اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکرو سری LPC و نرم افزار IAR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکرو سری LPC و نرم افزار IAR

سلام به همه
    من برای شروع کتاب سپاس یارو گرفتم که تو این تابستونی یکم راه بیفتم اما چندتا مشکل واسم پیش اومد گفتم اول کاری بپرسم شاید دارم راهو اشتباه میرم
    من نرم افزار 4.41 رو نصب کردم امابرای ساخت پروزه جدید یک هفته گشتم و ور رفتم تا تونستم یه پروژه جدید بسازم.از بس که این کتاب بد گفته شده(انگار کسی عجله ای بخواد کتاب بنویسه!نوشته ورفته :angry
    حالا میخوام بدونم ایا راهم درسته یا با کیل برم بهتره؟چون درباره IAR مطلب کمه.
    اگه هم با کیل برم جلو باید دوباره یه کتاب جدید بگیرم؟؟؟
    ایا کتابی نیست که سری ال پی سی را با نرم افزار IARبهتر توضیح داده باشه؟
    این کتاب فقط گفته چطور برنامه های موجود در سی دی رو ران کنید ودرباره چطور خودمون صفرتا100پروزه رو جلو بریم توضیح نداده
    خواهش کمک کنیدکه چکار کنم؟؟
    [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

پاسخ : میکرو سری LPC و نرم افزار IAR

من با کیل شروع کردم ولی هیچ وقت از کتابی استفاده نکردم. البته باید بتونی user manual های میکرو رو بخونی، در هر صورت

شاید IAR قوی تر باشه، اینو نمی دونم. ولی می دونم خوبه که کیل رو هم بلد باشی چون خیلیا باهاش کار می کنن
    همونطور که من با codevision کار می کردم ولی بعدا رفتم bascom رو هم یاد گرفتم چون بعضی از برنامه های دیگران رو که مجبورم باهاش کار کنم با bascom نوشته شده. البته مقایسه Keil, IAR مثل codevisionوbascom نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ah rad
      اگه هم با کیل برم جلو باید دوباره یه کتاب جدید بگیرم؟؟؟
      فکر نکنم.
      تازه توی نت حداقل یه کتاب گنده واسه ARM دیدم که با کیل بود(فکر کنم توی همین بخش لینک دانلودش هست). فکر کنم اونو بخونی تمومه دیگه!

نوشته اصلی توسط ah rad
      ایا کتابی نیست که سری ال پی سی را با نرم افزار IARبهتر توضیح داده باشه؟
      من ندیدم.
      نوشته اصلی توسط ah rad
      این کتاب فقط گفته چطور برنامه های موجود در سی دی رو ران کنید ودرباره چطور خودمون صفرتا100پروزه رو جلو بریم توضیح نداده
      کتاب رو دیدم. کتاب خوب و جالبیه. مشکل اینجاست که اگه ناراحت نمیشید باید بگم که این کامپایلر مناسب شما نیست. واسه کار با IAR باید واقعا در کدنویسی حرفه ای باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد جواد بابایی
        من با کیل شروع کردم ولی هیچ وقت از کتابی استفاده نکردم. البته باید بتونی user manual های میکرو رو بخونی، در هر صورت

شاید IAR قوی تر باشه، اینو نمی دونم. ولی می دونم خوبه که کیل رو هم بلد باشی چون خیلیا باهاش کار می کنن
        همونطور که من با codevision کار می کردم ولی بعدا رفتم bascom رو هم یاد گرفتم چون بعضی از برنامه های دیگران رو که مجبورم باهاش کار کنم با bascom نوشته شده. البته مقایسه Keil, IAR مثل codevisionوbascom نیست
        من با خوندن یوزر منوال مشکلی ندارم.درسته اگه انگلیسی باشه یکم بیشتر وقت میگیره تافارسی.
        اما منظورتون یوزر منوال های میکرو هستش یا برنامه کیل
        ممنون میشم اگه لینک دانلود دارید بزارید :rolleyes:
        [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh
          فکر نکنم.
          تازه توی نت حداقل یه کتاب گنده واسه ARM دیدم که با کیل بود(فکر کنم توی همین بخش لینک دانلودش هست). فکر کنم اونو بخونی تمومه دیگه!
          من ندیدم.کتاب رو دیدم. کتاب خوب و جالبیه. مشکل اینجاست که اگه ناراحت نمیشید باید بگم که این کامپایلر مناسب شما نیست. واسه کار با IAR باید واقعا در کدنویسی حرفه ای باشید.
          میشه یکم درباره کتاب توضیح بدید یا لینک دانلودش روبزارید
          من خودم اولش فهمیده بودم که IARیکم سخت تره ولی فکر میکردم تو اون یه فصلی که کتاب درباره خود برنامه هستش دراره برنامه توضیح بده نه اینکه چطور برنامه رو توش ران کرد(درواقع به ادم ماهی میده تا ماهیگیری) ویه عیب دیگش اینه که از اولین برنامه کتاب شروع کرده ماژولار نوشتن.
          به هرحال ممنون میشم اگه اول مسیر رو بهم بگید بقیشو خودم میرم :nerd:

دیدگاه

منظورم یوزر منوالهای میکرو بود
            دانلود کیل که یک سرچ کوچیک برات حلش میکنه ورژن 4.2 یا 4.7 رو دانلود کن
            آموزش درست کردن یک پروژه از اول با کیل رو هم من از دی اس پی ورلد دات گیگفایاد گرفتم
            http://www.dspworld.gigfa.com/mcrocontroller/ARM/ARM-educate

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ah rad
              میشه یکم درباره کتاب توضیح بدید یا لینک دانلودش روبزارید
              من خودم اولش فهمیده بودم که IARیکم سخت تره ولی فکر میکردم تو اون یه فصلی که کتاب درباره خود برنامه هستش دراره برنامه توضیح بده نه اینکه چطور برنامه رو توش ران کرد(درواقع به ادم ماهی میده تا ماهیگیری) ویه عیب دیگش اینه که از اولین برنامه کتاب شروع کرده ماژولار نوشتن.
              به هرحال ممنون میشم اگه اول مسیر رو بهم بگید بقیشو خودم میرم :nerd:
              این لینک واسه کتاب:

دانلود کتاب فارسی ARM

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد جواد بابایی
                منظورم یوزر منوالهای میکرو بود
                دانلود کیل که یک سرچ کوچیک برات حلش میکنه ورژن 4.2 یا 4.7 رو دانلود کن
                آموزش درست کردن یک پروژه از اول با کیل رو هم من از دی اس پی ورلد دات گیگفایاد گرفتم
                http://www.dspworld.gigfa.com/mcrocontroller/ARM/ARM-educate
                اقا دستت درد نکنه .خیلی کمک کرد.تنها کاری که الان ازدستم برمیاد فقط زدن دکمه "تشکر "هستش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh
                  این لینک واسه کتاب:

دانلود کتاب فارسی ARM
                  اقا ممنونم ازت خیلی کتاب جامع وخوبی بود وازشماهم تشکر میکنم
                  ولی انصافا عجب نویسنده بزرگی بود که پی دی افش رو بدون چشم داشت رایگان گذاشته واسه استفاده.خدا سلامتی به خودشو خونوادش بده
                  ..............
                  راستی چیزدیگه ای نیست که من رعایت کنم
                  کیل رودان کردم.اموزشمم که هست
                  میکرو هم که مشکلی نیست
                  دیگه برم واسه شروع؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ah rad
                    راستی چیزدیگه ای نیست که من رعایت کنم
                    کیل رودان کردم.اموزشمم که هست
                    میکرو هم که مشکلی نیست
                    دیگه برم واسه شروع؟؟؟
                    دیتاشیت رو هم کنار یوزرمانوال داشته باشی بد نیست.
                    برو که رفتی ایرانی! :biggrin:
                    یا علی!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh
                      دیتاشیت رو هم کنار یوزرمانوال داشته باشی بد نیست.
                      برو که رفتی ایرانی! :biggrin:
                      یا علی!
                      نه بابا کجا برم.تازه بعد یکی دوسال اومدم.تازه اومدم ایننجا شاگردی کنم :nerd:
                      انقدر سوال دارم اما فعلا نمیپرسم تا یکم مطالعه کنم وبعدش میپرسم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X