اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت یک اسپیکر قابل حمل شارژی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت یک اسپیکر قابل حمل شارژی

سلام
    من یه اسپیکر دارم که مال یک دستگاه پخش کاست هست خیلی قدیمی هست شاید مال 20 پیش :mrgreen:
    ارادت خاصی به این پخش دارم تا اینکه دستگاهش سوخت و اسپیکرش موند حالا می خوام این اسپیکر رو به موبایل یا mp3 player وصل کنم . وقتی وصل می کنم صدای خیلی کمی ازش در می آد و فقط باید گوش رو بچسبونی به اسپیکر ها تا بشنوی . می خوام یک باطری شارژی بهش متصل کنم تا برقش رو از اون بگیره . قبلا از طریق دستگاه پخش یه آدابتور 6 ولتی برقش رو تامین می کرد رو اسپیکر نوشته 4 اهم . از دوستان خواهش می کنم که ایده ای ،دستور العملی .... بدن که بتونم این کار رو انجام بدم . :read:

پاسخ : ساخت یک اسپیکر قابل حمل شارژی

شما با دوتا lm386 یه آمپلیفایر ساده بساز و وصلش کن به باطری (lm386 توان زیادی نداره ولی برای استفاده از باطری عالیه و مصرفش خیلی کمه) بعد ورودی را بده آمپلی. مدارش هم تو دیتاشیتش هست.
    Weakness of attitude becomes weakness of character
    Albert Einstein

دیدگاه

با آی سی 2822 هم میتونید آمپلی فایر 3 ولتی بسازید.از سایت www.alldatasheet.com میتونید مشخصات و نقشه مدارشو دانلود کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rectifier►
        شما با دوتا lm386 یه آمپلیفایر ساده بساز و وصلش کن به باطری (lm386 توان زیادی نداره ولی برای استفاده از باطری عالیه و مصرفش خیلی کمه) بعد ورودی را بده آمپلی. مدارش هم تو دیتاشیتش هست.
        من ازش مدار دارم ولی حق کپی رایت رو نه
        به نظرت بزارم ؟؟؟
        برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
        راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

از 741 هم میتونی استفاده کنی که خیلی ارزون هست و تغریبا ضد نویز هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alibas.20
            سلام
            من یه اسپیکر دارم که مال یک دستگاه پخش کاست هست خیلی قدیمی هست شاید مال 20 پیش :mrgreen:
            ارادت خاصی به این پخش دارم تا اینکه دستگاهش سوخت و اسپیکرش موند حالا می خوام این اسپیکر رو به موبایل یا mp3 player وصل کنم . وقتی وصل می کنم صدای خیلی کمی ازش در می آد و فقط باید گوش رو بچسبونی به اسپیکر ها تا بشنوی . می خوام یک باطری شارژی بهش متصل کنم تا برقش رو از اون بگیره . قبلا از طریق دستگاه پخش یه آدابتور 6 ولتی برقش رو تامین می کرد رو اسپیکر نوشته 4 اهم . از دوستان خواهش می کنم که ایده ای ،دستور العملی .... بدن که بتونم این کار رو انجام بدم . :read:

ولتاژی که می توی تهیه کنی مشخص کن تا یه مدار خوب بهت بدم ولتاژ وجریان رو مشخص کن فقط
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X