اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد برای ایجاد انجمن مکانیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد برای ایجاد انجمن مکانیک

با عرض سلام وخسته نباشید.
    حقیقتش چندتا سوال در مورد مکانیک داشتم ولی هرچی گشتم انجمنی که مربوط به مکانیک باشه پیدا نکردم تا سوالمو مطرح کنم.
    اگر مسئولین محترم و فعالان انجمن در مورد تشکیل انجمن مکانیک نظری دارید بفرمایید.
    با ارزو موفقیت برای همه عزیزان

پاسخ : پیشنهاد برای ایجاد انجمن مکانیک

واسه خاطر 1 سوال یک انجمن ایجاد بشه

دیدگاه

خیلی خیلی خیلی موافقم
      ساخت جعبه
      ساخت قطعات روباتیک
      مباحث مکاترونیک
      اصلا به نظر من مکانیک و الکترونیک و الکتروتکنیک به هم وابسته ان.

در ضمن iran-eng.com انجمن مکانیک داره
      البته پیشنهاد می کنم نپرسی
      پرسیدم بعد از دو هفته یکی اومد گفت چی میگی؟
      دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

معمولا روند ساخت بخش ها اینجوریه که مثلا تو بخش بحث های متفرقه و یا بخش های دیگه سوالاتی پرسیده میشه و بعد به مرور زمان که سوالات مربوط به یک بحث زیاد میشه یک انجمن مستقل براش ایجاد میشه و پست ها منتقل میشه. اینجوری نیست که بخش خالی ایجاد بشه و بعد اونجا دو تا سوال باشه.
        It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
          معمولا روند ساخت بخش ها اینجوریه که مثلا تو بخش بحث های متفرقه و یا بخش های دیگه سوالاتی پرسیده میشه و بعد به مرور زمان که سوالات مربوط به یک بحث زیاد میشه یک انجمن مستقل براش ایجاد میشه و پست ها منتقل میشه. اینجوری نیست که بخش خالی ایجاد بشه و بعد اونجا دو تا سوال باشه.
          به نظرتون این روند درسته عایا؟؟

یه مثال میزنم: یه فروشگاه اگه بخواد تو کارش موفق بشه چه جنسایی رو میاره؟؟؟ اونایی که متقاضی زیاد داره؟؟؟ یا یه جنسیو نمیاره چون خواهان کم داره؟؟؟
          اگه بخواد موفق باشه و همه ازش راضی باشن هر جنسیو که به نظرش لازمه میاره.... هر جنسی... خود من لزوما میرم سراغ فروشگاهی که تا حالا نا امیدم نکرده باشه... (ببخشید که مثال علمی نمیزنم... )

یه سایت خوب باید همه جوانبو بسنجه...

حتی اگه تو اون بخش دو تا سوال باشه...
          به هر حال اینجا یه سایت علمیه و به نظرم کیفیت ارجحیت داره به کمیت...

و فک کنم باید به جامع بودنش اهمیت بیشتری داده بشه...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
            نه این روشی که آقای شفقی میگه درسته و اصولی . ولی.....
            ولی آخه سوال مکانیک کجا پرسیده بشه ؟
            بعد تازه وقتی جای مشخصی نیست آدمهایی هم که بلندن نا خودگاه که نمیان اونجا که من این رو مطرح کردم.
            فرض کنید طرف اطلاعات مکانیکی داره همیشه هم تو انجمن آرم هست . کی میاد تو بخش گفتگوی آزاد یا مباحث علمی متفرقه یا جاهای دیگه ای که مربوط به مکانیک هست و اونجا رو بخونه ببینه کی چه مشکل داره !.
            پس چه کنیم ؟
            دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

سلام به نظر من عنوان مکانیک یکم مناسب نیست واسه سایتی که تخصص ان برق و الکترونیک هست عنوان باید مگاترونیک باشه که تلفیقی از سه تا مهندسی هست مکانیک الکترونیک و کامپیوتر
              بعدا دوستان فرمودن برای یک سوال انجمن مکانیک(مگاترونیک)باید ایجاد بشه؟ بله باید ایجاد شه
              خیلی از دوستان با ایجاد چنین انجمنی موافق هستند و سوالاتی رو هم دارند ولی به دلیل نبودن چینین انجمنی سوالشون مطرع نشده و پشینهاد هم داده نشده به نظر من هم چینین چیزی جاش در این سایت خالی هست
              !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
              نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

دوستان بد هم نمی گن منم موافقم ایجاد بشه
                خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
                [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمدحسـین
                  ولی آخه سوال مکانیک کجا پرسیده بشه ؟
                  می شه توی انجمن رباتیک هم بپرسید :

http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=125.0

دیدگاه

یه بخش هست به اسم "مباحث علمی متفرقه"
                    اونجا بپرسید.

دیدگاه