اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه از سرورهای امریکا دانلود کنبم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چگونه از سرورهای امریکا دانلود کنبم

از سایتهایی که کشور ایران را ف ی ل ت ر کرده ا ند چگونه دانلود کنیم مثلا این فایل رو
    BitTorrent: If you have a BitTorrent client, you can download the .torrent file http://saasbook.appspot.com/files/AMIfv97QDUbQl6g0V1nxHvSeeugZjukRomUxfctLZWVpbL44Ic rOs-k3UVbfDg2cmioMHcf_PQz9kC9yt4VteK6uDqBbu0fGCENAHQO0 b8bnWzR8-Q4F6EwaNfii7ycCeyoKudey253IdVFUeLOvRTPxkoJkhRMckSq jn5PKAEkAVFib0jkiZ0g.
    Direct download: You can download the .zip file http://saasbook.appspot.com/files/AMIfv95qvkGapvv3hYzj0UzDFgedtHTdCpWGqPThh4MRxilq3R T8lYI2FMagvWJs95EDitRCbPTeQqMN05HSare25sM0bAKIDPvz jy8K1_e-o2bMQ9IR03_EGL6c9gl5HLJ2r-yfDBkG50byEAPpqJH2Hc-RlvkK7w.

پاسخ : چگونه از سرورهای امریکا دانلود کنبم

راهش استفاده از فیلتر پیچ هست
    ولی اگه تو 2روز میتونی دانلودش کنی، من تو این سرورم برات لیچش کردم که از این آدرس میتونی دانلودش کنی:
    http://88.150.130.55/leech/saasbook-vm-0.9.1.vdi.zip
    فقط 2روز این لینکی که بهت دادم معتربه!!!!!!! بعد 2روز این سرور تموم میشه.
    یه توضیحی هم بدی که چیه خوشحال میشیم، شاید به درد من یا هر کس دیگه ای هم خورد :rolleyes:
    ;()((void (*)(void))0x0000))

دیدگاه

راهش استفاده از فیلتر پیچ هست
      میشه شما هم توضیح بدین که چی هست این فیلتر پیچ؟
      قامت انسان با لباس انسانیت شکل می گیرد،
      والا مترسک جالیز را هم می توان لباسی فاخر پوشاند

(عبدالرضا کشاورز)

دیدگاه

فیلتر پیچ معمولا نرم افزاریه که باعث میشه بتونیم راحت انواع تحریم ها چه از طرف داخل و چه از طرف خارج رو بپیچیم یا بپیچونیم یا دور بزنیم :agree:
        که در حال حاضر در انواع و اقسام مختلف تحت انواع سیستم عامل ها جهت کاربرد های متنوع با قیمت های مناسب در اختیار عموم قرار میگیره.
        همون
        V حرف اول
        *
        P حرف دوم
        *
        N حرف سوم
        خودمون هست، که برای حفظ سایت از گزند دوستان از این نام براش استفاده میکنم :redface:

دیدگاه

فیلتر پیچ معمولا نرم افزاریه که باعث میشه بتونیم راحت انواع تحریم ها چه از طرف داخل و چه از طرف خارج رو بپیچیم یا بپیچونیم یا دور بزنیم :agree:
          که در حال حاضر در انواع و اقسام مختلف تحت انواع سیستم عامل ها جهت کاربرد های متنوع با قیمت های مناسب در اختیار عموم قرار میگیره.
          همون
          V حرف اول
          *
          P حرف دوم
          *
          N حرف سوم
          خودمون هست، که برای حفظ سایت از گزند دوستان از این نام براش استفاده میکنم :redface:
          ممنون از توضیحاتتون...

چون یکم مبتدی ام تو این کارا، یه سوال دیگه هم میمونه... چجوری روی یه سرور دیگه پ کردین؟ :question:
          قامت انسان با لباس انسانیت شکل می گیرد،
          والا مترسک جالیز را هم می توان لباسی فاخر پوشاند

(عبدالرضا کشاورز)

دیدگاه

اون سرور مال خودمه که دیدم 2 یا نهایتا فکر کنم 3 روز مونده تا تموم بشه
            توش این فایلو دانلود کردمآ‌ (حدود 1 دقیقه و نیم طول کشید) و لینکش رو اینجا گزاشتم.
            بازم تاکید میکنم: 2 روز یا شاید 3 روز دیگه این سرور کار میکنه! بعدش رو من هیچ ضمانتی نمیکنم!

دیدگاه

برای اینجاست

اینجا یه سری دوره ها میزارن بعد اخرشم یه مدرک میدن

https://courses.edx.org/courses/BerkeleyX/CS-169.1x/2013_Summer/textbook_vm/

یه راه اساسی نداری مثلا بدون چیز پی ان

چون واقعا بعضی وقتیا گیر می کنم اساسی

بعد یعنی باید چیز پی ان بخرم

دیدگاه

متاسفانه راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه
                یا باید همونو داشته باشی
                یا باید یه سرور مثل اینی که من دارم بگیری که خیلی از قبلی گرونتره

دیدگاه

" چیز پی ان" (به قول سجاد) هست که رایگان باشه البته با سرعت حدودا نصف . برای من 22 کیلو دانلود می کنه در حالی که در سرعت معمولی 35 کیلو دانلود می کنه.( adsl 256k از مخابرات)
                  اگر خواستید بگید تا بگم
                  دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X