اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با مدار etherner در مجله نویز شماره 9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با مدار etherner در مجله نویز شماره 9

با سلام خدمت همه . اساتید محترم من به یک مشکل بر خوردم با مداری که در مجله نویز شماره 9 در رابطه با اترنت هست من اون مدارو از داخله مجله نویز کاملا ساختم ولی و با این تفاوت که از کریستاله خارجی برای میکرو استفاده نکردم از فرکانس clkout ای سی شبکه استفاده کردم تنها تفاوتش اینه
    و ارتباط spi بین mega32 و enc28j60 برقراره چون از طریقه برنامه میکرو leda و ledb رو روشن خاموش میکنم و میشه اماکابل شبکه رو که وصل میکنم داخله کامپیوتر localarea conecction فعال میشه ولی ping جواب نمیده قبلا این مدارو از یه سایته دیگه گرفته بودم درست کردم جواب میداد الان فایلهاش پاک شده و نمیدونم کدومشو در گذشته درست کردم . وقتی کابل شبکه وصل میشه LEDA روشن میمونه دایم و LEDB چشمک میزنه تا الان ده تا مدار ساختم هیچ کدوم جواب نداده این بهترینش بوده که باز local area connection فعال میشه و led ها هم روشن میشه. قابل به ذکره تو این مدار از سوکت rj45 معمولی استفاده کردم. کسی میدونه مشکل کجاست؟ به شدت گرفتارم

پاسخ : مشکل با مدار etherner در مجله نویز شماره 9

درباره مجله نویز9 موضوع: راه اندازی پروتکل ETHERNET توسط تراشه ENC28j60
    فایل هاش توی ضمیمه های مجله نیست!

دیدگاه

سلام دوستان فایل های مربوط به شبکه همراه ضمیمه مجله شماره 9 نیست از کجا میشه اونا را بدست آورد ممنون میشم کمک کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinzare
        سلام دوستان فایل های مربوط به شبکه همراه ضمیمه مجله شماره 9 نیست از کجا میشه اونا را بدست آورد ممنون میشم کمک کنید
        ببین اینجا پیدا میشه؟:
        http://server4.eca.ir/eshop/ECA_Modules/index.php?d=ENC28J60%5BMOD-2860%5D&s=n&o=asc
        موفق باشید
        امام علي (عليه السلام) : الزکات العلم نشرهُ/ زکات علم نشر آن است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X