اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دید در شب کردن دوربین معمولی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دید در شب کردن دوربین معمولی

سلام من با یه وبکم که دوربینش ۵ اچ دی هست یه سیستمی ساختم که که خود کار هنگامی که کسی تو اتاق هست شروع به فیلم برداری میکنه که بهش بیست تا فرستنده اینفرد ۵ میلمتری معمولی با ۳ ولت وصل کردم که تا نیم متر رو توشب نشون میده و خوب سوالم اینکه اگه بخوام برد این دوربین به ۳ تا ۴ متر برسه باید از چه مدل فرستنده اینفرد استفاده کنم و این که مستقیم به منبع وصل کنم یا این که با پالس pwm را بندازمش بهتره وبا چه پالسی ؟

پاسخ : دید در شب کردن دوربین معمولی

نوشته اصلی توسط arashmp64
    سلام من با یه وبکم که دوربینش ۵ اچ دی هست یه سیستمی ساختم که که خود کار هنگامی که کسی تو اتاق هست شروع به فیلم برداری میکنه که بهش بیست تا فرستنده اینفرد ۵ میلمتری معمولی با ۳ ولت وصل کردم که تا نیم متر رو توشب نشون میده و خوب سوالم اینکه اگه بخوام برد این دوربین به ۳ تا ۴ متر برسه باید از چه مدل فرستنده اینفرد استفاده کنم و این که مستقیم به منبع وصل کنم یا این که با پالس pwm را بندازمش بهتره وبا چه پالسی ؟
    سلام
    اگر دوربینی که داری دید در شبه .....
    می تونی از پروژکتور مادون قرمز که بصورت اماده تو بازار وجود داره استفاده کنی و دیستانس دید در شب دوربینتو زیاد کنی
    ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

این اصلا مقرون به صرفه نیست به جای این که ۱۵۰تا ۴۰۰ بدم به پروژوکتور یه دوربین با قابلیت چرخش حساس به تحرک و با عمق ۲۰متر در شب و رزولیشن اتومات نسبت ب متحرک بقیمت ۴۰۰ خرید و نه فقط یه فرستنده یا همون پروژکتور

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arashmp64
        این اصلا مقرون به صرفه نیست به جای این که ۱۵۰تا ۴۰۰ بدم به پروژوکتور یه دوربین با قابلیت چرخش حساس به تحرک و با عمق ۲۰متر در شب و رزولیشن اتومات نسبت ب متحرک بقیمت ۴۰۰ خرید و نه فقط یه فرستنده یا همون پروژکتور
        :question:
        ببخشید اصلا متوجه منظورتون نشدم
        ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

فکر کنم اگه یک قطعه عکس نگاتیو روی لنز دوربین قرار بدید قابلیت دریافت نور مادون قرمز رو پیدا کنه
          اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

شما باید تعداد 50 تا 30عدد دیود مادون قرمز SMD رو به صورت سری استفاده کنید و دور لنز دوربین به طوری که حداقل 2 سانت از لنز دوربین عقب تر باشد نصب کن خودم درست کردم جواب توپ جواب میده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X