اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای خرید برد کاربردی صنعتی فروشگاه با WIN CE

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای خرید برد کاربردی صنعتی فروشگاه با WIN CE

لطفا یکی راهنمایم کنه. من قصد خرید یک برد که ویندوز ce روش نصب میشه دارم. می خواستم بدونم مثلا با برد FS-S5PV210 با تاچ روی السیدی میشه تو ویندوز کار کرد؟ اگه میشه پس چه شکلی راست کلیک میشه کرد؟ من برای یک پروژه نباید از موس یا کیبرد استفاده کنم.
    ممنون. لطفا راهنماییم کنید. :cry:

پاسخ : راهنمایی برای خرید برد کاربردی صنعتی &

رو بردی که فرمودید میتونید WINCE نصب کنید که خودش تاچ داره و نیازی به موس ندارید. البته چون درایوراش مشخص هست میتونید راحت موس و کیبورد هم وصل کنید ولی اجباری نیست.
    نحوه استفاده از ویندوز اونجوری که شما فکر میکنید نیست که 2 تا کلید لازم باشه برا راست کلیک و چپ کلیک..... تنظیماتی داره که میتونید با کلیک یا با دوبل کلیک یا با کلیک طولانی(کلیک کردن و نگه داشتن) کارهای مورد نظرتون رو انجام بدید.

موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی برای خرید برد کاربردی صنعتی فروشگاه با WIN CE

ممنون از راهنمایتون. :wow:
      یک سوال دیگه داشتم. اگه لطف کنید جواب بدین تو خرید برد خیلی کمکم میکنید.
      من با این برد قصد چاپ اطلاعات با پرینتر را دارم. آیا درایور های پرینتر های جدید و usbدار برای wince قابل تعریف هستن؟ آیا با visual c++ میشه براش برنامه نوشت؟ رزولیشن A/D روی برد چند بیت هستش؟
      ممنون. لطفا کمکم کنید. :rolleyes:

دیدگاه

راه های زیادی برای پرینت وجود داره
        پرینترهای جدید حالت شبکه شدن دارن و شاید راحتتر به این دستگاه ها قابل نصب باشند چون نیازی به درایور خاص ندارند ولی در مورد اینکه خودمون پرینتر رو مستقیم وصل کنیم من تاحال امتحان نکردم. فکر کنم باید تو محیط ویژوال براش برنامه نوشت و بعد کامپایل کرد.
        در مورد رزولیشن هم شما به دیتاشیت تراشه S5PV210 ساخت شرکت سامسونگ مراجعه کنید

دیدگاه

بازم ممنون از کمکتون. :nice:
          منظورتون از اینکه با شبکه پرینتر راه اندازی بشه چیه؟ یعنی پرینتر مستقیم به پورت شبکه دستگاه وصل میشه و بدون نصب درایور راه انداز پرینتر میشه پرینت گرفت؟ اصلا تو خود منوهای ویندوز مثلا برای برنامه ای شبیه notepad یا picture vewer گزینه ای به نام پرینت داره؟ در کل میشه به همین راحتی که با ویندوز xp میشه پرینتر ها رو راه اندازی کرد و پرینت گرفت با دستگاه هم همین کار رو کرد؟
          خواهش می کنم کمک کنید. :cry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X