PIC4

PIC5

دیدگاه

پاسخ : نصب Design Kit در ADS

برای شبیه سازی با این Design kit یه مشکل دیگه پیش اومد. قطعه های این کتابخانه تعریف نشدن.یه Design kit دیگه دارم که تو لیست قطعه هاش Netlist Include هم داره و برای اینکه شبیه سازی انجام بشه باید اون رو هم وارد پنجره شماتیک کرد.اما چرا Design kit0.18 این Netlist رو نداره و باید چیکار کرد.عکس زیر Error شبیه سازیه .

http://hesan621.persiangig.com/Error.jpg

دیدگاه

مشکل حل شد.برای شبیه سازی با 0.18 به جای netlist include که در سایر Design kit ها وجود دارد باید از process، pallet را در شبیه سازی قرار داد.

دیدگاه

سلام برای من این اِرور رو میده. :sad:

لطفاً راهنماییم کنید چطور برطرفش کنم.
          Error detected by hpeesofsim during netlist parsing.
          In file `C:/ADS2009/13749325021/tsmc_rfcmos018_v5a//circuit/models/Copy of rf018.net' at, or just before, line 333.
          Redefinition of `A1N_RF'
          خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت.

دیدگاه

دوست عزیز از این Design kit استفاده کن، ببین درست میشه؟ Design kit قبلی به صورت اتفاقی از هر فایلی یه کپی توش تشکیل شده احتمالاً به خاطر همین Error داده oo:

Design kit قبلی رو باید Uninstal کنی. از روی شکلی که دوست عزیز mojtaba_led توی همین پست گذاشته راهنماییت میکنم.طبق شکل اول میری تو قسمتDesign kit. بعد میری تو قسمت

Setup Design kits. بعد از پنجره باز شده توی قسمت overview روی TSMC_CM018RF کلیک میکنی و روی Cut که زیر پنجره Overview قرار داره کلیک میکنی.بعد Apply و ok میکنی.
            حالا مجددا طبق مراحلی که برای نصب Design kit جدید mojtaba_led گفته عمل کن البته برای نصبDesign kite جدید که بالا لینکش رو دادم. احتمالا درست بشه.
            جدیدترین ویرایش توسط hesan; ۱۷:۴۶ ۱۳۹۵/۰۴/۲۴.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesan
              دوست عزیز از این Design kit استفاده کن، ببین درست میشه؟ Design kit قبلی به صورت اتفاقی از هر فایلی یه کپی توش تشکیل شده احتمالاً به خاطر همین Error داده oo:

http://hesan621.persiangig.com/tsmc_rfcmos018_v5a.rar

Design kit قبلی رو باید Uninstal کنی. از روی شکلی که دوست عزیز mojtaba_led توی همین پست گذاشته راهنماییت میکنم.طبق شکل اول میری تو قسمتDesign kit. بعد میری تو قسمت

Setup Design kits. بعد از پنجره باز شده توی قسمت overview روی TSMC_CM018RF کلیک میکنی و روی Cut که زیر پنجره Overview قرار داره کلیک میکنی.بعد Apply و ok میکنی.
              حالا مجددا طبق مراحلی که برای نصب Design kit جدید mojtaba_led گفته عمل کن البته برای نصب[/size]Design kit[/size]جدید که بالا لینکش رو دادم. احتمالا درست بشه.[size=78%]

ممنون دوست عزیز.اما باز مشکل دارم.
              1-این ارور دما رو میده.
              Warning detected by hpeesofsim during SP analysis `SP1'. The simulation temperature (25.0 C) is not the same as the IEEE standard noise temperature (290 K or 16.85 C) in the noise analysis `SP1'. If the simulation temperature is not equal to the IEEE standard temperature, then the loss and the noise figure will not agree for a passive circuit. The `Temp' parameter on the Options item can be set to 16.85 C to eliminate this warning message.
              2- روی مقاله ای که کار میکنم.W/Lترانزیستورهای مورد نظر:100/0.18و84/0.18و76/0.18و40/0.18 میکرو هستند.اگر Wترانزیستور رو به دلخواه تغییر بدم مشکلی پیش نمیاد؟؟
              خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت.

دیدگاه

نصب Design Kit در ADS

با سلام
                اگه امکانش هست طریقه نصب در ADS 2013 توضیح دهید

با تشکر

دیدگاه

سلام دوستان ایا دیزاین کیت برای گالیوم ناترایت ( DK GAN) هم دارین
                  مال شرکت WIN OMMIC

دیدگاه

سلام دوستان
                    من برای درس RFIC بشدت و سریعا احتیاج به تکنولوژی 0.13 میکرون دارم. میشه لطف کنید و کمکم کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohandes.elec
                      سلام دوستان
                      من برای درس RFIC بشدت و سریعا احتیاج به تکنولوژی 0.13 میکرون دارم. میشه لطف کنید و کمکم کنید.
                      تو همین سایت گذاشتم.بگردی پیدا میشه. فقط رو ADS2009Update1 خوب جواب میده.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : درخواست کتابخانه 0.18 میکرون برای ADS 2011 یا 2009

نوشته اصلی توسط mojtaba_led
                        ببخشید، این یکی رو دانلود کنید:
                        http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13749325021.rar

بعد تو ADS2009 :
                        PIC1

PIC2

PIC3

PIC4

PIC5

میشه لطفا بگید نصب در user level با start up level چه فرقی داره؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X