اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستورات wavelet در متلب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دستورات wavelet در متلب

سلام درخواست کمکی در زمینه دستورات ویولت از دوستان دارم
    من میخوام یک تصویر را در نرم افزار متلب درون یک تصویر دیگر نهان نگاری (جاسازی) کنم و این کار را با dwt (تبدیل موجک گسسته) میخواهم انجام دهم اما متاسفانه روش انجام کار و دستورات انجام کار را بلد نیستم البته میخواهم نهان نگاری از نوع شکننده باشد. ممنون میشم دوستان کمکی در این زمینه بکنند یا که مقاله ای رو معرفی کنند که توضیحات کامل این کار با جزئیات در آن داده باشد.
    با تشکر از همگی

پاسخ : دستورات wavelet در متلب

شما برای تبدیل ویولت و ایجاد ماتریس های decomposition می تونید از dwt2 برای تصویر استفاده کنید مثلا:

کد:
    [app,a,b,c]=dwt2(image,'haar')
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

در ادامه ی پاسخ دوستمون
      اگه ف./ی./ل./ت./ر./ش./ک./ن داری
      از لینک زیر استفاده کن:
      http://www.mathworks.com/matlabcentr...form/all_files

1: اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم و ...
      2: دانش بهتره يا ثروت؟ بدون شعور هيچکدوم!
      3: دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پاي *** فرشته‌ات به دو دست دعا نگه دارد (حافظ)

دیدگاه

سلام
        من یه سری خروجی شتاب از نرم افزار انسیس گرفتم که این خروجی ها رو میخوام به عنوان سیگنال ورودی تبدیل موجک توی متلب استفاده کنم و از اون ها تبدیل بگیرم و خروجی به دست بیارم...این داده ها برای سازه ی سالم هستش...بعد همین کار رو باید برای سازه ی خراب انجام بدم و در نهایت خروجی ها رو با هم مقایسه کنم... حال چیزی که من به عنوان خروجی مقایسه میکنم میتونه فرکانس باشه...
        من نحوه ی استفاده از این تبدیل رو توی متلب بلد نیستم...نمیدونم چه طور میشه از تول باکسش استفاده کرد... باید تبدیل پیوسته بگیرم؟ و ممنون میشم برای روند کار کمکم کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siiiiiima
          سلام
          من یه سری خروجی شتاب از نرم افزار انسیس گرفتم که این خروجی ها رو میخوام به عنوان سیگنال ورودی تبدیل موجک توی متلب استفاده کنم و از اون ها تبدیل بگیرم و خروجی به دست بیارم...این داده ها برای سازه ی سالم هستش...بعد همین کار رو باید برای سازه ی خراب انجام بدم و در نهایت خروجی ها رو با هم مقایسه کنم... حال چیزی که من به عنوان خروجی مقایسه میکنم میتونه فرکانس باشه...
          من نحوه ی استفاده از این تبدیل رو توی متلب بلد نیستم...نمیدونم چه طور میشه از تول باکسش استفاده کرد... باید تبدیل پیوسته بگیرم؟ و ممنون میشم برای روند کار کمکم کنید.
          شاید حدود 50 روز از این تاپیک گذشته باشه
          اما برای اینکه تبدیل ویولت بهتر شناخته بشه، یک سوال مطرح میکنم:
          شما تبدیل ویولت رو برای چه کاری میخوای در اینجا استفاده کنی، دقیقا؟
          :nerd:
          1: اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم و ...
          2: دانش بهتره يا ثروت؟ بدون شعور هيچکدوم!
          3: دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پاي *** فرشته‌ات به دو دست دعا نگه دارد (حافظ)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X