اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کدون رو بزنم برای کارشناسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کدون رو بزنم برای کارشناسی

سلام من تو گناباد یکی از شهرستان های خراسان رضوی هستم به نظر شما کدون یکی از این استانا رو بزنم
    1-مشهد رو زدم
    2-کرمان
    3-یزد
    4-اصفهان
    5-بابل
    6-ساری
    7-اردکان
    8-کاشان

پاسخ : کدون رو بزنم برای کارشناسی

سلام دوست عزیز
    تحت هییییچ شرایطی ، تحت هییییییییییییییچ شرایطی از محل زندگیت دور نشو
    این بی مقدار ساکن تهرانم و کاردانیمو شهرستان خمین خوندم، کارشناسیم هم قم ، اگه برمیگشتم عقب حاضر بودم با دیپلم برم خدمت، ولی بخونم که تهران قبول شم هم کاردانی هم کارشناسی
    من تعریف دانشگاه اردکان رو زیاد شنیدم دوستم کاردانی اونجا بوده میگفت عااالیه، در مورد بقیه اطلاعی ندارم، در کل هر جا بزنی فرتی قبولی، مطمئن باش مشهد قبولی حتی اگه سفید بدی
    پارسال خودم دیدم با رتبه 40000 قم شهاب دانش قبول شدن اونم رشته قدرت، در صورتی که از هرکی میپرسیدم میگفتن قدرت فقط زیر 7000 قبول میشن
    بخدا دیدم کسایی رو که دانشجوی کارشناسی بودن و مخرج مشترک بلد نبودن، بخدا قسم مخرج مشترک ساده نمیتونستن بگیرن، باور نمیکنی خودم دیدم کسی رو که ترم 8 تو آزمایشگاه الکترونیک 2 بهش گفتم یه امروز بیا تو مدارو ببند، آی سی نزد وسط بورد، زد کنار بورد طوری که پایه های 1و14 و 2و13 و... اتصال کوتاه شدن، هویجی رو دیدم که سر کلاس خیلی جدی به استاد گفت خب استاد چرا
    dx/dt
    رو دو تا d ها رو با هم ساده نمیکنی بشه x/t ، استادمون خشکش زد، از کلاس گذاشت رفت بیرون
    بخدا چلغوز هایی میان لیسانس میگیرن که حق میدم به هرکی میگه سه سال سابقه کار میخواد
    این بادمجون ها رو وقتی میدیدم به حال خودم تاسف میخوردم که چرا درس میخونم،
    شما که دیگه استاد مایی بهترین جاها قبول میشی
    تازه من شهاب دانشی درس خوندم که مدعیه چهارمین موسسه غیر انتفاعی ایران هست، کادرش هم انصافا عالیه تو سایتش هست، ولی دانشجوهاش جای تاسف داره
    ببخشید زیاد نوشتم یاد اون موقع ها افتادم اعصابم خورد شد

Good Luck

دیدگاه

پاسخ : کدون رو بزنم برای کارشناسی

سلام دوست عزیز من دانشجوی 4 دانشکده شهید منتظری مشهد-دانشکده شهید چمران کرمان در مقطع کارشناسی

آموزشکده امام علی یزد - آموزشکده شهید بهشتی یزد در مقطع کاردانی
      بودم
      البته واسه ترم تابستان هم یک مدت در شهید صدوقی یزد هم بودم
      شهید منتظری از لحاظ آموزشی از همه سر بود در مقطع کارشناسی الکترونیک
      چمران کرمان هم نسبت به امکانات رفاهی نسبت به منتظری سر بود البته منتظری تا دهه های آینده خوب میشه آخه دارن خوابگاه میسازن حالا کی تموم بشه الله اعلم
      اردکان رو اصلا پیشنهاد نمی کنم
      یزد هم از لحاظ امکانات رفاهی بدک نبود از لحاظ علمی هم تقریبا خولب بود آخه واسه دوران کاردانی بود خیلی نمی شه نظر بدیم
      ولی اگر بخوای از لحاظ دور بودن و این حرفها بگم به عنوان یک پیشکسوت پشیمانی بهت میگم نزدیکترین نقطه رو بزن فکرت به جاهای دیگه هم خطور نکنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X