اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چاپ سیلک و تنظیم کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چاپ سیلک و تنظیم کردن

سلام
    من می خوام چاپ سبز و راهنما بزنم واسه زوم کردنش کلی به مشکل می خورم واسه هر کدومش باید کلی وقت بزارم اونم سر اخر دقیق در نمی یاد.واسه چاپ سبز استانداردی واسه دور پد ها وجود داره یا چه جوری این سه تا چاپ سیگنال ,سبز و راهنما باید در نظر گرفت تا دقیق چاپ بشن

او

پاسخ : چاپ سیلک و تنظیم کردن

نوشته اصلی توسط setareh shab
    سلام
    من می خوام چاپ سبز و راهنما بزنم واسه زوم کردنش کلی به مشکل می خورم واسه هر کدومش باید کلی وقت بزارم اونم سر اخر دقیق در نمی یاد.واسه چاپ سبز استانداردی واسه دور پد ها وجود داره یا چه جوری این سه تا چاپ سیگنال ,سبز و راهنما باید در نظر گرفت تا دقیق چاپ بشن
    سلام تا زمانی که دقت و کیفیت چاپتون رو بهتر نکردید از گرید بالاتر از چیزی که استاندارد میگه استفاده کنید (مثلا 13 میل) اما برای راهنمائی بیشتر لطفا مشخص کنید طریقه ی قراردادن قطعه کار روی میز کار برای چاپ رو از چه روشی استفاده می کنید؟....واضح تر بگم چجوری برای چاپ تنظیم می کنید؟
    زکات علم،نشر و پخش آن است.
    {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

پاسخ : چاپ سیلک و تنظیم کردن

سلام
      از کجا میتونم اطلاعاتی درمورد استاندار ها بدست بیارم؟ واسه تنظییم خب دستی کار می کنم طرح رو توری رو با برد می سنجم سعی میکنم واسعه سیگنال وسط بر د در نظر بگیرم واسعه سلدر باسگینال هماهنگ کنم واسعه راهنما بعد سوراخ کاری در نظر بگیرم
      او

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X