اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سایتتون خوبه اما.......

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سایتتون خوبه اما.......

واقعا خسته نباشید سایت فوق العاده ای دارین با استفاده از سایتتون مطالبی رو یاد میگیریم که تو هیچ کتابو سایتی نیست!!! چون بیشترش تجربی هست و بچه ها از راه تجربه
    بدست آوردند

میتونم بگم مثل شبکه های اجتماعی ادمرو معتاد میکنه :biggrin:

اما اگه میشه یکم قالبشرو بهتر کنید به نظر من رنگ زمینه آبی زیاد جالب نیست سفید خیلی بهتره نوار حاشیه هم از رنگ هایی مثل نارنجی یا بنفش و... استفاده کنید عالی میشه

در مورد تبلیغها : میدونم تبلیغ خیلی مهمه اما لطفا تبلیغاتون رو توی حاشیه سایت قرار بدین نه وسط تصویر :cry2:

اینارو که میگم به خاطر اینکه سایتتون رو خیلی دوست دارما :eek:

پاسخ : سایتتون خوبه اما.......

نوار حاشیه رنگ تند زیاد خوب نیست چون اینجا انجمن علمیه و مهم جذابیت سایت نیست بلکه رنگی مناسبه که چشم در بلند مدت باهاش راحت باشه .البته منم دوست دارم رنگ فروم امکان تعویضش باشه انشا الله در آینده شاید با مهاجرت به vbامکانش اضافه بشه
    تبلیغات سایت نه تنها زیاد نیست بلکه کم هم هست جاش هم باید تو چشم باشه اگر نه اسمش دیگه تبلیغ نیست .اینو قبول کنید سایت علمی پول دار و پول ساز خیلی بهتر به من و شما میتونه خدمات بده تا یک سایتی که تبلیغ نداره و باید از جای دیگه مدیر سایت خرجش کنه
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deremel400
      نوار حاشیه رنگ تند زیاد خوب نیست چون اینجا انجمن علمیه و مهم جذابیت سایت نیست بلکه رنگی مناسبه که چشم در بلند مدت باهاش راحت باشه .البته منم دوست دارم رنگ فروم امکان تعویضش باشه انشا الله در آینده شاید با مهاجرت به vbامکانش اضافه بشه
      تبلیغات سایت نه تنها زیاد نیست بلکه کم هم هست جاش هم باید تو چشم باشه اگر نه اسمش دیگه تبلیغ نیست .اینو قبول کنید سایت علمی پول دار و پول ساز خیلی بهتر به من و شما میتونه خدمات بده تا یک سایتی که تبلیغ نداره و باید از جای دیگه مدیر سایت خرجش کنه

شما درست میگین اما خیلی محیط شلوغی ایجاد شده بالاخره انجمن مهندسین الکترونیکه!!!!

من عضو انجمن مهندسین کنترل هم هستم از لحاظ محتوا نیمی از این سایت هم نمیشه اما محیط سایتش آرامش بخشه !!!

دیدگاه

این پست شدیدا" قدیمیه ولی ...
        با وجودی که چند ساله که عضو اینجام( که باعث شده عضو هیچ جای دیگه نباشم :rolleyes ولی هیچ وقت از تبلیغاتی که سایت داشته نه چشمم خسته شده نه حوصلم سر رفته اتفاقا" برای کمک به سایت مواقعی که بیکار هستم روی این تبلیغات کلیک هم میکنم (البته نمیدونم بدرد میخوره اینکار یا نه ولی حد اقل کاریه که میشه کرد)

از اونجایی که هر وقت تغییری اتفاق افتاد اوضاع بد تر شد خواهشا" بی خیال تغییر بشید . همینطوری عالیه
        میتونم بگم مثل شبکه های اجتماعی ادمرو معتاد میکنه :biggrin:

دیدگاه

سلام
          من چند سالیه عضوم، بنظرم این قالب و رنگ،بهترینی بوده که تابحال از ecaدیدم :-) اصلا چشمو اذیت نمیکنه و کاربر باهاش راحته...
          اما درباره تبلیغات، بعضی هاشون یکم رنگهاش تنده، ملایم تر یشه چشم اذیت نمیشه، بعضی تبلیغاتم ازبس فلاشیه،چشم من ارور میده. البته اینا ایراد نیستن، من فقط نظرمو اضافه کردم

دیدگاه

من آرزوم داشتن یه سایت مثل سایت eca هست خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی دوستش دارم
            امیدوارم که به واقعیت تبدیل شه :mrgreen:
            برد جوجه کشی:
            مطالعه پست 1 (حتما مطالعه کنید)

مطالعه پست 2 (برای مطلع شدن از تغییرات برنامه مطالعه کنید)

دانلود

توجه:
            این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
            برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@

دیدگاه

بزار ما هم یه نظر بدیم.یکم ظرفیت صندوق ورودی پیام رو افزایش بدین!!
              http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
              daydigi.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X