اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالاتی در مورد کسی که تازه می خواهد آرم شروع کند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوالاتی در مورد کسی که تازه می خواهد آرم شروع کند

سلام به تمامی دوستان انجمن eca .من میخواهم تازه آرم را شروع کنم شاید سوالات من هم در زمینه آرم تکراری باشه اما چند تا شبه داشتم یکی اینکه من با میکروکنترلرهای avrکار کردم وزبان سی را مسلطم الان می خوام بدونم که در آرم کامپایلر ی هست که با زبان سی برنامه نویسی کنیم.آیا پروگرامی هست که از تمامی میکروکنترلرها پشتیبانی کنه.آیا تراشه های آرم تو ایران گیر میاد اگه هست با کدوم تراشه برای من تازه وارد مناسب تره که شروع کنم و دیتا شیت اونو هم اگه بشه بذارید دانلود کنم.ممنون

پاسخ : سوالاتی در مورد کسی که تازه می خواهد آرم شروع کند

نوشته اصلی توسط sormehr2012
    سلام به تمامی دوستان انجمن eca .من میخواهم تازه آرم را شروع کنم شاید سوالات من هم در زمینه آرم تکراری باشه اما چند تا شبه داشتم یکی اینکه من با میکروکنترلرهای avrکار کردم وزبان سی را مسلطم الان می خوام بدونم که در آرم کامپایلر ی هست که با زبان سی برنامه نویسی کنیم.آیا پروگرامی هست که از تمامی میکروکنترلرها پشتیبانی کنه.آیا تراشه های آرم تو ایران گیر میاد اگه هست با کدوم تراشه برای من تازه وارد مناسب تره که شروع کنم و دیتا شیت اونو هم اگه بشه بذارید دانلود کنم.ممنون
    سلام
    تقریبا همه ی کامپایلرها زبان C رو ساپورت میکنن و از جمله keil و IAR و Win AVR که البته keil منابع و پروژه های بیشتری داره و 80 درصد بچه ها با keil کار میکنند
    همه سری های میکروکنترلر آرم رو هم پشتیبانی میکنه
    برای پروگرامر میتونی یه jlink از فروشگاه سایت بخری که همه ی آرم ها رو پشتیبانی میکنه
    در مورد تراشه های آرم هم میکرو های آرم شرکت Atmel سریAt91SAM7 و فیلیپس (NXP) سری های 1768 و چند مدل دیگش و آرم های شرکت TI که همون smt ها هستند موجوده
    توی فروشگاه سایت هم هدر برداش رو برای فروش گذاشتن
    برای آموزش هم انجمن همه رقمه در خدمته
    زندگی یعنی امید و حرکت
    کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
    سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
    برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
    به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

سلام به تمامی دوستان انجمن eca .من میخواهم تازه آرم را شروع کنم شاید سوالات من هم در زمینه آرم تکراری باشه اما چند تا شبه داشتم یکی اینکه من با میکروکنترلرهای avrکار کردم وزبان سی را مسلطم الان می خوام بدونم که در آرم کامپایلر ی هست که با زبان سی برنامه نویسی کنیم.
      سلام
      تقریبا همه C/C++ هستن. Keil یا IAR یا...

آیا پروگرامی هست که از تمامی میکروکنترلرها پشتیبانی کنه
      تا جایی که اطلاع دارم J-Link همین شرکت همه رو پشتیبانی میکنه. آخرین پدیت هست.

آیا تراشه های آرم تو ایران گیر میاد اگه هست با کدوم تراشه برای من تازه وارد مناسب تره که شروع کنم و دیتا شیت اونو هم اگه بشه بذارید دانلود کنم.ممنون
      بله، چرا فکر کردید گیر نیاد؟ فعلا جای نگرانی در این مورد نیست.
      محصولات NXP سری LPC که همه تا جایی که اطلاع دارم 32بیتی بر مبنای ARM هستن و منابع فارسی واسه آرم هم فکر کنم تقریبا همه بر اساس همین LPC هستش. از همین شروع کنید.
      واسه دیتاشیت هم باید بگم که بر اساس نوع منبع میکروتون رو انتخاب کنید و با یه جستجو ساده دیتاشیتش رو گیر بیارید.

دیدگاه

سلام،بهتره با at91sam7x256 و KEIL و JLINK کار کنی
        فقط کسانی که خیلی گریه کرده باشند ، خندیدن را بلدند

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=48997.0
          تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
          داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X