اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

pcb led smd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

pcb led smd

سلام دوستان خسته نباشد من دنبال pcbخام این نمونه از led ها میگردم اگه کسی چیزی در موردش میدونی کمک کنه :icon_razz:
    http://www.ledstripworld.com/images/Image/Double%20Row%201200%20LEDs%20SMD%203528%20High%20P ower%20Flexible%20LED%20Strip%20Light.jpg
    کجا گیر میاد ؟
    قیمتش چنده؟
    ممنون :cry:
    دو چيز شما را تعريف مي کند :

1. بردباريتان در زماني که هيچ چيز نداريد

2. نحوه ي رفتارتان وقتي همه چيز داريد ...

پاسخ : pcb led smd

سلام
    دنبال دقیقا همین بورد با همین سایز هستین یا کلا دنبال PCB المینیوم هستین ؟
    PCB المینیوم هستش اگه سایزی که می خواید پیدا نشه میدید براتون میزنن مثل PCB معمولی
    قیمت این سایز کوچیک ندارم ولی شاخه 20*20 با حدود 24 تا LED فکر کنم نزدیک 60 تومان باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rescue
      سلام
      دنبال دقیقا همین بورد با همین سایز هستین یا کلا دنبال PCB المینیوم هستین ؟
      PCB المینیوم هستش اگه سایزی که می خواید پیدا نشه میدید براتون میزنن مثل PCB معمولی
      قیمت این سایز کوچیک ندارم ولی شاخه 20*20 با حدود 24 تا LED فکر کنم نزدیک 60 تومان باشه
      من دنبال pcbآلمینیوم smdهستم یدونه از مشهد با LEDآماده خریدم 24تایی یک متری 24هزارتومان حالا می خوام اگه بشه خودم بسازم :biggrin:

دیدگاه

البته تصحیح می کنم پنلی که من گفتم LED 3W ادیسون داره که فکر کنم حدود 1450 تومان هر LED ش برای شمارو نمی دونم چی نصب روش
        در کل مشکلی نداره شما طرحتون تو پروتل بکشید و بدید براتون بزنن
        * البته یکم نامردی حساب می کنن کار کم که کاریش نمی شه کرد
        بگردید هم یک سری سایز خاص خود PCB زن ها زدن که دیگه هزینه شابلن و این جور چیزارو به طور مستقیم از شما نمی گیرن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rescue
          البته تصحیح می کنم پنلی که من گفتم LED 3W ادیسون داره که فکر کنم حدود 1450 تومان هر LED ش برای شمارو نمی دونم چی نصب روش
          در کل مشکلی نداره شما طرحتون تو پروتل بکشید و بدید براتون بزنن
          * البته یکم نامردی حساب می کنن کار کم که کاریش نمی شه کرد
          بگردید هم یک سری سایز خاص خود PCB زن ها زدن که دیگه هزینه شابلن و این جور چیزارو به طور مستقیم از شما نمی گیرن
          اینی که من گرفتم 24عدد led smd3528داره فکر کنم اگه فیبر خالیش پیدا بشه خیلی خوبه من خودم برا پاور ال ای دی یه نمونه 9تایی خریده بودم حالا دنبال smd می گردم
          بازم ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ربات شاهرود
            من دنبال pcbآلمینیوم smdهستم یدونه از مشهد با LEDآماده خریدم 24تایی یک متری 24هزارتومان حالا می خوام اگه بشه خودم بسازم :biggrin:
            سلام مهندس جان.اونی که شما از مشهد به اون قیمت خریدی بردش آلومینیومه و ال ای دیه روش 5630 است که میشه گفت نوعی ال ای دیه پاوره هر کدوم اگه اشتباه نکنم نزدیکه نیم واته.ال ای دی هایه معمولی چه اس ام دی و چه غیره اس ام دی نیاز به برده آلومینیوم ندارن.
            ال ای دیه 5630 رو من تعداد از خارج وارد کردم هر کدوم نزدیک 350 تومان ولی بردش رو ندارم که روش بزنم و رویه لامپهام استفاده میکنم دوستان اگه برده خالی آلومینیوم دارن منم میخوام.ولی برای ال ای دی هایه اس ام دی مثله 5050 و ... برده های آماده غیره آلومینیومی اکثرا استفاده میشه.
            اینی که من گرفتم 24عدد led smd3528داره فکر کنم اگه فیبر خالیش پیدا بشه خیلی خوبه من خودم برا پاور ال ای دی یه نمونه 9تایی خریده بودم حالا دنبال smd می گردم
            بازم ممنون
            برای پاور ال ای دی یک وات که من برده 9 تایی و 12 تایی و ... دارم برای داخل مهتابی های ال ای دی و والواشرها و ... استفاده میکنم.
            ولی من فکر نکنم اونی که شما گرفتی و 24 عدد ال ای دیه اس ام دی داره 3528 باشه.اصلا 24 عدد 3528 که قیمتش 27 هزار تومان نیست و اینکه 3528 به برده آلومنیوم احتیاج نداره و مصرف و نوره کمی هم داره و گرمایه بسیار کمی هم ایجاد میکنه احتماله بسیار زیاد همون 5630 است که همونطور که گفتم حدوده نیم وات هر ال ای دی مصرف داره.اینم عکسش:

ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
              سلام مهندس جان.اونی که شما از مشهد به اون قیمت خریدی بردش آلومینیومه و ال ای دیه روش 5630 است که میشه گفت نوعی ال ای دیه پاوره هر کدوم اگه اشتباه نکنم نزدیکه نیم واته.ال ای دی هایه معمولی چه اس ام دی و چه غیره اس ام دی نیاز به برده آلومینیوم ندارن.
              ال ای دیه 5630 رو من تعداد از خارج وارد کردم هر کدوم نزدیک 350 تومان ولی بردش رو ندارم که روش بزنم و رویه لامپهام استفاده میکنم دوستان اگه برده خالی آلومینیوم دارن منم میخوام.ولی برای ال ای دی هایه اس ام دی مثله 5050 و ... برده های آماده غیره آلومینیومی اکثرا استفاده میشه.برای پاور ال ای دی یک وات که من برده 9 تایی و 12 تایی و ... دارم برای داخل مهتابی های ال ای دی و والواشرها و ... استفاده میکنم.
              ولی من فکر نکنم اونی که شما گرفتی و 24 عدد ال ای دیه اس ام دی داره 3528 باشه.اصلا 24 عدد 3528 که قیمتش 27 هزار تومان نیست و اینکه 3528 به برده آلومنیوم احتیاج نداره و مصرف و نوره کمی هم داره و گرمایه بسیار کمی هم ایجاد میکنه احتماله بسیار زیاد همون 5630 است که همونطور که گفتم حدوده نیم وات هر ال ای دی مصرف داره.اینم عکسش:

آره دوست عزیز شما درست میگید دقیقا مثل همین عکس ها بود ledهاش ولی عجب نوری هم داشتا اون بنده خدا می گفت هرتیغه 2آمپرهم جریان میکشه :redface:
              الان به نظر شما می صرفه آماده بخریم یاخودمون درست کنیم ؟ :smile:

دیدگاه

آره دوست عزیز شما درست میگید دقیقا مثل همین عکس ها بود ledهاش ولی عجب نوری هم داشتا اون بنده خدا می گفت هرتیغه 2آمپرهم جریان میکشه :redface:
                الان به نظر شما می صرفه آماده بخریم یاخودمون درست کنیم ؟ :smile:
                سلام.بله ال ای دی هایه 5630 نورشون خیلی زیادتره از 5050 و 3528 و ... است ولی همونطور که گفتم مقداری گرما زاست.خب شما خودت حساب کن هر دونه ال ای دی حدوده 350 تومانه و بردشم باید یا آماده (اگه پیدا بشه)بخری یا خودت بزنی یا سفارش بدی برات بزنن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                  سلام.بله ال ای دی هایه 5630 نورشون خیلی زیادتره از 5050 و 3528 و ... است ولی همونطور که گفتم مقداری گرما زاست.خب شما خودت حساب کن هر دونه ال ای دی حدوده 350 تومانه و بردشم باید یا آماده (اگه پیدا بشه)بخری یا خودت بزنی یا سفارش بدی برات بزنن.
                  دوست عزیزاونی که خریده بودم 72تایی من اشتباه کردم وledهاشم 5630 هست :biggrin:امروز زنگ زدم به یکی از دوستان تهرانی گفت توامجد هست اون دیده بوده قبلا آمادش 28تومن گفت ایشالا برسم میرم برات آمار می گیرم :cry:

دیدگاه

دوست عزیزاونی که خریده بودم 72تایی من اشتباه کردم وledهاشم 5630 هست :biggrin:امروز زنگ زدم به یکی از دوستان تهرانی گفت توامجد هست اون دیده بوده قبلا آمادش 28تومن گفت ایشالا برسم میرم برات آمار می گیرم :cry:
                    سلام.بله میدونم 72 تاییه منم ازش خیلی استفاده کردم.بله هست ولی آماده اش لحیم شده به پی سی بی هست همون حدوده قیمت که شما گفتی ولی من پی سی بیه تنهاشو ندیدم آیا اونم پیدا میشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                      سلام.بله میدونم 72 تاییه منم ازش خیلی استفاده کردم.بله هست ولی آماده اش لحیم شده به پی سی بی هست همون حدوده قیمت که شما گفتی ولی من پی سی بیه تنهاشو ندیدم آیا اونم پیدا میشه؟
                      نه متاسفانه :cry2: این بند خدا زنگ زد گفت ایناآماده از چین میاد نمی صرفه pcbیاهمون آلمینیومش رو بزنن ببین این چین چه کار می کنه :cry:

دیدگاه

نه متاسفانه :cry2: این بند خدا زنگ زد گفت ایناآماده از چین میاد نمی صرفه pcbیاهمون آلمینیومش رو بزنن ببین این چین چه کار می کنه :cry:
                        سلام.خب این ال ای دی ها کیفیتش فرق میکنه با اون ال ای دی هایع 5630 که رویه اون پی سی بیه.
                        این چین چه کار میکنه؟؟؟ منظورت از چه لحاظه؟ از لحاظه بی کیفیتی؟؟؟
                        یک مثال:
                        چند روز پیش من چند تا پروژکتور 30 وات فروختم که طرف خیلی راضی بود ازش بعد تعداد بیشتری خواست که من نداشتم بهش بدم و وقتش هم نبود که اون تعداد رو آماده کنم طبقه خواسته خودش براش از تهران نزدیک بیست عدد پروژکتوره سی وات (اس ام دی) خریدم.چه جعبه هایه قشنگی داشت قرمز و مشکی و روش هم بزرگ چند جا زده بود 30W ولی زدم به برق دیدم نورشون بسیار کمه.مشکوک شدم اول به دستگاه وات سنج زدم دیدم حدوده 12 وات میکشه :eek: بعد بازش کردم دیدم یک درایوره 12 در یک وات توش گذاشتن :eek: بعد درایورش رو با یک در درایوره یک در سی وات عوض کردم دیدم ال ای دی خیلی خیلی داغ میشه.... خلاصه هم جنسه ال ای دی آشغال بود و هم اینکه احتمالا چون طرف میدونسته جنسه ال ای دی آشغاله درایور 12 وات روش گذاشته که زودی نسوزه. خلاصه همش رو دستم مونده حاضرم با کلی ضرر بدم اینم از جنسه چینی ... البته چین جنسهای خوب هم میزنه ولی چقدرش تو ایران میاد و چقدرش دسته من و شما ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                          سلام.خب این ال ای دی ها کیفیتش فرق میکنه با اون ال ای دی هایع 5630 که رویه اون پی سی بیه.
                          این چین چه کار میکنه؟؟؟ منظورت از چه لحاظه؟ از لحاظه بی کیفیتی؟؟؟
                          یک مثال:
                          چند روز پیش من چند تا پروژکتور 30 وات فروختم که طرف خیلی راضی بود ازش بعد تعداد بیشتری خواست که من نداشتم بهش بدم و وقتش هم نبود که اون تعداد رو آماده کنم طبقه خواسته خودش براش از تهران نزدیک بیست عدد پروژکتوره سی وات (اس ام دی) خریدم.چه جعبه هایه قشنگی داشت قرمز و مشکی و روش هم بزرگ چند جا زده بود 30W ولی زدم به برق دیدم نورشون بسیار کمه.مشکوک شدم اول به دستگاه وات سنج زدم دیدم حدوده 12 وات میکشه :eek: بعد بازش کردم دیدم یک درایوره 12 در یک وات توش گذاشتن :eek: بعد درایورش رو با یک در درایوره یک در سی وات عوض کردم دیدم ال ای دی خیلی خیلی داغ میشه.... خلاصه هم جنسه ال ای دی آشغال بود و هم اینکه احتمالا چون طرف میدونسته جنسه ال ای دی آشغاله درایور 12 وات روش گذاشته که زودی نسوزه. خلاصه همش رو دستم مونده حاضرم با کلی ضرر بدم اینم از جنسه چینی ... البته چین جنسهای خوب هم میزنه ولی چقدرش تو ایران میاد و چقدرش دسته من و شما ؟؟؟
                          راست میگی دوست عزیز متاسفانه همین کارای چین بده راستی یه سوال دیگه شما درایور power ledهاتون رو خودتون میسازید یا آماده میخرید؟ :redface:

دیدگاه

راست میگی دوست عزیز متاسفانه همین کارای چین بده راستی یه سوال دیگه شما درایور power ledهاتون رو خودتون میسازید یا آماده میخرید؟ :redface:
                            همه کارهایه چینی بد نیست ولی خیلی از اینهایی که تو ایرانن....
                            بله خودم میسازم و در کارهای خودم استفاده میکنم بعلاوه اینکه به بازار هم درایورهامو میفروشم.

دیدگاه

سلام به همگی دوستان عزیز من در مورد یه موضوعی سوال داشتم
                              اول اینکه:آیا ال ای دی های اس ام دی رو با هیتر میچسبونن یا با لحیم مخصوصا 5630رو میگم
                              دوم:اگر آماده شده مدار5630 رو دیده باشید حتما دیدید بین هر دو سه تا ال ای دی یک قطه اس ام دی هستش آیا اون قطعه مقاومت هستش؟ اگر مقاومت هستش مقدارش چطوری محاسبه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              پیشاپیش از شرکت شما در این مبحث تشکر میکنم.
                              :applause:
                              هیچ به رنج فردا نیندیش/فردا اندیشه ای برای خود دارد/رنج هر روز برای آن کافیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X