اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل موس کامپیوتر با استفاده از وبکم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل موس کامپیوتر با استفاده از وبکم

با سلام خدمت دوستان گرامی پروژه ی که بهتون معرفی میکنم کنترل موس کامپیوتر از راه دور با استفاده از وبکم کامپیوتر،البته این پروژه هنوز تکمیل نشده و در اینده تکمیل شده ان رو واستون میذارم و اگر وقت شد کدهای ان رو میذارم ودر مورد ان توضیح میدم خدمت دوستان
    http://www.aparat.com/v/caNXT
    وه کو شیتان شیتی تو بوم

پاسخ : کنترل موس کامپیوتر با استفاده از وبکم

سلام. خیلی باحال بود.دمت گرم. فقط اگه کلیک راست و چپ رو هم بتونی ایجاد کنی می تونی یه نرم افزار برای معلولین درست کنی. فکر کنم برای کلیک راست و چپ بتونی از پردازش انگشت راست و چپ انگشت اشاره که با رنگ های دیگه مشخص شدن استفاده کنی. موفق باشی :applause:

دیدگاه

با سلام خدمت دوست گرامی مرسی ممنون از لطفی که دارید
      همونطور که گفتم این پروژه هنوز تکمیل نشده،به دلیل پایین بودن کیفیت وبکم لب تابم و تغییر نور محیط یه کم به مشکل بر خوردم
      وه کو شیتان شیتی تو بوم

دیدگاه

کاش در مورد نحوه کار هم توضیح داده بودین. راستی از این پارات دانلود هم میشه کرد؟منکه نتونستم بخونم چی اون پایین مینویسی واسه دانلود هم که نشد ذخیره کنم با Grab اوربیت هم نشد حالشم نداشتم عضو بشم ببینم میذاره یا نه؟!!1

دیدگاه

یا سلام خدمت دوست گرامی
          آره میشه دانلود کرد من که با اینترنت دانلود منجر دانلود میکنم،نیازی هم به عضویت نداره
          وه کو شیتان شیتی تو بوم

دیدگاه

به روی چشم،بعد از تکمیل کردن پروژه حتما در موردش مفصل صحبت میکنم،برنامه شم میذارم
            وه کو شیتان شیتی تو بوم

دیدگاه

برای شروع کار باید حتما matlab رو نصب کنید و اگه 2013 باشه که چه بهتر چون ورژن R2013a همه toolboxها نصب باشه به خصوص Computer Vision System Toolbox
              وه کو شیتان شیتی تو بوم

دیدگاه

چطور میتونم با مطلب نشانگر ماوس را جابجا کنم؟ و کلیک کنم؟

سلام و تشکر از شما
                من یه برنامه دارم مینویسم که نیاز به حرکت ماوس با نرم افزار مطلب دارم
                چطور میشه بدون استفاده از ماوس، نشانگر ماوس را حرکت داد و کلیک کرد؟
                در ضمن من با میکرو یه ماوس PS/2 ساختم که اگه سوالی داشتید بفرمایید

دیدگاه

چطور میتونم با مطلب از صفحه کامپیوتر عکس بگیرم؟

چطور میتونم با مطلب از صفحه کامپیوتر عکس بگیرم؟ و بخونمش؟ شما میدونید؟
                  من نیاز دارم از صفحه در حال نمایش عکس بگیرم و سریع بخونمش/ بدون کمک کیبورد

دیدگاه

سلام فوق العاد بود دوست من موفق باشی :applause: :applause: :applause:
                    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
                    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

پاسخ : چطور میتونم با مطلب نشانگر ماوس را جابجا کنم؟ و کلیک کنم؟

نوشته اصلی توسط Nanosi
                      سلام و تشکر از شما
                      من یه برنامه دارم مینویسم که نیاز به حرکت ماوس با نرم افزار مطلب دارم
                      چطور میشه بدون استفاده از ماوس، نشانگر ماوس را حرکت داد و کلیک کرد؟
                      در ضمن من با میکرو یه ماوس PS/2 ساختم که اگه سوالی داشتید بفرمایید
                      با سلام خدمت دوست گرامی
                      منضورتون از حرکت چیه؟باید کسی کنترلش کنه تو این برنامه من،البته بیشتر برنامه استفاده از تولباکس مطلب و زیاد به درد نمیخوره جدیدا رفتم سراغ opencv, من با یه شی قرمز رنگ موس رو کنترل میکنم
                      وه کو شیتان شیتی تو بوم

دیدگاه

پاسخ : چطور میتونم با مطلب از صفحه کامپیوتر عکس بگیرم؟

نوشته اصلی توسط Nanosi
                        چطور میتونم با مطلب از صفحه کامپیوتر عکس بگیرم؟ و بخونمش؟ شما میدونید؟
                        من نیاز دارم از صفحه در حال نمایش عکس بگیرم و سریع بخونمش/ بدون کمک کیبورد
                        سلام
                        دقیقا نمیدونم ولی در موردش یه کم تحقیق میکنم اگه چیزی دستگیرم شد میذارم اینجا
                        وه کو شیتان شیتی تو بوم

دیدگاه

پاسخ : چطور میتونم با مطلب از صفحه کامپیوتر عکس بگیرم؟

بالاخره از این صفحه نمایش با مطلب عکس گرفتم!!! :icon_razz:
                          با دستورات جاوا در مطلب از صفحه نمایش عکس گرفته میشه و ذخیره میشه و بعد اون عکسو باید بخونم. این یکم زمان بره چونکه عکس مستقیم به متغیر نمیره و پردازش کند میشه. بزودی مستقیم عکسو میبرم تو متغیر ایشالا.

در مورد ماوس که سوالم از این واضح تر نمیشه بگم. دستوراتی که میتونیم ماوس را به حرکت در بیارم. مثلا ماوس را به نقطه X,Y در صفحه نمایش ببرم و از اونجا کلیک کنم. برای ساختن یک رباط که قابلیت کار با رایانه را داره میخواستم

دیدگاه

منظور من حرکت نشانگر ماوس با دستورات مطلب. بطور مثال، دستور مطلب، ماوس را به یک نقطه خاص منتقل کنه.

دیدگاه

این دستور را که جناب marychi معرفی کرد نشانگر ماوس را براحتی جابجا میکنه:
                              set(0,'PointerLocation',[100,100])
                              حالا شما هم از همین دستورات استفاده میکنید؟
                              میشه کلیک کردنش هم بگید اگه میدونید؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X