اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار شماره خوان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار شماره خوان

سلام از دوستان کسی هست که در مورد مدار شماره خوان با میکروکنترلر کارکرده باشه؟یعنی مداری که هر شماره ای رو که تایپ میکنیم بخونه
    نقش هستی نقشی از ایوان ماست اب و باد و خاک سرگردان ماست
    * برای آینده درست مصرف کنیم*

پاسخ : درخواست مدار شماره خوان

نوشته اصلی توسط نفیر
    سلام از دوستان کسی هست که در مورد مدار شماره خوان با میکروکنترلر کارکرده باشه؟یعنی مداری که هر شماره ای رو که تایپ میکنیم بخونه
    سلام
    اگه سرچ کردید و کسی تابحال این کار رو انجام نداده کار زیاد سختی نمیتونه باشه .

مراحل کار به این صورت هستش :
    1. اتصال کی پد به میکرو
    2. اتصال آی سی ضبط صدا که بستگی به تعداد شماره ها داره که چقدر زمان ضبط نیاز خواهد داشت.

برنامه اتصال صفحه کلید به میکرو که دیگه یه چیز عادی هستش و با یه سرچ ساده کلی مطلب پیدا میکنید البته اگه پیدا نکردید بگید تا سورس و فایل پروتئوسش رو بزارم.
    فقط تنها کاری که باقی میمونه راه اندازی آی سی ضبط صداست، اول مدت زمانی رو که واسه ضبط احتیاج داری مشخص کن بعدش مثالهاش توی اینترنت زیاده.
    سایت روبوکیو این آی سی ضبط صداها رو داره.

دیدگاه

[

برنامه اتصال صفحه کلید به میکرو که دیگه یه چیز عادی هستش و با یه سرچ ساده کلی مطلب پیدا میکنید البته اگه پیدا نکردید بگید تا سورس و فایل پروتئوسش رو بزارم.
      فقط تنها کاری که باقی میمونه راه اندازی آی سی ضبط صداست، اول مدت زمانی رو که واسه ضبط احتیاج داری مشخص کن بعدش مثالهاش توی اینترنت زیاده.
      سایت روبوکیو این آی سی ضبط صداها رو داره.
      [/quote]
      سلام دوست عزیز.درمورد نحوه ی کارکردن با کیپد در زبان سی توضیح میدن؟

دیدگاه

سلام دوست عزیز.درمورد نحوه ی کارکردن با کیپد در زبان سی توضیح میدن؟
        برای خواندن یک صفحه کلید مثلا 3*3 یا 4*4 باید از الگوریتم جاروب استفاده کنیم، این الگوریتم 2 نوع می باشد :
        1. جاروب سطری
        2. جاروب ستونی
        ( هیچ تفاوتی از لحاظ عملکرد نداره )

خلاصه ای از الگوریتم جاورب :
        برای مثال میخواهیم یک کی پد 3*4 را به میکرو متصل کنیم و کلید متناظر فشرده شده رو از روی آن بخوانیم.
        این کی پد 7 سیم خواهد داشت که 3 سیم آن باید به صورت ورودی به میکرو متصل شود و 4 سیم آن به صورت خروجی ( البته برعکس نیز می تواند باشد ).
        البته لازم هست ذکر کنم 3 عدد سیم برای سطرهاست و 4 عدد سیم برای ستون ها.

هنگامیکه میخواهیم یک سطر را بررسی کنیم ابتدا آن سطر را باید صفر کنیم و سپس تک به تک ستون ها را صفر کنیم در هر سطری که هر دو صفر باشند یعنی کلید فشرده شده است.

این گزارش کار درس ریز پردازنده خودم هست از لینک زیر دانلود کنید و صفحه 57 به بعد آنرا مطالعه کنید.
        امیدوارم توضیحاتم مفید واقع شده باشه هر سوالی بود در خدمتم.
        http://baghmirani.persiangig.com/doc...resh%20Kar.rar

دیدگاه

توی کتاب 10 پروژه با avr در مورد ضبظ دیجیتالی صدا یه پروژه کامل با ای سی سری isd هستش در رابطه با سوال من هم گفته در سیکل پخش کافی است عددی را که ادرس بلوک حافظه مورد نیاز است وارد کنیم که راستش زیاد سر در نیابردم
          من برای یه پروژه ای به این مدار احتیاج دارم مداری که اعداد ورودی بین 1 تا 10 رو با دقت 0.1 بخونه اگه مدارشو +سورس اون پروژه رو میخواهید میزارم تو سایت
          لطفا کمکم کنید
          نقش هستی نقشی از ایوان ماست اب و باد و خاک سرگردان ماست
          * برای آینده درست مصرف کنیم*

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X