اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل درقفل درب بازکن آیفون صوتی تابان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل درقفل درب بازکن آیفون صوتی تابان

من یک آیفون صوتی تابان نصب کردم ولی قفل دربازکن بعضی وقت هاعمل می کند ولی می بینی بعد ازجند دقیقه دوباره تست می کنی درو بازنمی کنه از لحاظ سیم کشی هم مطما نم درست عمل کردم(برقacترانسو یکی به Eگوشی واون یکی سر برق acرو به قفل بردم ویک سیم هم ازF به قفل درب بازکن وصل کردم) کمک لطفا سریعتر :angry: :angry: :angry: :angry:

پاسخ : مشکل درقفل درب بازکن آیفون صوتی تابان

سلام
    اگه شما هر بار که دکمه ی در باز کن رو میزنین صدای دربازکن میاد (صدای وییییییز)که نشون میده برق رو درست بردین و این که یه بار درو باز می کنه و یه بار باز نمی کنه به خاطر نحوه اتصال زنجیر به قفل در هست.لطفاً توضیح بدین که همیشه که دکمه رو میزنین برق میره به در باز کن؟یه چیز دیگه اینه که فکر کنم بوبین در باز کن با برق 12 AC کار می کنه و این که شما از F سیم بردین به بوبین فکر کنم در حقیقت گراند DC رو بردین وصل کردین به بوبین و فکر کنم اشتباه باشه.(البته اگه F گراند DC باشه و شما خودتون بهتر میدونین که F چیه)

دیدگاه

همیشه دکمه گوشی روکه می زنم صدا مثل گزززز داره .واینکه مگر دربرق ترانسacیکی به Eنمی ره اون یکی به قفل درب بازکن. خوب سیم F درب بازکن رو به فقل درب بازکن بردم این کجاش اشتباهه برق DC ترانسو مستقیم به +و- پنل وصل کردم لطفا زود کمک کنید باید فردا برم درستش کنم پای آبروم درمیونه :angry: :angry:

دیدگاه

از ترانس 4 تاسیم میاد بیرون که هر 4تاش میره به ست بیرون.2تا DC که تغذیه هست.2تا هم AC . این AC ها یکیشون وصل میشه به یه سیم درباز کن.خب الان موند یه دونه سیم AC و یه سر سیم پیچ که واسه درباز کن هست. حالا این دوتا وصل میشن به ورودی AC روی ست بیرونی (آخرین آیفونی که بستم رنگ سیم های ورودی AC روی ست بیرونی آبی و سیاه بود)

راحته بابا...نترس :nerd:

دیدگاه

چون من خیلی وقته آیفونو باز نکردم پرسیدم.اگه + - داره که یعنی F گراند DC نیست.شما فکر کنم درست وصل کرده باشین چون بوبین کار می کنه.وقتی دکمه در باز کنو می زنین قفل در رو عقب می کشه ولی باز نمی کنه درسته؟مال ما هم یه زمانی این طوری بود و به خاطر بلند بودن زنجیر این اتفاق می افتاد.برای حلش ما دکمه در باز کنو می زدیم بعدش میرفتیم پای دروازه ، اون قدر با پیچ کوشتی ، حلقه های زنجیر رو از داخلشون فشار می دادیم که حلقه های بیضی شکل به شکل دایره در میومد و این طوری زنجیر کوتاه تر میشد و اون قدر این کارو انجام میدادیم که میدیدیم که قفل در رو به اندازی ی کافی عقب کشیده و در باز میشه.بعدش میرین دوباره در باز کنو تست می کنین ان شا الله که مشکل حل شده.

البته این مشکل درباز کن ما بود حالا مال شما رو نمیدونم.نکته ی دیگه اینه که انتهای زنجیر (اون سر زنجیر)باید به دیوار وصل باشه و بعضی ها به اشتباه اون رو به خود در وصل می کنن و این باعث میشه در باز کن کار نکنه.

دیدگاه

در باز کن صوتی...

من واسه تصویری رو گفتم...

دیدگاه

داداش کارت راه افتاد یا نه اگه ره نیوفتاده بگو تا راهنمایی کنم من در خدمتم
              خدایا!
              چنان زمینگیر دنیامان مکن که وقت ظهور حضرت حجت توان برخواستن نداشته باشیم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X