اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ابزار دقیق برای مهندس مکانیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ابزار دقیق برای مهندس مکانیک

سلام
    من دانشجوی سال سوم مکانیک هستم. اما به کنترل و ابزار دقیق علاقه زیادی دارم. و می خوام در این زمینه فعالیت کنم. می تونم دروس اختیاری ام رو از دانشکده برق بردارم. جه درسهایی رو بردارم؟ ابزار دقیق کافیه؟ بعد من می تونم تو این رشته کار کنم؟

پاسخ : ابزار دقیق برای مهندس مکانیک

الکترونیک 1-مدار مجتمع-ابزار دقیق-سیستم های کنترل خطی-کنترل کنندهای صنعتی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina71abi
      سلام
      من دانشجوی سال سوم مکانیک هستم.
      سلام . بهتر بود که می گفتی چرا می خوای ابزار دقیق بخونی چون ابزار دقیق کار اصلیش طراحی و ساخت و برسی سنسور ها است .فکر نکنم بخوای سنسور بسازی . بنابر این بهتره میکرو کنترلر بخونی که بیشتر به کارت میاد.
      تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
      داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
        سلام . بهتر بود که می گفتی چرا می خوای ابزار دقیق بخونی چون ابزار دقیق کار اصلیش طراحی و ساخت و برسی سنسور ها است .فکر نکنم بخوای سنسور بسازی . بنابر این بهتره میکرو کنترلر بخونی که بیشتر به کارت میاد.
        کلا به برق علاقه زیادی دارم ولی متاسفانه رشته ام مکانیکه برای همین دنبال زمینه ای می گردم که مربوط به هر دو رشته باشه گشتم دیدم کنترل و ابزار دقیق تقریبا همینه. وگرنه الکترونیک رو خیلی دوست دارم به هر حال نظر شما چیه ؟ چه درسهایی از برق بردارم ؟در ضمن ما کنترل و کنترل مدرن می خوانیم سیستم های اندازه گیری و کنترل هم می خونیم .
        نمی دونم فکر نکنم بتونم تو بقیه گرایشهای برق کار کنم. من فکر می کردم کار ابزار دقیق ساخت سنسور نیست بلکه طراحی سیستمهای کنترلی و اتوماسیون با استفاده از سنسور هاست . راهنمایی کنید.ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X